Jbc Yayıncılık Duyuruları

Başlatan Jedmau, 09 Ocak, 2018, 21:33:53

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

nicholaihel

Alıntı yapılan: Jedmau - 15 Ekim, 2020, 19:59:40
Belki :) Marmara bu konuda gayet iyi gidiyor. Bize ihtiyaç yok gibi 😁

Marmara iyi de olsa, Batman gibi lokomotifi basan yayınevine eser miktarda da olsa orijinal bağımsız basmak yakışır Ertan Bey.

Uyanış bile kısmen öyle sayılmaz mı?

Özel artbook'lar absolute lar basan JBC kendini sınırlamasın. Bu işin sanat&edebiyat yönüne düşkün ciddi bir kitle var.

Jedmau

Tavsiyelerinizi dikkate alacağım :) Teşekkür ederim

samalasio99

Bende sorayım Madem.
30 gün gece 2. Kitap sanki kitaplarınızın birinin kapağında görmüştüm...uzun zaman önceydi tabi..
Bide şövalyenin düşüşü ve dönüşü için daha ne kadar bekleriz.son olarak Manga düşünüyormusunuz.
Ha bide bende senede birkezde olsa JBC kalitesi ile bağımsız çizgi roman okumak isterim... saygılar

Jedmau

Merhaba,

30 Gün Gece - 2. Ve 3. Kitaplar için anlaşma beklerken ( imzaladığımız ) hem ajans hem de telif sahipleri değişti ve maalesef anlaşma devam edemedi. Aklımda bazı fikirler, gerçekleştirebilirsek seriyi çok sevdiğim için devam etmek istiyorum.

Şövalyeler için en erken 2021 sonu diyebilirim, hali hazırda 2021 de çok yoğun bir plan bizi bekliyor. Bu yayınlar için çok ciddi emek ve zaman gerekiyor. Kesin bir şey söylemem çok zor.

Güzel sözleriniz için teşekkür ederiz, elimizden geleni yapacağız.

Mangostrio

Metal ve Death Metal sonrası Vertigo görür müyüz daha fazla? Böyle tek cilt hikayeler (Bite Club) ya da 2-3 ciltlik hikayeler (Greek Street,Crossing Midnight) gibi işler basmayı düşünüyor mu JBC? Vertigo  Jedbang'in kataloguna yakışan bir yayınevi. Batman takvimi yoğun şu sıralar, bunları şu sıralarda beklemek hayalcilik tabi ama uzun vadede gelse ne güzel olur. Yolumuz uzun ,heyecanımız yüksek, JBC'miz var :D

Jedmau

Alıntı yapılan: Mangostrio - 20 Ekim, 2020, 14:10:37
Metal ve Death Metal sonrası Vertigo görür müyüz daha fazla? Böyle tek cilt hikayeler (Bite Club) ya da 2-3 ciltlik hikayeler (Greek Street,Crossing Midnight) gibi işler basmayı düşünüyor mu JBC? Vertigo  Jedbang'in kataloguna yakışan bir yayınevi. Batman takvimi yoğun şu sıralar, bunları şu sıralarda beklemek hayalcilik tabi ama uzun vadede gelse ne güzel olur. Yolumuz uzun ,heyecanımız yüksek, JBC'miz var :D

İnşallah :) Şu anki dönem bir geçsin bakarız :)

Jedmau

Alıntı yapılan: Barmen Minik - 04 Ocak, 2021, 01:10:28
8) 8) 8) 8)

Bugünün gelmesini bekledin değil mi? :D

Covid'den dolayı sayılmaz :) Ek süre istiyorum :D

Sevgiler

Nightrain

Ertan abi, Amerikan Vampirini omnibus olarak basıp bu dertten kurtar bizi. ;D
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

KenParker

Geçen sene Hellboy için çok fakir geçti.  Yeni haber var mı?

gamlıbaykuş

Alıntı yapılan: KenParker - 04 Ocak, 2021, 13:43:51
Geçen sene Hellboy için çok fakir geçti.  Yeni haber var mı?

Hellboy' u ben de bekliyorum. İnşallah çok beklemeyiz. Okuyacak Hellboy kalmadı  :)
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

someoneofgod

Kıyamet Saati'ni topluca 12 sayılık bir hardcover olarak görmeyi çok isteriz, maliyetinin fazla olacağı malum fakat zamanında V for Vendetta da ucuz değildi, yine de aldık.

Bu tarz bir şeyi çok isteriz. Kutulara yetişemedim.

nicholaihel

JBC Retro başlığı ile birşeylerin sinyalini veriyor ama... Forumda istihbaratı olan var mı? :)

-brendon-

Uzun zamandır bekliyoruz inşallah 1 den çok yayın çıkarırlar (cilt olarak)

darbove

Tahminim eski sağlam hikayelerin basılacağı cilt yada fasiküller. Kuşe kağıt yokluğunda enzo kullanılmış eski sağlam hikayeler fena olmaz.
The Bird of Hermes is my name, eating my wings to make me tame.