Şu anda hangi çizgi romanları okuyorsunuz?

Başlatan hanac, 01 Kasım, 2009, 18:36:08

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

DAMPYR

eskiden yayınlanmış Tenten serisi elime geçti onu okumaya başladım(gazeteyle yayınlanmış olan)..... :)

HacıGeraltEmmi

Death Note! Hiçbir çizgi romanın devamını bu kadar sabırsızlıkla ve merakla beklediğimi hatırlamıyorum. Gerçekten heyecan fırtınası! İşlerin arasında 7. cildi sayfalarını karıştırmak için açtım, kapatmak ne mümkün! Şimdi 8. cilt çıksın diye gün sayıyorum. L'in varisleri ve Light arasındaki mücadele nefes kesecek gibi.

hennessy

Örümcek adam'ı özlemişim bu akşam renklere başlayacağım.
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

darkwood

Brendon 4 ü bitirdim. Özellikle son macera olan Mavi periler ile Brendon'un hayatı ile ilgili olan macerayı çok beğendim.  5.cilt ne zaman geliyor..
Darkwood Sakinleri..

s.b

Caravan bitti. Ama, o nasıl bir sondu anlamadım. Yuh yani!!!
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

tommikser

Sami abi sen bunu dediysen şimdi ben bu kitabı nasıl okuyacam merak ediyorum ??? ??? ???

s.b

Henüz okumayanlar olduğu için daha ayrıntılı bir şey yazmak istemiyorum. İsteğin kırılmasın kardeşim sen oku ve sonunu getir.
Heheh! Zaten "istek mi bıraktın" dediğini duyar gibiyim. Caravan başlığında daha ayrıntılı yazışırız ama, önce herkes bir okusun bakalım.
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

kalidor

Nathan Never dev albümlere sardim bu aralar.2. dev albüm Çifte Gelecek'i okudum dün gece.Teknodroidleri tuttum,krononot kavramını da ilk defa bu dev albümlerde duydum
Crom! Ölüleri Say...

tommikser

Nathan dev albümler benim gördüğüm en mükemmel seridir.Malesef devamı gelmediği içinde en çok üzüldüğüm seridir.

NIC

Nathan Never ilk 3 dev albüm Nathan külliyatında çok önemli yere sahipler ama malesef devamındaki sayılarda aynı çizgiyi yakalayamadılar,konularda baya birbirine girdi ve nasıl toparlayacaklar meçhul

tommikser

Aslına Nemo dönemine ait olan eserler bence çok farklı ve güzel bir çizgide olacaktır.Bizde yayınlanmadığından bilemiyoruz.Yalnız dev albümlerde diğer ırkların nasıl oluştuğuna ait anlatım çok karıştırılmış olmasına rağmen iyi bir sonuca bağlanmış olduğunu düşünüyorum.

hennessy

Örümcek adam Mavi bitti Peter'in hayatından kesimler aşkları ve örümcek adamın birkaç düşmanı ile karşılaştık.Bildiğimiz bazı olayları tekrar hatırladık.Renkler bize sanki Peter ile örümcek ile nasıl tanıştığımızın kısa özeti.En çok hoşuma giden bu sefer acıların çocuğu modunda değil.MJ de hiç benim hatırladığım MJ değil vayyyyy dedim :).Durmak yok yola devam İlhan çıkardı bizede okumak düşer Durango 3.cilt'e başlacağım.
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

kalidor

Bu akşam Mesut Abi'nin (darkwood) bürosundayım. Ondan aldığım Zagor Gökyüzündeki Şato'ya başladım. Veee itiraf ediyorum hayatımda ilk kez Zagor aldım :D Yalnız oldukça doyurucu editoryal yazılarda Buratti'nin aktardığna göre Sergio Bonelli şöyle demiş: " Darkwood sevindirici bir buluş oldu. Tex'de olduğu gibi belirli tarihi ve coğrafi çizelgelere bağımlı öyküler oluşturmak istemediğim için biraz otuzlu yılların :Flash Gordon'undaki ve biraz da bugün hala devam eden Conan'daki gibi hayali ve gerçekdışı bir dünya yaratmak bana doğru gelmişti". Şimdi Zagor 1961'de yayınlanmaya başlanmış. Conan'ın çizgiroman olarak yayınlanması ise 1970 yılıdır. O zaman Sergio Bonelli Conan'ı romanlarından takip ediyormuş. Neyse önemli olan Zagor'un da ağababasının Conan olduğunun birinci ağızdan kanıtlanması ;D

Crom! Ölüleri Say...

drfuhrer

sevgili güneş yazdıkların çok hoşuma gitti.bende n.never'in dev albüm serisi var.bir türlü başlayamamıştım..o kadar güzel demek ha?
benim için bi itki oldu bu :D

V

Alıntı yapılan: ArAmAS - 10 Şubat, 2012, 00:12:54
sevgili güneş yazdıkların çok hoşuma gitti.bende n.never'in dev albüm serisi var.bir türlü başlayamamıştım..o kadar güzel demek ha?
benim için bi itki oldu bu :D

Daha önce forumda biryerlerde yazmıştım.Tekrarlayayım.

Nathan Never'ı daha önce hiç okumamış olanlar öncelikle Dev Albüm serisiyle başlasınlar kesinlikle.NN'ı daha fazla sevip,tüm serilerine sahip çıkmak için bunu yapsınlar en azından..
Nemo dönemini anlatan bu seri Nathan Never külliyatının zirvesi adeta..
"İstemem,eksik olsun.."