WEST KALDIGI YERDEN DEVAM EDIYOR...

Başlatan darkwood, 21 Aralık, 2009, 11:05:04

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

demirbaş

Merhabalar.
Kızılmaske - mandrake-gordon - johny hazard- 400 sf ve kızılmaske - mandrake- gordon 194 sayfa .
Teksas- tommiks- west -savaş- ettimi 11 kitap ve 6 adet te süpriz kitap hazırlıklrı bitmek üzere .Yani toplam da 17 adet kitap ve 9 adedi bir 8 adedi öbür ay çıkarmak istiyoruz.Ve bunun haricin de sene sonuna kadar planımızda 7 kitap daha var ve hepside zamanının en çok okunan kitaplarıydı.Toplam da 25 adet kitap olacak ve zannedersem her kitap 4 ayda bire gelecek.Böyle oluncada ayda 6 kitap gibi  muntazam olarak çıkacak.

darkwood

Cem bey, bunlar harika haberler. Fakat bütün bu eski yayınlara  okuyucu ne kadar sahip çıkar bu bir bilmece. Ayrıca fiyat ve baskı kalitesi konusuda önemli.
Umarım bütün bunları düzenli bir periot ile çıkaracak maddi ve manevi desteği bulursunuz ve bütün bu çizgi romanlar yayınlanır.
Darkwood Sakinleri..

HacıGeraltEmmi

Alıntı yapılan: demirbaş - 29 Mayıs, 2011, 13:18:15
Merhabalar.
Kızılmaske - mandrake-gordon - johny hazard- 400 sf ve kızılmaske - mandrake- gordon 194 sayfa .
Teksas- tommiks- west -savaş- ettimi 11 kitap ve 6 adet te süpriz kitap hazırlıklrı bitmek üzere .Yani toplam da 17 adet kitap ve 9 adedi bir 8 adedi öbür ay çıkarmak istiyoruz.Ve bunun haricin de sene sonuna kadar planımızda 7 kitap daha var ve hepside zamanının en çok okunan kitaplarıydı.Toplam da 25 adet kitap olacak ve zannedersem her kitap 4 ayda bire gelecek.Böyle oluncada ayda 6 kitap gibi  muntazam olarak çıkacak.

Sevenleri için güzel haberler. İnşallah düşündüğünüz periyodu gerçekleştirirsiniz. Merak ettiğim sürpriz kitaplar içerisinde Türkiye'de yayınlanmamış bir seri mevcut mu? Yeni seriler planlarınız içerisinde var mı? Teşekkürler.

Sinan Başak

konnektör

Fiyatlar makul olursa, anadolu okuyucusu yeniden kazanılabilir, potansiyel var, tabi birde dağıtım kanalı önemli okurlar bu çr. lara her yerde kolayca ulaşabilmesi lazım.
*Resmimi hayal ederim ve daha sonra hayalimi resmederim.
Vincent Van Gogh

s.b

İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

tommikser

Bu çooooook övülen yayınlanması bir yayıncılık başarısı olarak görülen Kit Taylor'u çok merak ediyorum.Ne özelliği var bir bilen varsa anlatıversin.

V

Kit Taylor'un telifi sorunlu idi.Başarı,telifi alıp yayınlamak olsa gerek.Ve gerçekten iyi bir seri.Ayrı bir başlık altında Kit Taylor konusuna devam edelim.
"İstemem,eksik olsun.."

tommikser

Sinan Başak

7 sürpriz yayından biri bu mu? Eğer öyleyse süper başarı.

darkwood

Cem bey, bu süpriz yayınları açıklasanızda bizde ona göre arşivimizi hazırlayıp ek bütçe çalışmalarına geçelim.
Bu arada bu hesaba göre ortalama her ay 6 kitap çıkacağına göre, toplu alımlardaki iskonto oranımız ne olacak.  :)
Darkwood Sakinleri..

a5555

Cem bey,hala west yok,onun yerine özensiz basılmış ,peşpeşe kitaplar,
Ya !,Cem bey dostum bir kitabı tam çıkar,dşimi kıracam be..Son şansın ,ilk west çıkardın ellerde patladı,3/1 fiata elden çıkardık ,ben asla tam seri olmıyan ç.roman elde tutmam,bari bunu bitir be dostum,millet de demirbaş da bir kitapı tam çıkardı desinler.hadi mahçup et bizi..

