ÇR Odası / Dolabı Fotoğrafları

Başlatan hanac, 23 Ekim, 2009, 16:49:14

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

aa

Çok güzel olmuş Güneş Kardeş güle güle kullan.
Esse Gesse Hayranı...

s.b

Kitaplığın güzel duruyor. Yeri de çok uygun. Yalnız ağırlığa dikkat et. Bir süre sonra yere inmesin.
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

tommikser

Bunu hiç düşünmemiştim Sami abi,marangoz tanıdığım olduğundan başında da durdum.Baya bir deldim duvarı ama olabilir tabii herşey. ???

Suat abim çok sağol bu kütüphanede de senin katkın çok fazla :D

pizagor

Çok güzel olmuış ama yetmez sevgili Güneş, yakın gelecekte bunlardan birkaç tane daha ister :)
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

hanac

Çok yetersiz bir kitaplık olmuş.

Aynı kitaplığı 4 ayrı açıdan çekmiş.

Bende 4 ayrı kitaplık var zannetmiştim.  :)

Tam bir fiyasko, yazık çok yazık.

konnektör

Estetik olarak güzel, ama , işlevsel olarak  yetersiz gibi geldi.
*Resmimi hayal ederim ve daha sonra hayalimi resmederim.
Vincent Van Gogh

tommikser

Bu çr kütüphanemin sadece bir kısmı KM için özel yaptırdım.Akşama doğru tümünün resmini ekleyeyim bakalım o zaman beğenecek misiniz? ;D

darkwood

Hayırlı olsun ama klasiklerin devam ettiğini düşünürsek, bunun 3 katı kadar daha sırf klasikler için yer lazım.
Ayrıca Teksas ve Tommiks takımlarıda yarım kalmış. Diğer çıkan kitapları ise saymıyorum bile..
Darkwood Sakinleri..

tommikser

Abi artık duvarda yer kalmazsa çeyiz sandığı ve baza var.Onlarda yetmezse sanırım karım beni kovar ;D

BoulderDash

Evde oturmayı en sevdiğim koltuk bu   :)

tommikser

Koleksiyonunuz gerçekten çok iyi.Ağız tadıyla okuyun.Birde hala boş raflarınızın olması çok iyi.Böylece yeni yayınları nereye koyacağım derdi yok.Bende bu sıkıntı iyice arttı ;D

BoulderDash

Alıntı yapılan: gunessemerci - 13 Ağustos, 2012, 14:35:30
Koleksiyonunuz gerçekten çok iyi.Ağız tadıyla okuyun.Birde hala boş raflarınızın olması çok iyi.Böylece yeni yayınları nereye koyacağım derdi yok.Bende bu sıkıntı iyice arttı ;D

Odadan yatağı atmak zorunda kaldım,koltukta uyuyorum artık ;D

BoulderDash

Şakası bir yana bir odayı buna ayırmak için patroniçeyi razı etmek Amerikaya başkan olmaktan zor.  >:( yaşayan vardır bilir.

emre ozdamarlar

Cok guzel duzenli bir arsiv olmus, elinize saglik.

Büyülü Rüzgar

Alıntı yapılan: BoulderDash - 13 Ağustos, 2012, 12:43:29

Evde oturmayı en sevdiğim koltuk bu   :)

dostum cok guzel koleksıyonun var tebrikler kitaplıklarına gozum takıldı sana tavsiyem raf uzunlugunu 50 en fazla 60 cm yapmandır bundan geniş oldumu bel veriyor iyi görünmüyor malesef...