The War of The Realms

Başlatan dean, 28 Aralık, 2018, 21:05:58

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

dean

Önümüzdeki yılın event'i The War of The Realms olacak. Hikayenin yazarı Jason Aaron. Uzun zamandır temelleri atılan bir hikayeydi. Jane Foster'ın Thor olduğu zamandan beri bir diyarlar savaşı lafı dönüyordu. Bu hikaye en sonunda Midgard'a sıçrayacak. Savaş geldiğinde ise bütün kahramanlarımızı Dünyayı korurken okuyacağız. İlk sayının Nisan'da çıkması bekleniyor.

kharon

Ilk iki sayiyi okudum pespese, Jason Aaron'dan cok sey beklememe ragmen bekledigimi bulamadim henuz.
Spoiler vermemek adina birsey yazmiyorum.

Yan hikayeler ve devamindan hala umutluyum, bakalim.

Russell Dauterman'in cizimlerini ise ilk kez goruyorum;
Cizimler dort dortluk superkahraman-comics cizimleri, harika. 

ümitkr

Ben keyif aldım ilk iki sayıdan ama galiba en çok Punisher dizisindeki macerayı beğendim.

kharon

cok klasik bir dunyanin istilasi-monster bashing seklinde baslamasi biraz beklentimin altinda kaldi...

ama Punisher'i ve diger tie-inleri okuyamadim henuz,
kahramanlarin diger realmlerde gececek maceralari cok hos olabilir

rumar80

Bana Punisher'ı da mı aldırtacaksınız? İnsan acır yahu.

ümitkr

:) Umar, şimdiden geçmiş olsun, hayırlı harcamalar.

Elimde şu an ilk iki sayıyla Avengers ve Asgardians of the Galaxy tie-inleri var. Ama Spider Man and the League of the Realms'i merak ediyorum.

Tolga, açıkçası çok bir şey beklemiyordum ben bu maceradan. Daha çok olması gerekenleri görmek istemiştim. Şimdilik küçük şaşırtmacalarla istediğim gibi gidiyor. Öte yandan DC'nin yıllardır başardığı ama Marvel'ın geri kaldığını düşündüğüm bir işi başarıyorlar şu an. Böyle gider ve biterse ciddi oranda mutlu kalabilirim.