Batman'in en büyük düsmani kim?

Başlatan Carnage, 10 Şubat, 2010, 18:23:55

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Carnage

Sizce Batman'in en büyük düsmani hangisi?

darkwood

Batman'in en büyük düsmani sanirim Gülen Adam, Palyaçolar Krali Joker'dir.

Batman dedimde, dün aksam Star TV'de Batman basliyor filmi vardi. Çok güzel bir filmdi.  :D
Ama gece 01.40 ta bitti. Bu filmleri bu kadar geç saate neden birakirlar anlamam, yine uykusuz kaldik.  :'(

Darkwood Sakinleri..

hanac

Bencede Joker.

Birinci belli, ikinci kim olur.  :)

pizagor

Ikinci için oyum kiran adam Bane'e...

Bu hareketi çizgiromanlarda sadece bu adamda gördm, bu adamda sevdim :)

İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

Carnage

Bane ilk çiktiginda okuyucular onun Batman'in gelmis geçmis en büyük düsmani olduguna kanaat getirdiler. Adamda sadece kaba kuvvet yoktu,ayni zamanda da çok zekiydi.Ayni zamanda Batman'in bir çok psikopat düsmaninin aksine gayet disiplinli çalisiyordu ve akli dengesi de yerindeydi.(Joker bu 2 noktadan dolayi kaybetmistir çogu zaman.)Ama Knightfall sonrasi yazarlar Bane'i harcadilar.(Sanirim Batman'e extra large geldigi için.)Alalade bir adam haline geldi Bane.

Ankette 4 oyun dördünü de Joker almis. Ra's Al Ghul da Hush da Joker kadar önemli villainlar. Onlarin hiç oy almamasi ilginç.

Carnage

Hepinizden çok çok özür diliyorum Black Glove'u unutmusum,simdi ankete ekledim. R.I.P'de neler yaptilar Batman'e. Joker ve Hush kadar önemlidir bu örgüt.

Gambit

Her ne kadar Joker en unlu ve de degisik bir karakterde dusman olsa da, ben bane dedim.

Yillar once Buyuk Mavi yayincilik (n.d. arkabahce) in cikardigi Batman serisinde Bane cok begenimi kazanmisti. Ilk defa Batman in ciddi dayak yedigi, zorlandigi bir dusmanini okumak cok hosuma gitmisti.

Ayni zamanda carnage in dedigi gibi zeki ve akilli bir karakter. Batman in magarasini bulup batman i orda kirmisti ki daha once cok olan bir sey degildi batman maceralarinda

srvtsnr

Ben bir sihirbazim ama önce kendimi kaybettim.

Alperen

Bence Joker. Killing Joke, a death in the family gibi eserleri okumus olan birisi bunu rahatlikla gorebilir. Ben Batman'in Dusmanlar Galerisini cok begeniyorum. Genelde hepsinin psikolojik rahatsizligi var. Cogu orijinal, DC comicsin oldurmeye kiyamayacagi karakterler. Bayanlardan da Catwoman ve Poison Ivy diyorum. Hosca kalin.

emre ozdamarlar

Ben Bane'den yana kullaniyorum oyumu.
Joker'i Killing Joke olsun, Death in The Family olsun psikopat rollerde görduk ama benim gözumde Bane kadar korkutucu olmadi asla Joker, milyon hikayede alakasiz sopa yedigi icin ciddiyetini kaybetti.

Carnage

Bane her ne kadar güçlü ve zeki de olsa Knighstend'de Lady Shiva'dan ögrendigi dövüs teknikleriyle(Sanirim Detective Comics 701'de)Bane'i nakavt etmeyi basarmistir.

Çizgi roman disindaki ürünlerde Bane'e gereken saygi gösterilmedi. Batman&Robin isimli rezalet filmdeki Bane yorumu karaktere hakarettir. Batman the Animated Series'de de
Batman Arkham Asylum isimli oyunda da öyle.

candy

hennessy

Neden bıçak kullanıyorum biliyormusun? Tabanca çok hızlı. Böylece küçük anların tadına varıyorsun. (Joker)
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

connyapku

bence joker.bane bile  bir keresinde joker icin disiplinli olsa sehri elegecirebilir demisti sovalyenin dususu serisinde.her ne kadar plan yapsada bir nokdadan sonra kontrolu kaybediyor yani ne yapacagi belli degil buda onu
daha tehlikeli yapiyor bence.

s.b

Çatlak matlak ama Joker bir tanedir. Batman'i Batman yapan adamdır. Batman için su ve ekmek gibidir deli Joker.
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN