Şu anda hangi çizgi romanları okuyorsunuz?

Başlatan hanac, 01 Kasım, 2009, 18:36:08

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

pikofarad

Y: Son Erkek 5 bitmek üzere. Seri gerçekten güzel gidiyor. Bir yandan da 100 kurşun 1. cilde başladım. O da harika. :)

Çizgi roman okumaları için  Frankofonlara başlayacağım. Baya yoğun bir okuma beni bekliyor. Özellikle frankofonlardan sonra başlamayı düşündüğüm En Kahraman Rıdvan'ı çok merak ediyorum.

Chuck

Astonishing X-Men ilk üç cildini ve Titana Saldırı 3'ü okudum son zamanlarda.
+ Her girdiğim yol çıkmaz sokakla son buluyor
- O halde yeni bir harita bulmalısınız

Ahmet Oktay

Alıntı yapılan: pikofarad - 10 Haziran, 2015, 15:25:14
Özellikle frankofonlardan sonra başlamayı düşündüğüm En Kahraman Rıdvan'ı çok merak ediyorum.

İlk 3 cildi okumuştum, 3. cilt ilk ikisine göre biraz daha sönüktü bence. Özellikle "Pislik" isimli ilk albüm oldukça güzeldir :)

Chuck

+ Her girdiğim yol çıkmaz sokakla son buluyor
- O halde yeni bir harita bulmalısınız

tommikser

kalidor

Fables 3. cildi okuyorum, fena gitmiyor. Bu seriyi beğeniyorum  :)
Crom! Ölüleri Say...

pizagor

Amazing Spider-man fasiküllerim geldi: Straczynski'nin Sins Past hikayesini kapsayan 6 fasikül. Hiç bekletmeden okudum. Şu yazarı yine çok beğendim, yine nefret ettim. Farkındayım kendimle çelişiyorum. Ezber bozan sıfatını gerçekten hakeden bir öykü, vurucu, beklenmedik, tahmin edilemez. Daha önce tesadüfen özetini okuduktan sonra artık herşeye hazırım, sinirlenmem diyordum, ta ki Gwen'in yatay konumda o mesut ifadesini görene kadar.

http://altinmadalyon.com/altin/index.php/topic,4508.0.html
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

rumar80

Bir yandan green lantern ailesi
Bir yandan tetikçi
Bir yandan aldığım essential'lar
Bir yandan da yeni Türkçe çizgi romanları dönüşümlü olarak okuyorum.

Nightrain

"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

ferzan

Mister No KM 4 'ün sonu ile 5 'in başına tekabül eden Kirli İş isimli maceranın üzerine birkaç sayı 2003 Arka Bahçe Örümcek fasikülü okudum. Kapanışı da cila niyetine Nathan Never Lâl 29.sayı Avcılar ve Avlar ile yaptım. Dün de Tex günümdü. Maceraperest Süper Cilt 16 'nın ikinci yarısında başlayan 7 Caniler adıyla giriş yapıp Helltown ile devam edip 17.cildin ilk fasikülünde Amansız Jack Thunder adıyla biten 3 fasikül ve 330 sayfa süren enfes macerayı okumuştum. Bakalım yarın hangisine sıra gelecek ya da yarın akşam okumaya fırsat olacak mı?.. ::)
Bağnaz okur, memnuniyetsiz beşer, işkilli büzük, sıfır tolerans iksmen, taş kalpli ahkam efendi...

https://ucuztefrika.blogspot.com

egeman45

Dylan Dog serisine Rodeo'dan yeni başladım. Şu an Kanal 666'yı okuyorum;

Batman Kara Ayna'nın yarısındayım,

ve aynı zamanda Assassin's Creed 1'e başladım

Nightrain

Scalped 1, 100 Kursun 1 ve Y Son Erkek 4'u donusumlu olarak okuyorum. Aslinda Y Son Erkek simdiye biymisti ama askerde oldugum icin ni sure takip edenedim. Simdi acisini cikartma zamani.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

Ras Al Ghul

Death Note 2'yi okuyorum bir yandan da Thor Asgard İçin,Killing Joke ve X-force 1 gidiyor.Walking Dead 18 yeni bitti.Chew 2'ye başlıyorum.

Ahmet Oktay

İlk sayıdan başlıyorum yeniden okumaya :)

pizagor

Straczynski'nin Thor'larını okuyorum. Nedense burada Örümcek Adam'da yaptıklarına göre çok daha sakin ve olağan buldum yazdıklarını. Evet Thor'un Mjolnir'ini çevirdikçe gerçekleştirebildiklerini gördükçe (Oklohama'da Asgard'ı inşa etmek gibi, kaybolan, öldüğü düşünülen Asgard tanrılarının bütünleştiği insanları bulup tanrıları ortaya çıkarmak gibi) insan bir miktar şaşırıyor ama yine de sarsıcı değişiklikler yok bana kalırsa. Beğendim mi beğendim ama bu sefer de aksiyon eksikliği hissettiğim. Lakin Thor'un Ironman ile karşılaşması ve daha doğrusu Tony Stark'ın kaşınması ve sonrası var ki offf!
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...