Spider-Man: Far From Home (2019) - Phase 3/23

Başlatan dean, 17 Ekim, 2016, 22:01:17

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

dean

Disney, Marvel tema parklarını duyurdu. O duyurunun posterlerinde MCU karakterlerini kullandı. Bütün karakterler filmlerdeki halinde kullanıldı. Bu karakterler arasında Spider-Man'de var. Onun kostümü ise biraz farklı. Bu da ikinci filmde kullanacağı kostüm olarak güçlü şekilde akıllara düştü. Çok büyük ihtimalle şu anda ikinci filmde kullanacağı kostüme bakıyoruz.

İlk dikkat çeken göğüsteki örümcek logosunun büyümesi ve ilk kostümdeki siyahların ortadan kalkması. O siyah bantlar bir çok kişi için gereksiz bir unsur olarak nitelenmişti. Onun dışında ağ atıcılar gümüş rengini almış. Gözleri de saf beyazdan daha gümüşvari hale gelmiş. Kostüm hiç fena durmuyor. İlk kostümden daha iyi olmuş bence. O kostümden daha olgun bir duruşu var.

dean

Dedikoduya göre filmin villain'ı için rol Matt Damon'a teklif edilmiş ama Damon rolü kabul etmemiş. Şu an için bunun hangi rol olduğu bilinmiyor. İlk film içinde Michael Keaton rolü istememiş daha sonra kabul etmişti. Belki Damon içinde böyle olur. Yine de ben Matt Damon'ı Tom Holland'ın karşısına villain olarak pek oturtamadım. Belki Doctor Octopus ya da Mysterio olabilir ama...

dean

Kevin Feige, filmin ciddi bir kısmının Avrupa da geçeceğini onayladı. Filmde çıkacak villain'ın da buna uygun şekilde seçildiğini söyledi. Bu da insanın aklına Kraven ve Chameleon'u getiriyor. İkisi bir arada görmek harika olabilir.

dean

Görünüşe göre filmin villain'ı belli oldu. Çıkan haberlere göre fanların uzun süredir beklediği Mysterio filmde duvar sürüngeninin karşısına geçecek. Üstelik Jake Gyllenhall tarafından canlandırılacak. Bu mükemmel haber yetmediyse ilk filmde Michael Keaton suretinde izlediğimiz The Vulture'da filmde yer alacak.

dean

Marvel ve Sony ortaklığı gözünü Sinister Six'e dikmişe benziyor. Daha önce Amazing serisinde Sinister Six solo filmi düşünüyordu Sony. Ama bu gerçekleşememişti. MCU içerisinde Sinister Six solo filmi gelmeyecektir. Lakin Sinister Six, yüksek ihtimalle Spider-Man'in üçüncü filminde kahramanımızın rakibi olacaklardır.

Bunun bir iki göstergesi var. Spider-Man filmlerinde villainları çok üst düzey isimlerden seçiyorlar. Tek kullanımlık değil bunlar. İlk filmde Vulture'u kullandılar ve öldürmediler. Devamı için Scorpion'ı tease ettiler. İkinci filmde de Mysterio dışında bir villain daha olacağı kesin gibi. Böylece Sinister Six'in 4 üyesi cepte. Üçüncü filmde Doc Ock, Kraven ya da Sandman gibi karakterlerin katılımıyla altı rakamına ulaşıp ekibi MCU içerisinde oluşturup Spider-Man filmlerine bir zirve noktası koyacaklardır.

dean

Tom Holland, ikinci filmin ismini Spider-Man: Far From Home olarak duyurdu.

dean

J.B. Smoove, Spider-Man: Far From Home'un kadrosuna katıldı. Hangi rolde olacağı açıklanmadı ama rolünün önemli olduğu söyleniyor. Smoove'ın villain olarak çıkacağını düşünmüyorum. Belki Peter ve okul arkadaşlarının Avrupa yolculundaki hocaları tipi bir rol olabilir. Ama daha önemli bir rolden bahsediyorsak kendisinden felaket şekilde J. Jonah Jameson elektriği alıyorum. Henüz bilmesekte yeni Jameson'a bakıyor olabiliriz.

Sakızlı Ohannes Paşa

İlk filmdeki casting facialarından sonra bu filmde daha da beterini yapacaklarsa ben bu filmi izlemem. Marvel Studios insanların esnekliğini ölçmek için deneme tahtası olarak kullanıyor derim Spiderman filmlerini.

dean

Filmin kadrosuna Numan Acar katıldı. Acar, Dimitri isimli bir karakteri canlandıracak. Daha fazla ayrıntı verilmedi ama bu Dimitri'nin Dmitri Smerdyakov yani The Chameleon olabileceğine dair dedikodular var.

dean

Nick Fury ve Maria Hill, Spider-Man: Far From Home filminde görünecek. Bu da daha önce tahmin edilen hafif casusluk temasını açıklıyor.

dean

Filmde yan karakterlerden biri olarak Hydro-Man'i görebiliriz.

dean

Spider-Man: Far From Home setinden aşağıdaki görsel sızdı. İlk gördüğümde Symbiote kostüm sanıp, heyecandan Laptop'ı devirsemde bu kostüm yüksek ihtimal Stealth kostüm.

NIC

Cehaletimi mazur görün ama Stealth kostümü ne olaki ???

dean

Alıntı yapılan: NIC - 26 Eylül, 2018, 19:29:46
Cehaletimi mazur görün ama Stealth kostümü ne olaki ???

Spider-Man'in Big Time hikayesinde giydiği kamuflaj kostümü. Bir başka fotoğrafta da Noir kostüme de benziyor. İkisinin arası bir kostüm olabilir.

dean