E-DERGİ "10. YIL ÖZEL SAYISI" YAYINA HAZIRLANIYOR

Başlatan pizagor, 20 Haziran, 2018, 22:52:12

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

haysat

Sanırım kimse forum için bir kaç satır yazmak istemiyor.
Aslında sizlerin katılımı ile dergimiz daha bir anlam kazanacaktı.
Yapacak bir şey yok...
HİÇBİRİNİZ ANLAMAMIŞSINIZ
BENİ SİZİN YANINIZA HAPSETMEDİLER
SİZİ BENİM YANIMA HAPSETTİLER !

yidar

haysat

Sağ olsun bir kaç arkadaş yazı gönderdiler.

Sizlerden de dergi de yayınlamak için forum ile ilgili yazılarınızı bekliyoruz...
Foruma ne zaman katıldınız,Forumdan nasıl haberdar oldunuz, olumlu veya olumsuz eleştirilerinizi bekliyoruz

Forum hakkında ki düşünceleriniz bizim için önemli.

Lütfen yazılarını bana özel mesaj atarak gönderiniz, gönderen arkadaşlar gönderdim diye yazarsa sevinirim.

Bakalım katılım nasıl olacak...

ferzan

Altın Madalyon 'u keşfetme yazımı araya giren ölümcül tempolu işlerim sebebiyle askıya aldım ama yakında devam edeceğim...Diğer üyelerimizin de forumu keşfetme hikayelerini çok merak ediyorum...Bakalım kimlerle hangi vesilelerle yollarımız kesişmiş bu platformda... :)
Bağnaz okur, memnuniyetsiz beşer, işkilli büzük, sıfır tolerans iksmen, taş kalpli ahkam efendi...

https://ucuztefrika.blogspot.com

pizagor

İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

pizagor

Alıntı yapılan: pizagor - 20 Haziran, 2018, 22:52:12
Yeni sayı için karalamalarımı yunusmeyra'ya gönderdim bile  :)

KARALAMALAR köşesi çoktan hazırmış haysat!
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

kedidiro

8 yıldır büyük bir keyifle sürdürdüğüm altın madalyon forumu üyeliğim nasıl başladı? e-dergimizin 10. yıl özel sayısında... siz benim hikayemi belki merak etmiyorsunuzdur ama ben sizin altın madalyonla nasıl tanıştığınızı okumayı cidden çok isterim.o halde bir zahmet pamuk eller klavyeye...

haysat

Yazı gönderen arkadaşlara  teşekkürler.
Harikasınız..
Yazılarınızı okuduğum da ne kadar ilginç hikayeler varmış dedim.
Altın  Madalyon 10. Yıl özel sayısı için tarihe not  düşmek adına sizin de Altın Madalyona katılma hikâyelerinizi bekliyoruz.
Yazı gönderen ve gönderecek olan arkadaşlara teşekkür ederiz...

kharon

Alıntı yapılan: haysat - 18 Aralık, 2018, 10:30:46
Arkadaşlar
Altın Madalyon 10. Yıl Özel Sayısı hepimizin katkıları ile oluşacak bir olay.
Forumdaki tüm arkadaşlardan bu özel sayımızda bizimle olmalarını istiyoruz.
Forum hakkındaki düşüncelerinizi ve foruma nasıl üye olduklarını kısaca yazabilirlerse, bu özel sayıda yayınlayıp dergide sizinde imzaniz olsun istiyoruz.

Düşüncelerinizi bana özel mesaj olarak gönderebilirsiniz.

en kisa zamanda ben de gonderiyorum

haysat

Altın Madalyon Özel sayımız için yazılar gelemeye başladı.
Yazı gönderen tüm arkadaşlara teşekkür ederiz.

Lütfen sizde forum hakkında ki düşüncelerinizi, forumu nasıl keşfedip üye olduğunuzu, forumda sizin ilgilendiğiniz konular nelerdir belirtip yazabilirseniz çok seviniriz.
Dergimiz de bu kısa hikayeleriniz yayınlayıp sizin de imzanız olamasını istiyoruz.

Yazılarınızı "hikayenizi" bize gönderin

Harun Ça

Benim yazımda hazır. 10. yılın şerefine hatıra babında herkesten böyle ufak yazılarda olsa gelmesi çok güzel olur.

haysat

Güzel yazılarınız için teşekkürler.
Ne güzel hikayeler  var,okuduğunuz da  siz de bana hak vereceksiniz.
Dergi hazırlıkları tüm hızı ile devam ediyor.
Sizde Özel sayımız için Altın Madalyon  hikayenizi yazıp yollarsanız herkes için harika bir anı olacak.

haysat

Dergimize yazı göndermek isteyen arkadaşlar "haysat34@gmail.com" adresine gönderebilirler.

Comics ve Frankofon için yazı göndermek isteyen arkadaşlar, yazılarınızı bekliyoruz.

Bu dergi hepimizin, tüm dostlardan katkı sağlamalarını bekliyoruz..

ferzan

Bir adet çizgi roman incelemesi ile Altın Madalyon Çizgi Roman Sevdalıları Forumu 'nu keşfediş ve sindiriş hikayemi az önce iki parça halinde göndermiş bulunuyorum...

Forumdan haberdar olmamla ilgili yazı pek uzun oldu her zamanki gibi ama umarım okurken sıkılmaz dostlar...İçinden gelip de erteleyen, bir türlü klavye başına oturup gönderememiş olanlarımız varsa hala bir haftamızın olduğunu hatırlatmak isterim...Paylaşmak isteyen herkesin, bu 10. yılımızda forumumuz ile olan münasebetinin başlangıcını kısa bile olsa kaleme alması çok değerli bir anı olacaktır hepimiz için...Bu kez hep beraber yerimizi alalım bu 10. yıla özel sayımızda... :)
Bağnaz okur, memnuniyetsiz beşer, işkilli büzük, sıfır tolerans iksmen, taş kalpli ahkam efendi...

https://ucuztefrika.blogspot.com

haysat

Arkadaşlar.
Dergi hazırlığımız tüm hızı ile sürüyor,en kısa zaman da yayınlamayı düşünüyoruz.
Ayın 15 demiştik ama bazı aksaklıklardan dolayı ay sonunu bulacak gibi gözüküyor.
İnanın en iyisini yapmaya çalışıyoruz.
Tabii ki sizin katkılarınızla.Göndermiş olduğunuz yazılar çok güzel inanın ben okurken bazen güldüm bazen hüzünlendim ama anladım ki Altın Madalyonu benimsemiş ve özümüze katmışız.

O yüzden bu özel sayımızda benim de imzam olsun diyen arkadaşlar, lütfen yazın.
Yazın ki hep birlikte neleri başardığımızı bir kere daha konuşalım...
Sevgi ile kalın.....