Seraph of the End (Kıyamet Meleği) - KuruKafa Yayınları (Devam ediyor)

Başlatan memospinoz, 31 Ağustos, 2017, 14:44:11

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

memospinoz

Nagoya'nın istilasından bu yana üç ay geçti ve Yuiçiro, Mika ve Şinoa'nın birlikleri hem vampirlerden hem de insanlardan kaçıyorlar. Tam da Krul Tepeş'in yardımını istemeye karar verdikleri sırada yolları beklenmedik bir şekilde Ferid Bathory ve Crowley Eusford ile kesişiyor. Şüphe çekici bir şekilde, Ferid ve Crowley gruptakilerle arkadaş olmayı istiyor ve iyi niyetlerinin göstergesi olarak, yanlarında özel bir rehine ve Kıyamet Meleği projesinin asıl amacına dair sırlar var...

Sayfa Sayısı: 200
Etiket Fiyatı: 18.9 TL

dean

Gizemli bir virüs dünyaya yayıldı ve 13 yaşın üzerindeki herkesin ölümüne neden oldu. Vampirler karanlık köşelerinden çıktılar ve hayatta kalan çocukları yer altının karanlığına mahkûm ettiler. Bu çocuklardan biri olan Yuiçiro vampirlerin elinden kurtulmayı başardı ve Japon İmparatorluğunun vampirlerle savaşan Ay Şeytanları Bölüğüne katıldı. Tek istediği intikam almaktı ve şimdi en ön saflarda vampirlerle savaşıyor.

Sayfa Sayısı: 184
Etiket Fiyatı: 21 TL

dean

Gizemli bir virüs dünyaya yayıldı ve 13 yaşın üzerindeki herkesin ölümüne neden oldu. Vampirler karanlık köşelerinden çıktılar ve hayatta kalan çocukları yer altının karanlığına mahkûm ettiler. Bu çocuklardan biri olan Yuiçiro vampirlerin elinden kurtulmayı başardı ve Japon İmparatorluğunun vampirlerle savaşan Ay Şeytanları Bölüğüne katıldı. Tek istediği intikam almaktı ve şimdi en ön saflarda vampirlerle savaşıyor.

Ferid Bathory ve Krul Tepeş diğer asil vampirler tarafından yakalanmış durumda ve iki vampir günler sürecek bir Güneş ışığı işkencesine maruz kalırken, Şinoa Birliğindekiler sabırlı bir bekleyişe girmeye zorlanıyorlar. Peki bu bekleyiş için Ferid'in Osaka'daki malikânesinden daha iyi bir yer olabilir mi? Bu arada, Şeytan Ordusu da Şibuya'da bir darbe hazırlığı içinde, ancak Guren'in Yuiçiro'yu da yakından ilgilendiren kendi planları var...

Sayfa Sayısı: 176
Etiket Fiyatı: 21 TL

memospinoz

Ferid ve Krul işkence görmeye devam ederken, Yuiçiro ve arkadaşlarına yardımcı olabilecek yegâne kişi Guren. Ancak o da kendi sırlarını korumak için arkadaşlarına acı çektirmekten çekinecek biri değil hiç. Bu arada Şibuya'daki hazırlıklar tamamlanıyor ve Kureto, babasına isyan bayrağını çekiyor. Acaba babasını alt edip Şeytan Ordusu'nun başına geçmeyi becerebilecek mi yoksa bu hamle onun sonu anlamına mı gelecek?

188 sayfa

karayel2018

15. sayı daha yeni çıktığı halde neden hiç bir yerde yok. bkm hariç ?

Kauss

17. Cildi dün bitirdim. Kağıt ve baskı kalitesi gitgide düştü. Aynı yayınevinin Shaman king 2. Cildinde de arkada ki sayfayı görebiliyordunuz. El boyamayı geçtim, 17. Ciltte sayfalarda oldukça leke vardı.

yidar

Alıntı yapılan: Kauss - 28 Aralık, 2021, 11:36:43
17. Cildi dün bitirdim. Kağıt ve baskı kalitesi gitgide düştü. Aynı yayınevinin Shaman king 2. Cildinde de arkada ki sayfayı görebiliyordunuz. El boyamayı geçtim, 17. Ciltte sayfalarda oldukça leke vardı.
Bu seriyi keyifli mi? Çerezlik mi yoksa sağlam bir seri mi acaba?Bilgi almam mümkün mü?

yidar

Kauss

Alıntı yapılan: yidar - 06 Ocak, 2022, 22:09:56
Bu seriyi keyifli mi? Çerezlik mi yoksa sağlam bir seri mi acaba?Bilgi almam mümkün mü?

Türkiye'de yayınlanan sayılarını okudum seriye devam edeceğim.
Hani öyle çok sağlam diyerek umut vermeyeyim. Ben bu seriye çerezlik olarak başladım, pek bir beklentim filan yoktu. Dünya'da büyüklerin hepsi ölüyor, çocuklar ve vampirler sağ kalıyor. Vampirler çocukları kaçırıp besin kaynağı olarak kullanıyorlar. Kahramanlarımızda vampirlerin elinde olan esir çocuklar. Bunlar kaçmaya çalışıyor ve olaylar oluyor. Daha detay vermeyeyim fakat dışarıda vampirlerle savaş veren imha birlikleri var. Hikaye başta çerezlik olsa da, ilerleyen bölümlerde derinleşmeye başlıyor. Karakterler ve stratejilerin devreye girdiğini söyleye birim. Yine de büyük beklentiyle başlamak üzebilir.

yidar

Alıntı yapılan: Kauss - 07 Ocak, 2022, 23:51:16
Türkiye'de yayınlanan sayılarını okudum seriye devam edeceğim.
Hani öyle çok sağlam diyerek umut vermeyeyim. Ben bu seriye çerezlik olarak başladım, pek bir beklentim filan yoktu. Dünya'da büyüklerin hepsi ölüyor, çocuklar ve vampirler sağ kalıyor. Vampirler çocukları kaçırıp besin kaynağı olarak kullanıyorlar. Kahramanlarımızda vampirlerin elinde olan esir çocuklar. Bunlar kaçmaya çalışıyor ve olaylar oluyor. Daha detay vermeyeyim fakat dışarıda vampirlerle savaş veren imha birlikleri var. Hikaye başta çerezlik olsa da, ilerleyen bölümlerde derinleşmeye başlıyor. Karakterler ve stratejilerin devreye girdiğini söyleye birim. Yine de büyük beklentiyle başlamak üzebilir.
Teşekkür ederim.Yorum için artık kitaplar çok yükseldi bu sebple çok secerek alıyorum.Bu sebple yorumlar önemli oluyor.Tekrar sağolun.

darbove

Karakter ilişkileri klişe. Ben seriyi okurken keyif almıştım. Klasik shounenlerde bulunan karakter gelişimini güzel işliyor. Baskı kalitesi matlar iyiydi parlak baskı bi tık kötü oldu. Son bastıkları ciltler çok ince gözükmeye başladı. Kalitede gözle fark edilir bir düşüş var.
The Bird of Hermes is my name, eating my wings to make me tame.

dean

Çıkan her mangayı alıyorum. Bir bu seriyi alamadım. Tam böyle karakarga'nın manga yayınlayıp yayinlamamasi ile ilgili kararını netleştirmediği döneme denk gelmişti. Yakın zamanda toplu almam lazım.

yidar

Bende bir sürü manga takip ediyorum bunu çok sevdiğim bir abim onerince radarıma girdi.

DAMPYR

Hiç manga okumadım ama vampir konusunda Dampyr i tavsiye ederim.Mangalarda konusu korku olan başka kitaplar varmı tavsiye edeceğiniz?

kırkambar

Geçen gün Junji Ito'nu Korku Kesitleri'ni okudum. Sekiz hikaye var içinde. Ben Kızıl Balıkçı Yaka, Huzurlu Bir Veda ve Siyah Kuş hikayelerini beğendim, kalanlar vasat geldi bana. Özellikle Magami Nanakuse'de ne anlatmaya çalıştığını anlayamadım. Ama dediğim gibi bu üç hikaye için bile olsa okunabilir Dampyr.