2018 Ağustos - Çizgiroman listesi

Başlatan afu, 03 Ağustos, 2018, 20:57:35

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

afu

daha çok bilgi ..
Forumda yazılan yorumlar ve varsa sayfa görüntüleri için alttaki listeden istediğiniz kitabı tıklamanız yeterli

Üç Hikaye

caretta

Teks Klasik Seri Haziran ayı dahil düzenli olarak aylık bir cilt olarak yayınlandı.En son Haziran ayında 41 sayı çıktı.
Temmuz ayını boş geçtik. Ağustos ayı ise meçhul. Acaba 42-43 sayılar mı çıkacak yoksa 42.sayı ile Ağustosu kapatacak
mısınız?

Aylık Seri'ye gelince:
35.sayı Ocak 2018'de çıktı. 36.sayı da Nisan'da. Bu seri üç ayda bire mi dönüştü? Öyle olsa bile Temmuz kayıp.
Acaba Teks yayınına tekmil son mu verdiniz? En azından tatminkar bir açıklama yapma yönünde okuyucularınıza bir borcunuz yok mu?

NIC

Dolar böyle giderse ÇR yayin listesindeki kitaplarin sayisi düşebilir,fiyat artışını zaten bekliyorum ama sevilen serilerde bir bir sonlanabilir.Aşağıdaki linki okumanizi tavsiye ederim
https://kayiprihtim.com/dosya/yayinevlerine-sorduk-ne-olacak-bu-ekonominin-hali/

caretta

Verdiğiniz linkteki yazıyı okudum Behzat Bey. Durum gerçekten vahim.Çizgi Düşler yayınlarında bir eleme yapabilir.
En azından renkli Teks, Teks Magazin serilerini iyice azaltır.
Yine de "buradayız, yayına devam edeceğiz, okkalı zamlara hazırlıklı olun,öyle düzenli yayın filan beklemeyin" gibi açıklamalar yararlı olur kanaatindeyim.

Animvader

O yazı bir de Haziran'da çıktı. Aradan geçen iki ayda tablo daha da ağırlaştı.

darbove

Kaçınılmaz olanlar olmaya başladı. İmkan varken etiket fiyatlarına zam yapılmadan ne alınacaksa alınması lazım. Güncele geldikten sonra ayda max 20 cilt alınacak yayın çıkar. Zaten bu saatten sonra Ertan abi ve hepimizin öngördüğü gibi bazı yayınlar yarım bırakılacak yada etiket fiyatlarına zam yoluna gidilip depolarda yatacak yayınlar.
The Bird of Hermes is my name, eating my wings to make me tame.

tunaorhun

Alıntı yapılan: caretta - 07 Ağustos, 2018, 20:32:10
Verdiğiniz linkteki yazıyı okudum Behzat Bey. Durum gerçekten vahim.Çizgi Düşler yayınlarında bir eleme yapabilir.
En azından renkli Teks, Teks Magazin serilerini iyice azaltır.
Yine de "buradayız, yayına devam edeceğiz, okkalı zamlara hazırlıklı olun,öyle düzenli yayın filan beklemeyin" gibi açıklamalar yararlı olur kanaatindeyim.

Klasik ve Yeni Seri 32 TL olmuş.
https://www.odakitap.com/tex-yeni-seri-34-yilanlar-cetesi-sacramento-sokaklarinda-gianfranco-manfredi/9786052044124

SeSSe

Coffin hill bu ay çıkacak mı bununla ilgili bir haber görmedim

caretta

Bu sayfayı günde en az 5 kez Tekslerin çıktığı ümidiyle tıklıyorum.

çizgidüşler

Teks ler çıktı Sayın Caretta, bugün itibarıyla Kadıköy'e dağıtıldı.

haysat

Alıntı yapılan: canmeymancan - 16 Ağustos, 2018, 19:12:45
Coffin hill bu ay çıkacak mı bununla ilgili bir haber görmedim

Geçtiğimiz pazar günü çıktı.
HİÇBİRİNİZ ANLAMAMIŞSINIZ
BENİ SİZİN YANINIZA HAPSETMEDİLER
SİZİ BENİM YANIMA HAPSETTİLER !

SeSSe

Alıntı yapılan: haysat - 16 Ağustos, 2018, 20:07:32
Geçtiğimiz pazar günü çıktı.
Hiçbir internet kitap satış sitesinde görmedim çizgi düşlerin instagram sayfasında da görmedim bu görselde de yayınevi olarak sadece vertigo yazıyor acaba bir yanlışlık olabilir mi?

pizagor

Bu aydan almak istediklerim artıyor:

Scalped, Üç Hikaye ve Hellboy...
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

afu

Alıntı yapılan: canmeymancan - 16 Ağustos, 2018, 20:36:11
Hiçbir internet kitap satış sitesinde görmedim çizgi düşlerin instagram sayfasında da görmedim bu görselde de yayınevi olarak sadece vertigo yazıyor acaba bir yanlışlık olabilir mi?
coffin hill'in son cildi "3 - perili ev" çıktı. bu seri de tamamlanmış oldu.
yayınevinden tanıtım bülteni gelmediği için ki o yüzden internet sitelerinde yok, orjinal sayının resmini koydum.
yanlışlık yok.  ;)

can amca

Galiba bu son listeydi. Dövizin bu durumunda Eylül ayında birşey çıkmayacak herhalde. Ayın 7'si oldu dişe dokunur bir şey yok ortada.