a5555

Kimseden cevap gelmedi,neyse yaş icabı kit tayloru ben hatırladığım kadarı ile yazıyım...
Kit bir ranger,tommiks'den daha genç gibi,tex in oğluna benziyor,yanında devamlı ,beyaz uzun pala biyıkları olan yaşlı çavuş arkadaşı var,konyakçı,rodi neyse burdada o..yine haydutlar ve kızılderiler var,ama kalite, tommiks  teksas gibi tekrar okunabilecek bir seri,ve essegesse çizimler nefis,
Demirbaş a kit tayloru çıkar demişsiniz,aman haaa! yazık olur kit e.7-8 ayda bir ,fazla titizlenmeden temizlenmiş resimlerle ve 25 liradan  çıkarmaya kalkar,güzelim kitde gider.
Cem bey şimdi bana kızacak.... West nerede,hala 4 de,diğer yazdığımı tekrar edeceğim,yahu cem bey...lütfen bir seriyi tamamla,west ikinci defada ıntıkaya geçti,2 tür  kızılmaske mandreke ,basacağına güven ver lütfen ,almadığım için çıkardıklarından şikayet etmicem,almadıklarımı kötülemem,ama west onlara göre çok daha düzgündü,hadi yaw ... çıkar 5 i.
Zaten nerde güzel çizgi roman varsa ,çıkışları hep vasati,ken parker,west gibi.Allahtan julia ,1001 romanda.
Sakın kızma en kaliteli çizgiroman westi keyfe bırakırsan sitem ederiz,hiç olmazsa basmıcam de,bilelim,ç.roman dükkanlarına girip çıkıp sormıyalım..
West  sevenlerine saygınız olsun lütfen....

haysat

Arkadaşlar WEST-5 bu gün itibarı ile matbaadan paketlenmiş vaziyette bizzat Cem bey'e teslim edilmiştir.Kendisi ilede biraz konuşma fırsatım olmuştur.Bir aksilik olmazsa bu ay sonuna veya Ekim ayı ilk haftasında yeni yayınların çıkacağını söyledi.
En az (4)tane yeni yayın olacağını ve süpriz olacağını söyledi.
Hayırlısı..
Burada beni tanıyan arkadaşlar matbaa işinde çalıştığımı bilirler,ve Demirbaş yayıncılığın işleri benim çalıştığım matbaada yapılıyor.
West''in kalıpları bayramdan (10)gün önce matbaaya gelmiştir fakat kağıt sıkıntısından kaynaklanan problemler West'in geçikmesine neden olmuştur.
Tarayıcımda problem olduğu için,yarın kapak resmini yükleyeceğim...
HİÇBİRİNİZ ANLAMAMIŞSINIZ
BENİ SİZİN YANINIZA HAPSETMEDİLER
SİZİ BENİM YANIMA HAPSETTİLER !

s.b

Alıntı yapılan: haysat - 19 Eylül, 2011, 22:29:28
Arkadaşlar WEST-5 bu gün itibarı ile matbaadan paketlenmiş vaziyette bizzat Cem bey'e teslim edilmiştir.Kendisi ilede biraz konuşma fırsatım olmuştur.Bir aksilik olmazsa bu ay sonuna veya Ekim ayı ilk haftasında yeni yayınların çıkacağını söyledi.
En az (4)tane yeni yayın olacağını ve süpriz olacağını söyledi.
Hayırlısı..
Burada beni tanıyan arkadaşlar matbaa işinde çalıştığımı bilirler,ve Demirbaş yayıncılığın işleri benim çalıştığım matbaada yapılıyor.
West''in kalıpları bayramdan (10)gün önce matbaaya gelmiştir fakat kağıt sıkıntısından kaynaklanan problemler West'in geçikmesine neden olmuştur.
Tarayıcımda problem olduğu için,yarın kapak resmini yükleyeceğim...

Ali abi, nihayet West 5 çıktı demekki. O 4 adet sürpriz çr den benim de haberim var ama hangileri olduğunu bana da söylemedi. Ancak sen matbaada basım aşamasında iken bize istihbarat sağlayabilirsin gibime geliyor.
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN