Seraph of the End (Kıyamet Meleği) - KuruKafa Yayınları (Devam ediyor)

Başlatan memospinoz, 31 Ağustos, 2017, 14:44:11

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

yidar

Alıntı yapılan: DAMPYR - 08 Ocak, 2022, 08:19:41
Hiç manga okumadım ama vampir konusunda Dampyr i tavsiye ederim.Mangalarda konusu korku olan başka kitaplar varmı tavsiye edeceğiniz?
Dampyr var bütün serisi.

DAMPYR

yidar

Alıntı yapılan: DAMPYR - 08 Ocak, 2022, 12:44:11
??? ??? ??? Onu ben zaten söyledim
Abi ben bütün serisini aldım bende var onu dedim hatta sana özelden yazdım görmedin

DAMPYR

Alıntı yapılan: yidar - 08 Ocak, 2022, 13:53:03
Abi ben bütün serisini aldım bende var onu dedim hatta sana özelden yazdım görmedin
Tamam şimdi anladım evet tüm seri çok güzel keşke devam etseydi sana katılıyorum

yidar

Alıntı yapılan: DAMPYR - 08 Ocak, 2022, 14:15:51
Tamam şimdi anladım evet tüm seri çok güzel keşke devam etseydi sana katılıyorum
inşallah devam eder ilerde bakalım.

dean

Seraph of the End - Kıyamet Meleği 16

Gizemli bir virüs dünyaya yayıldı ve 13 yaşın üzerindeki herkesin ölümüne neden oldu. Vampirler karanlık köşelerinden çıktılar ve hayatta kalan çocukları yer altının karanlığına mahkûm ettiler. Bu çocuklardan biri olan Yuiçiro vampirlerin elinden kurtulmayı başardı ve Japon İmparatorluğunun vampirlerle savaşan Ay Şeytanları Bölüğüne katıldı. Tek istediği intikam almaktı ve şimdi en ön saflarda vampirlerle savaşıyor.

Ferid ve Krul Tepeş'i Ky Luc ve vampirlerin elinden kurtarmak için verilen savaş tüm hararetiyle devam ediyor ve zafer kazanmak da hiç kolay olmayacak. Vampirlerin beşinci sıradaki atası olan Ky Luc'u yenilgiye uğratmak ancak muazzam bir koordinasyon ve takım çalışmasıyla mümkün olabilir. Neyse ki Şinoa ve Guren'in bu zorlu görevi başarmak için bir planı var ve vampiri alt etmek için Yuiçiro'nun içindeki meleği kullanmayı düşünüyorlar. Ama acaba Yuiçiro, kendini Ky Luc'u yenmelerini mümkün kılacak bir süre boyunca kontrol etmeyi başarabilecek mi?

Sayfa Sayısı: 180
  Etiket Fiyatı: 28 TL

Basım Tarihi: Ağustos 2021

dean

Seraph of the End - Kıyamet Meleği 17

Gizemli bir virüs dünyaya yayıldı ve 13 yaşın üzerindeki herkesin ölümüne neden oldu. Vampirler karanlık köşelerinden çıktılar ve hayatta kalan çocukları yer altının karanlığına mahkûm ettiler. Bu çocuklardan biri olan Yuiçiro vampirlerin elinden kurtulmayı başardı ve Japon İmparatorluğunun vampirlerle savaşan Ay Şeytanları Bölüğüne katıldı. Tek istediği intikam almaktı ve şimdi en ön saflarda vampirlerle savaşıyor.

Ferid'in kurtarılmasının ardından Yuiçiro ve arkadaşları Guren'in çocukluk yıllarını geçirdiği evde yeniden bir araya geliyorlar. Guren'in onlarla paylaşacağı korkunç bir sır var ve bu da Yuiçiro ve arkadaşları için zorlu bir mücadelenin başlaması anlamına geliyor. Bütün bunlar olup biterken Krul da vampirlerin yöneticisi ve ikinci sıradaki atası olan Urd Geales'in huzuruna çıkarılıyor ve o da kendi sırlarını ifşa etmeye hazırlanıyor.

Sayfa Sayısı: 180
  Etiket Fiyatı: 28 TL

Basım Tarihi: Ekim 2021

hanac

Seraph of the End - Kıyamet Meleği 18

Sayfa sayısı: 184
Kağıt cinsi: 2. Hamur
Boyutlar: 12,50cm x 19,00cm
Fiyat: 28 ₺

Gizemli bir virüs dünyaya yayıldı ve 13 yaşın üzerindeki herkesin ölümüne neden oldu. Vampirler karanlık köşelerinden çıktılar ve hayatta kalan çocukları yer altının karanlığına mahkûm ettiler. Bu çocuklardan biri olan Yuiçiro vampirlerin elinden kurtulmayı başardı. Şimdi istediği tek bir şey var: Tüm vampirlerden intikamını almak.

