Mister No Speciale Serisi- Oğlak & LAL

Başlatan Underfined, 31 Aralık, 2009, 15:49:10

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

hanac

Pederim harika bir yazı olmuş. Gene çok emek harcamışsınız.

Verdiğiniz film örnekleri çok iyi. Fotoroman gibi okudum.

Babam ve Oğlum'da Sadık ile Hüseyin arasındaki konuşmada gene çok duygulandım.

Teşekkürler.

Tuco Ramirez

Yine çok iyi bir yazı olmuş. Babam ve Oğlum'da gene gözlerim doldu. İnto the wild filmini de çok beğenmiştim.
Güzel yazı için teşekkürler, emeğinize sağlık peder.

Nemo

Sevgili @Peder,

Her bir yazinizi buyuk bir keyifle okuyorum. Emeginize saglik.

"Evlatlar, babalarını hep hatırlamak istedikleri gibi hatırlarlar...". Öyle değil mi?" bu soz icimi acitti...
Özel Alfa Ajanı

peder clemente

Alıntı yapılan: hanac - 20 Mayıs, 2019, 13:41:10
Pederim harika bir yazı olmuş. Gene çok emek harcamışsınız.

Verdiğiniz film örnekleri çok iyi. Fotoroman gibi okudum.

Babam ve Oğlum'da Sadık ile Hüseyin arasındaki konuşmada gene çok duygulandım.

Teşekkürler.
Alıntı yapılan: Tuco Ramirez - 20 Mayıs, 2019, 18:34:00
Yine çok iyi bir yazı olmuş. Babam ve Oğlum'da gene gözlerim doldu. İnto the wild filmini de çok beğenmiştim.
Güzel yazı için teşekkürler, emeğinize sağlık peder.
Alıntı yapılan: Nemo - 22 Mayıs, 2019, 11:10:25
Sevgili @Peder,

Her bir yazinizi buyuk bir keyifle okuyorum. Emeginize saglik.

"Evlatlar, babalarını hep hatırlamak istedikleri gibi hatırlarlar...". Öyle değil mi?" bu soz icimi acitti...
Alıntı yapılan: Saki - 19 Mayıs, 2019, 10:10:20
Döktürmüşün sayın Peder Clemente, aşkolsun...
Okuyan, yanıt ve yorum yazan tüm arkadaşlara teşekkür ederim.Yazarken benim de duygulandığım bir yazıydı...

hanac

Alıntı yapılan: Berkdinho - 18 Eylül, 2011, 13:02:50
   Mister No Efsanevi'de 1,2,3,5 ve 6. sayılarda 20 adet Speciale maceraları, Efsanevi 4'de İtalya'da sadece 2 sayı çıkan Maxi sayıları yayımlanarak seri tamamlanmıştır.

12 yıl sonra İtalya'da tekrar Mister No Speciale yayınlanacak.

Yukarıdaki alıntıdan okunabileceği üzere, daha önceki 20 sayı bizde Oğlak'ın Esanevi Ciltlerinde yayınlandı.

Senaryo: Mignacco Luigi
Çizim: Diso Roberto
Kapak: Valdambrini Fabio

Kapağı pek beğendiğimi söylemeliyim, iç sayfalar ise klasik Diso çizimleri

Zeljko

Bu nasil Diso yahu?Ya benim miyop/astigmat ilerledi yada bu Diso çakması başka bir çizer.Mister No'nun yüz hatlarini hiç beğenmedim
Şu Gotham'ın önü bir uzun alan
Bir tek seni sevdim Christopher Nolan

hanac

Alıntı yapılan: Zeljko - 25 Kasım, 2021, 16:03:16
Bu nasil Diso yahu?Ya benim miyop/astigmat ilerledi yada bu Diso çakması başka bir çizer.Mister No'nun yüz hatlarini hiç beğenmedim

Diso şu an 89 yaşında.

Ferri'nin son yıllarını hatırla, çizimi iyice titrekleşmiş ve bozulmuştu.

karlıova

Sevindirici haber. Speciale serisiyle Mister No'nun devam ettirilmesi güzel, umalım ki tutsun ve ileride yayın periyodu artsın.

Zeljko'ya katılıyorum. Kapak süper fakat iç sayfalarda Mister No sanki botoks yaptırmış yüzü bir tuhaf. Çizimler kapaktan sonra hayal kırıklığı yaratıyor biraz. Diso üstada saygımız sonsuz ancak Valdambrini devralsa Mister No için daha faydalı olur. 

hanac

Alıntı yapılan: hanac - 25 Kasım, 2021, 15:51:27
12 yıl sonra İtalya'da tekrar Mister No Speciale yayınlanacak.

Yukarıdaki alıntıdan okunabileceği üzere, daha önceki 20 sayı bizde Oğlak'ın Esanevi Ciltlerinde yayınlandı.

LAL vakit kaybetmeden bizde de Speciale 21 i yayınladı.

İtalya'da Aralık 2021'de çıkan bu sayıyı biz de vakit geçirmeden yayınlıyoruz.
Roberto Diso'nun çizdiği macerayı Mister NO severlerin çok beğeneceğine inanıyoruz.

Fiyat: 35 ₺
Sayfa Sayısı: 128

Kinowa59

Şu kapağın güzelliğine bakınız. Bu güzel kapak için bile bu seri kitaplıkları süsler. Teşekkürler Lal kitap ailesine.

gargaris

"Özel Seri Sayı 1"... Numara verilmesi, Special serisinin diğer yirmi sayısının da yayınlanacağı anlamına gelebilir mi?

hennessy

Yarın çıkıyor alırım güzel haber
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

hennessy

Hikaye çok kötü idi. Diso eski çizimlerinden uzak tabi yaşın verdiği bir şey o bir efsane....

Ama olmamış olmamış........ Ama ülkemizde MN basıldıkça alacağım MM bile benim için bu seviyeye gelememiştir......
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

alan ford

Hikaye maalesef çok zayıf, pilotumuzun maceralarının neden bittiğini hatırlatır bir macera olmuş.
kaçmayı denemek bir tutsağın görevidir

karlıova

Alıntı YapHikaye maalesef çok zayıf, pilotumuzun maceralarının neden bittiğini hatırlatır bir macera olmuş

Bir güzel kapak ve nostaljinin hatırına aldık gitti işte. Ama böyle olmamalı, Bonelli böyle bir özel sayının hakkını vermeliydi. Mister No fanları da bir yere kadar pilav yer  :)