Joker - JBC Yayıncılık

Başlatan Nightrain, 25 Nisan, 2017, 23:15:39

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

nicholaihel

Alıntı yapılan: Jedmau - 09 Kasım, 2019, 00:12:03
Tuyap fuarında yaşadığımız bir gururu sizlerle paylaşmak istiyorum.

Bu akşam itibari ile, fuarın ilk günü yanımızda getirdiğimiz 1220 adet Lee Bermejo Joker / Yumuşak Kapak çizgi romanımız tükendi. Sadece 60 tanesi toptana verildi, geri kalan 1160 adet doğrudan okuyucuya satıldı.

Daha önce yaşandığını sanmıyorum ama galiba her hangi bir Tuyap Kitap fuarı süresince en çok satılmış yayın olabilir. En azından bugün konuştuğumuz Tüyap yetkilileri bu şekilde görüş bildirdiler.

Hala şoktayız JBC olarak, ek kitaplar istedik, yetişirse rekora ekleme yapabiliriz son 2 günde.

Sevgiler

( Maşallah demeyi unutmayın :) )

Tebrikler!

Daha nice güzel başarılara. Bu hızlı giden hatta koşan yayınlar yavaşlara can suyu olsun :) benim de göynümde HC yatıyor.

Maşallah :)

pizagor

Tam 'üreticiden halka tanzim satışı' olmuş. Güzel adet. Sektör daha fazlalarını da görür umarım. Bizi, hem okuru hem yayımcıyı hem de çizgiromanevlerini kurtaracak şey şu anki sınırlı sayıda okurun günbegün artması. Tabi bu adet de Joker filminin güncelliğinin de etkisi vardır illaki ama gönülden tebrikler.
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

Nightrain

Her kitabınızın bu hızda satması dileğiyle... Maşallah diyelim de nazar değmesin.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

Nomad

Hem Tüyap ta hem de ICAFF da sağlam alışveriş yaptım JBC den.
Kitapları, baskıları, indirim oranları, ilgileri ile her zaman farklılar, her zaman en iyiler.
Bulunduğu ortamın kalitesini birkaç level yukarıya çeken bir yayınevi.
Darısı diğerlerinin başına.
Canı gönülden tebrikler bu satış başarısı için de.

Jedmau

Güzel sözleriniz için hepinize tek tek teşekkür ederim.

nocardia

Bu kadar kitabın doğrudan satılmış olması çok sevindirici, kutluyorum.

Maşallah :)

-brendon-

Maşallah bol kazançların devamını dilerim.Ertan abi yeni yayınlarda gelsinde bende alayım 😄

Jedmau

1380 Adet ile tamamladık :) Herkese teşekkür ederim

ghostrider

İyi günler yeni Batman ve Deadpool kitaplarını ne zaman göreceğiz?
Büyük güç büyük sorumluluk gerektirir.

tommikser

Maşallah diyelim abi. Allah bereketli kazançlar nasip etsin. Bu yeni kitaplara vesile olsun.

dayıcomics

Jokerin HC versiyonunu aldım, gayet özenli yapılmış bir eser. JBC yine bizi yanıltmadı  :)

Nightrain

Benim kargo da bu sabah geldi. JBC'nin Yurtiçi Kargo ile nasıl bir anlaşması var bilmiyorum fakat gönderdikleri kargolar her zaman inanılmaz hızlı geliyor.  :D
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

hanac

hanac

Kauss

Geçtiğimiz hafta HC'sini alıp okuma fırsatı buldum. Hikayenin Jonny Frost adlı bir karakter gözünden anlatılması oldukça hoşuma gitti. Lee Bermejo'nun çizimleri içeriğe çok uyduğunu düşünüyorum. Bu tarz çizimleri şahsen seviyorum. Ayrıca JBC'e de teşekkür etmek istiyorum. HC'sini şuan ki ekonomik şartlarda 55 TL'e satmaları bence büyük bir iş :) Ellerinize sağlık