Marvel Legacy - Gerekli Şeyler

Başlatan Nightrain, 26 Ekim, 2018, 14:49:11

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Nightrain

İlkel çağların Avengers'i ile tanışmaya hazır mısınız? Çok yakında Gerekli Şeyler tarafından yayınlanacak. 64 sayfa.

"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

dean

Iron Fist. Yüce Büyücü Agamotto. Tarih öncesi bu Avengers, birlikte kozmik bir devi deviriyorlar - ve bir milyon yıl boyunca da o dev gömülü kalıyor. Ama bugünün Ghost Rider'ı ve Starbrand'i, Güney Afrika'ya çekiliyorlar ve savaş çıkıyor - ayrıca, korkunç bir şey de uyanıyor. Dünya'nın kahramanları, cesur ve yeni bir dünyada yerlerini bulurken, en iyilerden biri muhteşem bir geri dönüş yapıyor. Ayrıca, uzayın uzak köşelerindeki bir kız, gelecekle ilgili umutlarını paylaşıyor. Marvel'ın bir sonraki muhteşem döneminin destansı hikâyesinin başlangıcı burada.

Sayfa Sayısı: 64
Etiket Fiyatı: 25 TL

gamlıbaykuş

Şimdi Miras ile ilgili ne yazacağımı tam bilemedim. Bir heyecanla alıp okumaya başladım ve bitirdim. Sonuç? Sonuç yok.
Daha doğrusu başlayıp biten bir şey yok. Net bir macera, net bir konu yok. Marvel'ın birçok kahramanı üzerinden yürütülmüş, yeni bir dönemin giriş kitabı ya da el kitabı ya da özeti hissi uyandıran bir eser.
Şimdi bundan sonrası nasıl ilerliyor bilmiyorum. Legacy' i bizlere neler sunacak merak ediyorum. Uzman arkadaşlar bilgilerini bizlerle paylaşırlarsa sevinirim.
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

dean

Alıntı yapılan: gamlıbaykuş - 17 Aralık, 2018, 12:47:51
Şimdi Miras ile ilgili ne yazacağımı tam bilemedim. Bir heyecanla alıp okumaya başladım ve bitirdim. Sonuç? Sonuç yok. Daha doğrusu başlayıp biten bir şey yok. Net bir macera, net bir konu yok. Marvel'ın birçok kahramanı üzerinden yürütülmüş, yeni bir dönemin giriş kitabı ya da el kitabı ya da özeti hissi uyandıran bir eser.
Şimdi bundan sonrası nasıl ilerliyor bilmiyorum. Legacy' i bizlere neler sunacak merak ediyorum. Uzman arkadaşlar bilgilerini bizlerle paylaşırlarsa sevinirim.

Okumayan için spoiler: Bu one-shot'tan görünen yeni Avengers kurucu üyesi Voyager, Avengers: No Surrender hikayesinde karşımıza çıkıyor. Infinity Stone mevzuları Infinity Countdown eventi ve bağlantılı sayılarda. Wolverine'in dönüşü ise çeşitli sayılara yayılmış vaziyette ama Hunt for Wolverine ve Return of Wolverine başlıkları asıl takip edilecek kısımlar. Tabi ki Wolverine için Infinity Countdown'da önemli. Avengers 1,000,000 BC için Fresh Start dönemi Avengers hikayeleri okunacak. Bu Jason Aaron'ın yazdığı yeni dönem. Thing ve Human Torch'u gördük. Onların macerası Marvel Two-in-One'da. Frankin ve Valeria ise yeni başlayan Fantastic Four'da devam ediyor.

gamlıbaykuş

O zaman söylediğim gibi yeni bir dönemin giriş kitabı ya da el kitabı gibi bir sonuç çıkıyor :)
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

dean

Alıntı yapılan: gamlıbaykuş - 17 Aralık, 2018, 13:42:57
O zaman söylediğim gibi yeni bir dönemin giriş kitabı ya da el kitabı gibi bir sonuç çıkıyor :)

Aynen öyle. Bende büyük bir hevesle başlamış ve preview okumuş gibi hissetmiştim.

BAHADIR

Alıntı yapılan: gamlıbaykuş - 17 Aralık, 2018, 12:47:51
Şimdi Miras ile ilgili ne yazacağımı tam bilemedim. Bir heyecanla alıp okumaya başladım ve bitirdim. Sonuç? Sonuç yok.
Daha doğrusu başlayıp biten bir şey yok. Net bir macera, net bir konu yok. Marvel'ın birçok kahramanı üzerinden yürütülmüş, yeni bir dönemin giriş kitabı ya da el kitabı ya da özeti hissi uyandıran bir eser.

Dc Rebirth cildi de bu şekilde değil miydi?... Bir hikayenin ya da kurgunun önsözü gibi... Miras'ı daha okumadım ama anladığım kadarı ile Legacy dönemi sayılarına giriş mahiyetinde bir öykü...

Animvader

Sert kapak değil galiba, 64 sayfaya 25 lira nerden nerelere geldi fiyatlar.

Nightrain

Değil. Normalde sert kapak olacakmış, kurlar artınca vazgeçmişler.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"