Joker - JBC Yayıncılık

Başlatan Nightrain, 25 Nisan, 2017, 23:15:39

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Nightrain

"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

Darkseid is.

JBC uygun hardcover fiyatlarıyla HC severleri yine üzmedi.Teşekkürler.Çıkar çıkmaz alacağım eski gereklinin bastığı bende mevcut olsa da.

Bloodslince

Alıntı yapılan: Jedmau - 03 Kasım, 2019, 13:05:49
Merhaba Üstad,

1-2 güne internet sitemize ekleyeceğiz.

Softcover 42.5 yerine 30 TL
HC : 55 civarı olacak, zincir mağazalarda bulunmayacak.

Sevgiler

Ertan abi ne güzel bir haber verdin. Joker zaten güzel bir haberken HC iki katı güzel bir haber oldu.

Fiyat olarak da gayet makul. Jbc'nin fiyatları ile diğer yayınların fiyat politikası arasında ciddi farklar var.. Neyse karşılaştırma yapmayacağım....
HC 55 TL...

Teşekkürler Ertan abi.
"Gotham'ın beyaz şövalyesini aldım ve bizim seviyemize indirdim. 
Çok zor olmadı.
Bildiğin gibi delilik yerçekimi gibidir.
Sadece hafifçe itmek gerekir."
[shadow=red,left]Joker[/shadow]

Jedmau

Asıl ben teşekkür ederim sizlere :)

İdrava

Üstad inşallah doomsday clock'a bi absolute yaparsın😊

Nightrain

Alıntı yapılan: İdrava - 03 Kasım, 2019, 19:47:11
Üstad inşallah doomsday clock'a bi absolute yaparsın😊

Bunu ben de istiyorum ama önce DC'nin kendisi yapması gerekiyor sanırım.

Mrtekin

Joker'in HC'sini kesinlikle ben de alacağım. Ama bunun Absolute'u var mı acaba??? Öyleyse bekleyip onu mu alsak??? ;D
They drew first blood...

İdrava

Alıntı yapılan: Nightrain - 03 Kasım, 2019, 19:55:46
Bunu ben de istiyorum ama önce DC'nin kendisi yapması gerekiyor sanırım.
dc bırak absoulte hikayeyi 2 cilt çılardı. Bilmiyorum ama dc izin verirse sevgili ertan 2 cilt şeklinde değil, tek cilt çıkarır.

Nightrain

Alıntı yapılan: İdrava - 03 Kasım, 2019, 22:23:37
dc bırak absoulte hikayeyi 2 cilt çılardı. Bilmiyorum ama dc izin verirse sevgili ertan 2 cilt şeklinde değil, tek cilt çıkarır.

Önce tek cilt olacaktı. Sonra ön siparişleri iptal edip, 2'ye böldüler nedense. Sanırım sayıların sürekli ertelenmesi yüzünden.

dayıcomics

HC Joker süper bir haber. Ben gerekli şeylerin baskısını ikinci el olarak almıştım, şimdi koleksiyonuma HC Jokeri de eklerim.

darkwood

Softları da piyasada bulunmayan Joker'in HC versiyonu güzel olacak, umarım orijinal ebatta basılır.
Darkwood Sakinleri..

Bloodslince

Hem Soft hem de Hard Cover için Ön Sipariş Linki:

https://www.jedbang.com/Urunler/Cizgi-Grafik-Roman.html?q=Joker

Sonunda HC'a kavuşuyoruz.  8)
"Gotham'ın beyaz şövalyesini aldım ve bizim seviyemize indirdim. 
Çok zor olmadı.
Bildiğin gibi delilik yerçekimi gibidir.
Sadece hafifçe itmek gerekir."
[shadow=red,left]Joker[/shadow]

Nightrain

Az önce siparişimi verdim. Elimde daha önce Gerekli Şeyler baskısı vardı, onu başka birine hediye ettim.

Nightrain

"AYRINTILARI DA BİLMİYORUM SEBEBİNİ DE.

AMA...

JOKER,

ARKHAM TIMARHANESİ'NDEN ÇIKIYORDU..."

Joker'in... Gotham'ın suç kralının çılgın dünyasına ve çatlak zihnine bakma zamanı geldi.

Joker tımarhaneden çıkıyor ve her ne kadar gülse de aslında mutlu değil. O ortalarda yokken bir daha geri dönmeyeceğini düşünen dostları, pastadaki payını parçalara ayırdı ve yok pahasına sattı. Fakat Joker sokaklara geri döndü ve Gotham'ın kanını hiç olmadığı kadar akıtmaya hazır.

Bu uzun gecede Penguin, Two-Face, Killer Croc, Harley Quinn, Riddler ve elbette Batman ile yolları kesişecek... Tanrı yardımcıları olsun.

Sadık (ama naif) yardımcısı Jonny Frost'un gözünden anlatılan JOKER, gerçek bir noir suç romanı-- yağmurla sırılsıklam olmuş şehir sokaklarına, kirli çarşaflara ve yanlış tercihlere doğru giden rahatsız edici bir yolculuk.

JOKER, birden fazla Eisner Ödülü sahibi yazar Brian Azzarello'nun yazdığı, Lee Bermejo'nun (LEX LUTHOR: MAN OF STEEL) ustalıkla çizdiği, Mick Gray'in çinilediği ve Patricia Mulvihill'in renklendirdiği orijinal bir grafik romandır.

Fiyat: 42.50 TL(karton kapak), 55 TL (sert kapak)
Sayfa Sayısı: 128

Jedmau

Tuyap fuarında yaşadığımız bir gururu sizlerle paylaşmak istiyorum.

Bu akşam itibari ile, fuarın ilk günü yanımızda getirdiğimiz 1220 adet Lee Bermejo Joker / Yumuşak Kapak çizgi romanımız tükendi. Sadece 60 tanesi toptana verildi, geri kalan 1160 adet doğrudan okuyucuya satıldı.

Daha önce yaşandığını sanmıyorum ama galiba her hangi bir Tuyap Kitap fuarı süresince en çok satılmış yayın olabilir. En azından bugün konuştuğumuz Tüyap yetkilileri bu şekilde görüş bildirdiler.

Hala şoktayız JBC olarak, ek kitaplar istedik, yetişirse rekora ekleme yapabiliriz son 2 günde.

Sevgiler

( Maşallah demeyi unutmayın :) )