Batman/Teenage Mutant Ninja Turtles - JBC Yayıncılık

Başlatan dean, 25 Nisan, 2017, 23:56:53

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Jedmau

Alıntı yapılan: Mrtekin - 22 Mart, 2019, 17:26:07

Ha, bu arada, cidden, "Eternal" noldu?:-) Takipten niye çıkardık biz onu:-)

Eternal'ın 3 cildinin basım maliyeti ile Ankara Çankaya da 2 + 1 daire alabiliyoruz :)

Şaka bir yana, daha önce bir kaç yerde de bildirmiştim, Rebirth'e başlayınca DC ile konu üzerinde konuşup ' şu an için beklemeye alalım ' kararı vermiştik.

Eternal'dan daha çok seveceğiniz yayınlar çıkacak, yeni liste gayet iyi.

Sonbahara doğru bu yenileri basarız, şu an için Yeni 52 de kalan ciltler ( Harley ve BvS ) ve Rebirth devam ciltlerine yoğunlaşmak istiyoruz.

Sevgiler

Mrtekin

Tamam, yeni listenin takipçisiyiz o zaman. Sonbahara doğru darlamayı başlatırız.

Eternal'ı bu ekonomik koşullarda sanki kaybetmiş gibiyiz, napalım, canımız sağolsun, önümüze bakalım ve de mesela Hush'un (ve diğerlerinin) çıktığına sevinelim.:-) Örnek olarak, Hush, şu an basılsa maliyet yine dediğin gibi olabilirdi.  :)

Sevgiler bizden,
They drew first blood...

Nomad

Dün akşam bitirdim bu cildi de.
Çıtır çerez bir hikaye, güzel çizimler, akıcı bir okuma keyfi.
Çizer Freddie Williams diye kalmış aklımda.
Bermejo ve Del Otto yu kazanda kaynatınca bu arkadaş çıkmış sanırım   ;D Tarzı iki devin arasında. Gayet güzel çizmiş.
Çizimler ve panel yerleşimi bir ara Batman Noel okuyorum hissiyatı verdi bana.
Hikaye "ortam güzel, insanlar güzel, felsefeye gerek yok akalım" styla.
Mantıklı tercih bence. TNMT okurken beyin kıvrımlarımı değil, sırıtarak çene kaslarımı çalıştırmak isterim.
Sonunu biraz hızlı bağlamışlar, Villain Shredder hiç sahne alamamış. Olmamış bu kısım.
Vasat kötüyle iyi hikaye çıkmaz. Zaten dertleri de iyi hikaye değil iyi ortam.
JBC de gayet güzel iş çıkarmış.
Baskı ve cilt kalitesi yanında bolca varyant kapak ekstrası doldurarak cildin hakkını vermiş.
Çizgi roman okuyayım, içinde hayatın anlamını bulmasam da olur diyenlere keyifli bir okumalık.
Okuduktan sonra çocuklarınıza verin onlar da okusun.
Disney filmi gibin kitap işte.