Doplanti, Tanisma Kaynasma...

Başlatan Lami Tiryaki, 09 Ekim, 2009, 17:42:05

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

banac

valla ben gelemiyorum hasan... malum uzaktayim :)

birde resat nasil getirttiremedi çizgi romanlarini hala? kargo yaptirsin ya :)

Lami Tiryaki

Tamam 4.gün yani 30 Kasim Pazartesi günü bi Kadiköy yaparim ben de. Hatta o gün, bir sonraki doplantinin tarihini de kararlastiririz. Eger heres için uygun olursa Kocaeli'de benim kitaplik odasinda olmasini simdiden önerebilirim(Kocaeli deyince uzak yer anlasilmasin Istanbul'a bir saat, çogu semtinden daha yakin). Enfes çay, simit, peynir ve arada ÇR muhabbeti garantilidir :)

Selamlar
Lami 

BAHADIR

Öyle bir keyifli söyledin ki Lami benim bile Ankara'dan kalkip gelesim geldi...Kismet ama bellimi olur...Bakarsin çikiverip gelmisim...

Lami Tiryaki

İlhan Yılmaz

Eh, bir Kocaeli bulusmasi olursa gelebilecegime garanti veririm. Istanbul desen, bir ayagim zaten Istanbul'da ama, islerin yogunlugundan firsat bulur muyum bilmiyorum.

hanac

BAHADIR

Kelli felli adamlarsiniz,yasiniz kaç,basiniz kaç...Çoluk çocuk görse "aaaa anne bak amcalar çizgiroman okuyor,bide toplanip muhabetini yapiyor" diye gülmezler mi?
Ayip ayip bensiz nasil toplanirsiniz...Hepinizi bir gün topluca Ankara tayfasi olarak bekliyoruz...Ne hep Istanbul,Istanbul bizim basimiz kel mi ?
Hele Ilhan sen hepten cezalisin ya dur bakalim,elbet bir gün keseriz cezani...
Sevgiyle kalin.... ;)

s.b

Kadiköy'e gelen arkadaslarin hepsine tesekkür ediyorum. Çok samimi bir toplanti oldu. Keske daha kalabalik olabilseydik. Toplantiya katilan arkadaslarin hepsininde akli basinda insanlar oldugunu görmek beni mutlu etti. Tek eksikligimiz, bizim gibi kel olmayi henüz basaramamis arkadaslarimizdi. Hakikaten coluk çocuk görse rezil olurduk yani.  Hele benim gibi bir karis sakalla orada oturup çr konusursan ve elinde de çr olursa.
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

Lami Tiryaki

Bir konu ayan beyan açiklik kazandi. Izmit grubu doplanti konusunda liderlige oynuyor:) Koskoca Istanbul Grubu'nun 1,5 kati kadar bir çogunlukla Kadiköy bulusmamizi gerçeklestirdik. Kocaeli'den kalktik, gidip Istanbul'u yeniden fethedip geldik. Çaylarimizi, mesrubatlarimizi içtik, tostlarimizi yedik dibine kadar muhabbet yaptik(hesabi Sami'nin ödeyecegini bilseydik daha neler neler yer içerdik ya geçti artik...) Kocaeli'den ben, Arda(Dylan Dog) ve Ilhan(Yilmaz) katildik.

Kadiköy pasaji bildigimiz gibi. Esnaflar "dükkanlarinda" müsteri kovaliyor islerin yolunda gitmediginden dem vuruyor vs. Asil muhabbetler ortadaki kafede cereyan ediyor. Biz vardigimizda Bülent Akkoç ve bilim kurgu grubu da tam tekmil muhabbete dalmis, yarilamisti bile. Onlara da bir merhaba dedik geçtik oturduk. Sami bizden üç saat önce gelmis beklemis, sabrina ve ilgisine gerçekten minnettariz. 

Günün olayi Dylan Dog'un yeniden yayina girmis olmasiydi. Dükkanlardan yeni sayilari alip masanin üzerinde inceleyip konustuk durduk. Ilhan'a yeni projeler hakkinda çok soru soruldu, Ilhan da yanitladi karinca kararinca. Ayrica yayinevlerine ve yazar çizer sanatçi tayfasina yakinligi nedeniyle bol dedikodu haberler aktardi bizlere. Neler mi konusuldu? Duymak için orada olmaliydiniz, buraya aktarmiyoruz maalesef. Hani parayi veren degil, doplantiya gelen düdügü çaliyor iste... Yalniz Arda'nin "valla Dylan çikmis ya, buna kurban kesilir resmen" cümlesi dikkat çekiciydi. Sami ve Hasan'la tanismak hakikaten mutluluk verici bir olay oldu benim için.

Katilan ve muhabbetini bizlerden esirgemeyen herkese tesekkür eder, diger arkadaslari da gelecekteki doplantilarimiza bekleriz...

Selamlar
Lami

Dylan_Dog

Gerçekten keyifli bir bulusmaydi. Lami ve Ilhan'in yanisira 2 yeni dostla tanismak (Hasan ve Sami) ayrica keyifli oldu. Bir süredir çr muhabbetinden yoksun olan bünyeme doping etkisi yapti. Bir aksilik olmazsa 2. bulusmada da olmak istiyorum. Bu arada sitede de yeniyim. Dylan'la birlikte ben de hosgeldim anlayacaginiz...

"Ömer Amca", 2. bulusmaya seni de bekleriz :)

Lami Tiryaki

Dostum yeni meni, daha gelir gelmez foruma renk katmaya basladin.  Sayende forumda "kabus rüzgarlari" esmeye basladi. Hos geldin safalar getirdin. Burada eglenceli vakit geçireceginden kuskum yok.

Selamlar
Lami

V

Fotografta yer alan arkadaslardan bir senin simani taniyorum Hasan.Diger arkadaslardan kim kimdir?
"İstemem,eksik olsun.."

hanac

Alıntı yapılan: judas2099 - 01 Aralık, 2009, 12:55:26
Fotografta yer alan arkadaslardan bir senin simani taniyorum Hasan.Diger arkadaslardan kim kimdir?

Haklisin, tanitmayi unuttum.

Soldan saga;

Hasan Anaç (hanac), Sami Bayrak (s.b), Ilhan Yilmaz, Arda Yastioglu (dylan dog), Lami Tiryaki

s.b

Aslinda bu toplanti ve muhabbetimizin daha da artacagi bir konugumuz olacakti. Eger kendisi müsait olup aramiza katilabilseydi eminim hepimiz memnun olurduk. Yeni yayinlayacagi çr leri bize ayrintili olarak anlatirdi. Inanin sabah saat 10.00 dan aksama kadar belki gelir diye umutla bekledim.
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

İlhan Yılmaz

Herkes elinden geldigi kadar ve de bütün samimiyetiyle doplanti hakkindaki izlenimlerini aktarmis. Bir ben kalmisim anlatmayan ama anlatayim; Efendim, gelmeyenlerin kaçirdigi en büyük sey neydi biliyor musunuz? Iki süper dostla tanisma firsatini kaçirdilar. Ne diyeyim, benim için günün en büyük kazanci bu oldu. Çok güzel iki insan tanidim. Gerisi çizgiroman muhabbeti. Ama muhabbet de muhabbet oldu hani.