Şunu İsterim, Bunu İsterim Köşesi...

Başlatan s.b, 06 Kasım, 2009, 17:12:58

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

DAMPYR

Yayınevinin Sahibi İlker Beyi tanıyan biri varsa konuşabilirmi? Ben Antalya'dan çırpınıyorum bu yayının çıkması için Siz İstanbuldasınız daha kolay ulaşırsınız kendilerine.Eğer birlik olursak çıkarırız buna inanın.İsteyen çok kişi var gibi gözüküyor nedersiniz....?

hennessy

keşke tanıyan olsa evet yasa66 kesinlikle katılıyorum keşke arşivimizde bu hikaye türkçe olarak olsa bizim gibi aksiyona yatkın bir okuyucu kitlesine sahip bir okuyucu var iken :) zevkle okuduğum bir seri türkçe olsa gene alır saklarım...........
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

HacıGeraltEmmi

Filmlerin haricinde bilmediğim bir kahraman. Oylama yaparsanız bende evet oyu verip katkı yapabilirim ;D

s.b

İlker beyi ancak Pazar günleri Kadıköy'e gittiğimde görebilme imkanım var. Fakat ben erken gittiğim için bazen merdivenlerden çıkarken karşılaşıyorum. En son Kadıköy'de cadde de kaşıdan karşıya geçerken yolun ortasında merhabalaşabilmiştik.  İlker beyle görüşmek isteyenler öğleden sonra dükkanına uğramalı.
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

rumar80

Artık bir dost el atacak. Ben Kadıköy'e ne zaman giderim belli değil yoksa gider konuşurdum

hanac

Ben yayınlanması taraftarı değilim.

Yayınlanacak başka çizgiromanları tercih ederim.

rumar80

Örnek verelim o zaman adminim.
   Şahsi fikrim hepsinin tutmayacağı. Bu nedenle ya iyice seçilerek çıkarım yapılmalı ya da hiç bu işe soyunulmamalı

s.b

Zaten, yayınlanacak olan bizce meçhul bu çizgiromanların tutulup tutulmayacağını şimdiden bilemeyiz. Öyle ne büyük ümitlerle yayınlanmış çr ler var yayıncısını hüsrana uğratmış. Yani hiç belli olmaz hangi çr nin satış rekorları kıracağı.

yalcinerol345

coverbrovser.com'da çizgiroman kapaklarına bakarken Tarzan dikkatimi çekti.Kapaklar zok güzel.Hele bir kapağa bakarken , Conan'a o kadar benzettim ki sanki John Buscema Tarzan'dan etkilenmiş gibi geldi.
Ben gerçek Tarzan'ı sadece çocuk dergilerinde okumuştum.Dark Horse'nin yayınları olduğunu gördüm.Belki yayınlansa satmaz ama ben yine de istiyorum

Tarkan Kurt

Alıntı yapılan: yalcinerol345 - 28 Ağustos, 2011, 20:29:53
coverbrovser.com'da çizgiroman kapaklarına bakarken Tarzan dikkatimi çekti.Kapaklar zok güzel.Hele bir kapağa bakarken , Conan'a o kadar benzettim ki sanki John Buscema Tarzan'dan etkilenmiş gibi geldi.
Ben gerçek Tarzan'ı sadece çocuk dergilerinde okumuştum.Dark Horse'nin yayınları olduğunu gördüm.Belki yayınlansa satmaz ama ben yine de istiyorum

Bence yayınlansa güzel olur. Ben alırım  :)

hanac

Tarzan'ı severim.

Çok fazla çizgiromanını okumadım ama küçükken epey çizgi filmini izlemiştim.

Zembla yayınlacak diye söylenti çıkmıştı, ona da razıyım.  :)

FerdiFon

Lal Kitap Evinin ...
  Aslan Şükür Ön Kapaklı  Yüzbaşı Volkan  Serisini Yayınlamasını İsterim  ,Tertemiz Kimsenin Eli Değmemiş...

Lal Kitap Evinin ...
Sıfırdan  Kızılmaske  Ve Mandrake  Yayınlamasını İsterim ,  Çünkü Bilirim Bu İşi Sonuna Kadar Götüreceklerini  ...

Lal Kitap Evinin

Jerico  Yayınlamasını  İsterim  ...

İsterimde İsterim ...

İsteyenin Yüzü Bir Kara...
                                                                                                                        Ahmet Çakay ...

s.b

Kit Taylor'u 2009 dan beri istiyoruz. Nihayet geldi. 
Büyük ihtimalle Jeriko'da Haşim bey tarafından yayınlanacaktır.

s.b

İsteklerimizden şu ana kadar gerçekleşenler hiç te az değil.

VOLKAN
KİT TAYLOR
BRENDON
CONAN
TARKAN
RED SONJA
NEW AVENGERS
TOLGA
ZEMBLA
MANDRAKE
KIZILMASKE
GORDON