Şu anda hangi çizgi romanları okuyorsunuz?

Başlatan hanac, 01 Kasım, 2009, 18:36:08

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

siyahderikoltuk

Harikasın dean :)..  Infınıty ve Secret Avengers'a hakimim. Peki uncanny? O evren gündelik süper kahramanlıklar içinmi var? Daha doğrusu evren demeyeyim, daha ele gelir hikayelerdenmi oluşuyor?

dean

Alıntı yapılan: siyahderikoltuk - 25 Ağustos, 2015, 01:45:40
Harikasın dean :)..  Infınıty ve Secret Avengersa hakimim. Peki uncanny? O evren gündelik süper kahramanlıklar içinmi var? Daha doğrusu evren demeyeyim, daha ele gelir hikayelerdenmi oluşuyor?

Ele gelir derken. Bence o nasıl bir bakış açısıyla baktığımıza bağlı.  Ben komple hikayeleri daha çok seviyorum. O yüzden avengers ve new avengersi daha iyi buluyorum. Genel açıdan bakarsak bütün avengers çizgi romanları onemli. Marvel evrenin hikayesini Avengersla götürüyor.

aa

Kızılmaske 24 e başladım. Bu ciltte yeni maceralar var.
Esse Gesse Hayranı...

siyahderikoltuk

Alıntı yapılan: dean - 25 Ağustos, 2015, 10:55:32
Ele gelir derken. Bence o nasıl bir bakış açısıyla baktığımıza bağlı.  Ben komple hikayeleri daha çok seviyorum. O yüzden avengers ve new avengersi daha iyi buluyorum. Genel açıdan bakarsak bütün avengers çizgi romanları onemli. Marvel evrenin hikayesini Avengersla götürüyor.
Ele gelirden kastım kozmik ve mistik evrenlere bulaşmadan, bildiğimiz aksiyon yüklü Avengers hikayelerimi?

dean

Alıntı yapılan: siyahderikoltuk - 25 Ağustos, 2015, 20:22:44
Ele gelirden kastım kozmik ve mistik evrenlere bulaşmadan, bildiğimiz aksiyon yüklü Avengers hikayelerimi?

şimdi kontrol ettim. 4. Cilt dışında kozmik maceralar yok. Oradaki kozmik havada Avengers yada new avengersdaki gibi değil.

hennessy

Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

siyahderikoltuk

Alıntı yapılan: dean - 25 Ağustos, 2015, 21:11:05
  şimdi kontrol ettim. 4. Cilt dışında kozmik maceralar yok. Oradaki kozmik havada Avengers yada new avengersdaki gibi değil.
Favori Bölüm Yöneticimsin Dean.. Yeminlen ben olsam üşenir bakmaz, farazi sallardım  :)

dean

Alıntı yapılan: siyahderikoltuk - 25 Ağustos, 2015, 22:00:55
Favori Bölüm Yöneticimsin Dean.. Yeminlen ben olsam üşenir bakmaz, farazi sallardım  :)

Sallar mıyım hiç. Eğer yardımcı olabiliyorsam mutlu olurum ben.

dean

Şu anda avengers'in Infinity sonrası maceralarını bitirmek üzereyim.  2 cilt avengers, 2 cilt de new avengers bitti. 4 ciltlik "time runs out "un ise son ciltindeyim. Original sin'de bitti. Bi' axis kaldı. Bundan sonra çıktıkça secret wars' u okuyarak marvel ile birlikte earth-616'yi bitirecegim.  Tabi ki sonra sololarda da bitirecegim.

ferzan

Külliyatını oldukça geç tamamladığım, Hoz 6 cilt ve Arka Bahçe eski ciltlenmiş fasikülleri ile aylar önce arayı kapatayım derken fazla haşır neşir olduğum Örümcek 'in Marmara 'dan çıkan ilk cildi "Yepyeni Bir Gün" ü bitirdim az önce. Aynı cilde gene aylar önce başlamış ama ilk fasikülünden sonra tahammül edemeyerek bırakmıştım sonra okurum diye. Nitekim iyi ki öyle yapmışım. Bu akşamki okumamdan pek keyif aldım, pek eğlendim. 2.cilde de yarın akşam geçerim herhalde, ya da artık ne zaman denk gelirse, can çekerse. Ama Örümcek 'e verdiğim birkaç aylık mola iyi olmuş. Kısacası güzeldi...  :)
Bağnaz okur, memnuniyetsiz beşer, işkilli büzük, sıfır tolerans iksmen, taş kalpli ahkam efendi...

https://ucuztefrika.blogspot.com

pizagor

MARVELS'ı okumaya başladım. Henüz birkaç sayfa ilerledim ancak Marvel Comics'in öncülü Timely Comics dönemine dönüp ilk Human Torch ile başladı. Aslında bu albümde çizerin peşine takılmıştım ama metin olarak da ilginç ve çekici bir deneyim olacak gibi.
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

cmkrbn

Secret wars, DC new 52 serileri, naruto, öne piece ve Tirana saldırı okuyorum.

pizagor

NTV Yayınları Sherlock Holmes Korku Vadisi'ni okuyorum. Artık almışız bir kere...
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

Musavvir

Alparslan Malazgirt Zaferi.
Herkese selamlar..

kalidor

Alıntı yapılan: Musavvir - 03 Eylül, 2015, 16:37:21
Alparslan Malazgirt Zaferi.
Herkese selamlar..

Merhaba hoşgeldiniz. Hangi yayınevinden çıkmıştı bu eser?

Ayrıca http://altinmadalyon.com/altin/index.php/topic,1057.0.html

Teşekkürler
Crom! Ölüleri Say...