Spider-Man: Far From Home (2019) - Phase 3/23

Başlatan dean, 17 Ekim, 2016, 22:01:17

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

kharon

uyariyi tekrar edeyim basta:

Endgame Spoilerı var. Aman dikkat.

detayli analiz icin cok tesekkurler dean, cidden Mysterio'nun kostumune bayildim ben de. filmin Londra sahneleri-posterleri benim icin ayri keyifli oldu  :D

hem incursion hem de Dark Avengers cok guzel eventler ama incursion infinity stones olmadan (Iron Man ve Cap de olmadan) nasil olur bilmiyorum. Elbette senaristler bir cozum bulur ama ayni lezzeti verir mi emin degilim. 

Dark Avengers'i ve siradan Orumcek villiani olmaktan siyrilip buyuk oynayan bir Norman Osbourne'u (ve tabi iron patriot ve sentry'i) gelecek buyuk event olarak gormeyi tercih ederim.

hanac

dean

Spider-Man kötü afişlerden çektiğini ne Green Goblin'den çekmiştir, ne de Doctor Octupus'tan. Homecoming'de böyleydi. Arkadaş bu ne kadar kötü bir film afişidir ya!

ZGeralt

Vakti zamanında video kasetçiler vardı, film kiralardınız. O dükkanların duvarlarında ikinci-üçüncü sınıf aksiyon filmlerinin afişleri olurdu, işte bana hatırlattığı tam olarak bu :) Bi tek arka planda patlama-alev efekti eksik :)

kharon

Alıntı yapılan: ZGeralt - 23 Mayıs, 2019, 12:19:59
Vakti zamanında video kasetçiler vardı, film kiralardınız. O dükkanların duvarlarında ikinci-üçüncü sınıf aksiyon filmlerinin afişleri olurdu, işte bana hatırlattığı tam olarak bu :) Bi tek arka planda patlama-alev efekti eksik :)

off bu nedir ya  ;D

Van damme filmleri gibi olmus evet  :D

ZGeralt

Alıntı yapılan: kharon - 23 Mayıs, 2019, 17:23:18
off bu nedir ya  ;D

Van damme filmleri gibi olmus evet  :D

Van Damme'ın afişi daha güzel :) Kaslı abimiz kaslarını gösteriyor en azından. Tom Holland'ı yemek yerken masadan hadi bi fotoğraf çekelim diye kaldırmışlar sanki :)

hanac

hanac

teks55

afişleri ben de beğenmedim
açıkçası şu örümcek adam konusunda sinemada bekleneni tam anlamıyla karşılayamıyorlar bir türlü

bana göre:

1- Tobey maguire'nin Spiderman üçlemesi

*Kostümü bence güzeldi,karakter de tam uyuyordu ama genç değildi.
*30-35 yaşında bir Spiderman gibiydi.
*Film tamamen aşırı şekilde dramatikti.Aksine Spiderman aslında çok şakacı bir kahramandır.
*Örümcek Adamın ağı -Çizgi Romanın aksine- Peter'in elinden çıkıyordu.Çizgi Romanda elinde ağ fırlatıcı cihaz var oradan çıkıyor.

2- Andrew garfield'in oynadığı Amazing Spiderman 2 filmi

*Spiderman kostümü fena değildi.
*Peter eziklenen bir tipten ziyade havalı bir tip gibi gösterildi.
*Aşırı dramatiklik yine hala devam etti bu seride...
*Peter'in ağ fırlatıcısı Çizgi Romandaki gibi anlatıldı.

3- Tom Holland ve Homecoming,Civil War

*Kostüm şekli güzel olsada kostüm rengi sanki pembeymiş gibi duruyor.Pek beğenmedim.
*Filmde afedersiniz Tony'nin evcil hayvanı gibi gösterildi.Civil War'ı okuyanlar böyle olmadığını daha iyi bilir.
*Spiderman Çizgi Romanda Civil War sırasında 27-28 yaşlarındaydı.Fakat filmde 15 yaşında...
*Filmde aşırı dramatiklik kırılmış yerine biraz daha şakacı bir Spiderman gelmiş.

Aslında Tom Holland Spidermanin ergen halini, Andrew Garfield üniversite halini, Tobey Maquirede olgunluk çağını yansıttı bana...

hanac

Nightrain

Ben bunu photoshop sanıyordum, gerçekmiş. ;D :'(
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

BlackBishop

Tom Holland 1,73, Zendaya 1,78 boyunda. Yani aralarında 5cm. var ama resimde en az 15 cm. fark görünüyor. Zendaya topukluları abartmış galiba... Ya da resimde bir cinlik var.

Tuco Ramirez

Alıntı yapılan: BlackBishop - 20 Haziran, 2019, 00:45:14
Tom Holland 1,73, Zendaya 1,78 boyunda. Yani aralarında 5cm. var ama resimde en az 15 cm. fark görünüyor. Zendaya topukluları abartmış galiba...
Aynen topuk farkı. Yazıyı çok yanlış yere koymuşlar. Fotonun altında yazı için uygun boşluk var halbuki.

Nightrain

Filmle ilgili bir sızıntı var

-SPOILER-

Eğer bu sızıntı doğruysa, filmde Doctor Strange var.

-SPOILER-
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

dean

Şu an filmin hikayesi ve after creditsleri üzerinden inanılmaz bir bilgi kirliliği var. Gelen ilk tepkiler filmin muazzam olduğu yönünde. Mid-Credits içinde MCU'nun en önemlilerinden deniliyor. Heyecan dorukta.