ÇIZGI ROMAN ANSIKLOPEDISI-HAKAN ALPIN

Başlatan Mandrake64, 17 Aralık, 2009, 11:31:19

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Mandrake64

Merhaba!

Oldukca gecikmis bir baslik olacak ama, benim elime yeni geçtigi için, bir baslik açma ihtiyaci duydum.

Sayin Hakan Alpin'e gösterdigi emek ve sonrasinda ortaya çikan eserden dolayi tesekkür eder ve tebrik ederim.

Kendi alaninda çok degerli bir basvuru kaynagi yaratmis.

Mandrake64

hanac

Bir tesekkür de benden.

Duydugum kadariyla Hakan Bey ÇR Ansiklopedisinin yeni baskisi üzerinde çalisiyormus.

Sevindirici bir haber, son 2-3 yilda ÇR piyasasinda çok hareketlilik oldu, bunlarin da yeni baskiya girmesi çok iyi olur.

V

Bir ansiklopedi gibi,ihtiyaciniz oldugunda basvurmak için degil;bir kitap gibi alip bastan sona okumak için ideal bir eser.Ben çok severek okudum.Çizgi Roman kültürü açisindan bulup bulabileceginiz en iyi türkçe kaynak...
"İstemem,eksik olsun.."

hakan alpin

valla kitabimla ilgili sarf edilen güzel iltifatlar için kisa da olsa bir tesekkür etmeliyim diye düsündügüm için bunlari yaziyorum :)
ülkemizde çizgiromanin sanatsal ve kültürel eksikliklerini bilgim ve becerilerim ölçüsünde giderilmesine katki saglamak amaciyla kaleme aldigim bir kitapti, çizgiroman ansiklopedisi..
ancak hemen belirteyim, üzerinde ara ara minik çalismalar yapiyor olsam da, yani baskisi için henüz çok erken :)

Bloodslince

Alıntı yapılan: hakan alpin - 18 Aralık, 2009, 00:38:32
valla kitabimla ilgili sarf edilen güzel iltifatlar için kisa da olsa bir tesekkür etmeliyim diye düsündügüm için bunlari yaziyorum :)
ülkemizde çizgiromanin sanatsal ve kültürel eksikliklerini bilgim ve becerilerim ölçüsünde giderilmesine katki saglamak amaciyla kaleme aldigim bir kitapti, çizgiroman ansiklopedisi..
ancak hemen belirteyim, üzerinde ara ara minik çalismalar yapiyor olsam da, yani baskisi için henüz çok erken :)

Konuyu hortlamış olayım ben o zaman. :))) Hakan Bey merhaba, kitabın baskısı yok, çılgın fiyatlara satılıyor ikinci el olarak. Artık yeni bir baskı şart değil mi? =)
"Gotham'ın beyaz şövalyesini aldım ve bizim seviyemize indirdim. 
Çok zor olmadı.
Bildiğin gibi delilik yerçekimi gibidir.
Sadece hafifçe itmek gerekir."
[shadow=red,left]Joker[/shadow]

hakan alpin

Sevgili BLooDSLinCe, mesajını ancak şimdi okuma şansım oldu. Daha önce fark edememişim, kusura bakma.
O güzel temenni ve dilekleriniz için öncelikle çok teşekkür ederim. Eğer mümkün olursa şu an yayımlanmak üzere olan Alfa Yayınları kitabının ardından Çizgiroman Ansiklopedisi'nin "GENİŞLETİLMİŞ 2. BASKISI"nı hazırlamaya niyetliyim.