Yuiçiro ve arkadaşları, son savaşa hazırlanmak için Şeytan Ordusu'na döndüler. Karargâhta, Kureto Dört Oraklı Çocuk'un vücuduna sahip olmasını engellemek için büyük çaba gösteriyor. Ancak Dört Oraklı Çocuk, Şinoa ve Yuiçiro'yu da ele geçirmeye karar verince her şey hızla değişecek. Acaba Kureto, Şinoa ve Yuiçiro ona engel olabilecekler mi yoksa vücutlarını ilk ataya teslim etmek zorunda mı kalacaklar?

hanac

Seraph of the End - Kıyamet Meleği 19

Sayfa sayısı: 184
Kağıt cinsi: 2. Hamur
Boyutlar: 12 cm x 19 cm
Fiyat: 34 ₺

Gizemli bir virüs dünyaya yayıldı ve 13 yaşın üzerindeki herkesin ölümüne neden oldu. Vampirler karanlık köşelerinden çıktılar ve hayatta kalan çocukları yer altının karanlığına mahkûm ettiler. Bu çocuklardan biri olan Yuiçiro vampirlerin elinden kurtulmayı başardı. Şimdi istediği tek bir şey var: Tüm vampirlerden intikamını almak.

Şeytan Ordusu karargâhında amansız bir ölüm kalım mücadelesi yaşanıyor. Şinoa, ilk vampir olduğu söylenen ve bedenini ele geçirmeye çalışan Dört Oraklı Çocuk'a direnmeye çalışıyor. Ferid'in bu durumu kontrol altına almak için bulduğu çözüm ise basit: Vampire dönüşmeden önce Şinoa'yı öldürmek. Bu arada hem vampirler hem de Hyakuya mensupları Şibuya'ya geçiyorlar ve Yuiçiro ile ilgili bazı yeni gelişmeler yaşanıyor.

Kauss

5 gün önce Instagram da 20. Cildin çıktığını duyurmuşlar. Fena hızda basmıyorlar şöyle bir baktım; 17 Kasım' dan itibaren 4 cilt yayınlamışlar. Bir de baskı kalitesini iyileştirseler. Instagram yorumlarında çoğu gibi benim gibi şikayetçi.

hanac

Seraph of the End - Kıyamet Meleği 20

Sayfa sayısı: 192
Kağıt cinsi: Kitap Kağıdı
Boyutlar: 12 cm x 19 cm
Fiyat: 34 ₺

Dört Oraklı Çocuk Şinoa'nın zihnini ve bedenini ele geçirirken Hyakuya mensupları da Şeytan Ordusu'na saldırıyor. Bu saldırının başındaki ise İkinci Ata Rigr Stafford'dan başkası değil ve hedefinde de Yuiçiro var. Bütün bunlar olup biterken, Guren ve Mahiru da uzun zamandır akıllarında olan bir planı yürürlüğe koyuyorlar. Vampirler, insanlar ve iblisler arasında amansız bir savaş var!

dean

Seraph of the End - Kıyamet Meleği 21

Guren, Yuiçiro'yu esir alan kişileri yakalar ama Yuiçiro'yu Hyakuya mensuplarının elinden kurtarmak için herhangi bir şey yapmaz. Birden Mahiru belirir ve Mikaela'ya saldırır! Bu arada, Guren'in içindeki diğer bir iblis olan Noya da gelişmeleri izlemektedir. Bariz ihanetine rağmen Guren'e güvenmeye devam ediyor olsa da, acaba Yuiçiro Mikaela ile sonsuza dek sürecek bir kaçışı planlıyor olabilir mi?

Sayfa Sayısı: 192
  Etiket Fiyatı: 40 TL

Basım Tarihi: Haziran 2022

dean

Seraph of the End - Kıyamet Meleği 22

Şinoa ve arkadaşları Yuiçiro'yu kurtarmak için harekete geçerken, Yuiçiro büyük bir üzüntü ve bunalım içerisinde çünkü Mikaela'yı kaybetmek üzere. Hatta ruh hali öylesine yerle bir olmuş durumda ki Aşuramaru'dan kendisini öldürmesini istiyor. Acaba Aşuramaru Yuiçiro'ya nasıl bir yanıt verecek? Bu arada Ferid de ciddi biçimde yaralanmış olan Saito'nun işini bitirmeye çalışıyor.

dean

Seraph of the End - Kıyamet Meleği 23

Mikaela'nın başına gelen trajik olayların ardından Şinoa'nın ekibi en sonunda biraz soluklanma fırsatı buluyor. Ancak Kimizuki, aklını kendisi ve Yuiçiro arasındaki güç farkına takmış durumda. Bu arada Krul da kendine geliyor ve sekiz yıl önce olanları, o zamanki planları anlatıp Şinoa'nın kimliği üzerine kafa yormaya başlıyor.

hanac

Seraph of the End - Kıyamet Meleği 24

Aşuramaru ve diğer kara şeytan donanımlarının ihaneti vampirler, Dört Oraklı Çocuk ve Hyakuya arasındaki savaşta ağır bir darbe anlamına geliyor. Dört Oraklı Çocuk, Aşuramaru'ya başka birilerinden önce Mikaela'nın ruhunu ele geçirmesini emrediyor. Şinoa Aşuramaru'yu kilit altında tutmak için elinden gelen ne varsa yaparken, Yuiçiro ve arkadaşları da zamana karşı yarıştıkları bir hedefe kilitlenmiş durumdalar: Kara şeytanlarla başa çıkmak için bildikleri yegâne yola başvurup Mikaela'nın ruhunu bir diğer kara şeytana bağlamak.

Yayın Tarihi: Mayıs 2023 
Sayfa Sayısı: 184
Etiket Fiyatı: 75 ₺   Mayıs 2023 Fiyatı 55 ₺