Ana Menü

Tuborg Goldfest

Başlatan Gambit, 30 Mayıs, 2012, 08:32:45

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

kalidor

Do the evolution: Parça da klipte muhteşem hiç eskimiyor.
Crom! Ölüleri Say...

Nightrain

Alıntı yapılan: Pearl Jam - 31 Mayıs, 2012, 21:00:40
Alıntı yapılan: Nightrain - 31 Mayıs, 2012, 18:40:57
Alıntı yapılan: Pearl Jam - 31 Mayıs, 2012, 16:58:49
Alıntı yapılan: Nightrain - 31 Mayıs, 2012, 15:08:52
Pearl Jam ve Soundgarden gelse ne iyi olur ya. :)

Süper olurdu ama soundgarden sanırım hala dağınık durumda. chris cornell en son gördüğümde timbaland'le falan şarkı yapıyordu :)

Soundgarden neredeyse 2 senedir turluyor.  ;)

Kalidor'un bahsettiği parçada bu.

http://www.youtube.com/watch?v=D3ZNtOcY_1A&ob=av2e

hadi ya  :D bayağı uzak kalmışım müzik piyasasına. çok güzel bir haber. pearl jam den benim de pek umudum yok ama Soundgarden ileride gelebilir belki. 

Pearl jam zamanında bilet fiyatları konusunda amerika'da ticketmaster la dahi ( ticketmaster'a biletix'in çok daha büyüğü diyebiliriz herhalde :) ) papaz olmuş bu sebeple de çok para kaybetmiş bir grup. Zaten hiçbir zaman piyasa şartlarına uymadılar. İlk albümden sonra yıllarca bir tane bile klip çekmediler. Yıllar sonra çektikleri i am mine klibini ilk izlediğimde geçirdiğim şoku unutamam. O kadar uzun süredir görmemiştim ki adamları ( o zamanlar youtube da yok tabii :) ) hepsi fiziksel olarak müthiş değişmişti. Ama bu fazla gözükmedikleri dönemde de harika albümler yayımlamaya devam etmişler, değişen müzik tarzlarına rağmen onları dinlemeyi bırakmayan geniş ama aynı zamanda kemik bir dinleyici kitlesiyle bugünlere gelmişlerdir.  Kendilerini tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyor ve en kısa zamanda Türkiye'ye ( mümkünse İzmir' e  ;D ) konser vermeye davet ediyorum :D 

Daha sonra çektikleri sınırlı klipler de bunun gibi özel şeyler oldu genelde : http://www.youtube.com/watch?v=aDaOgu2CQtI

Grup gelmiyorsa, Eddie Vedder gelsin, bize Into th Wild'in parçalarını çalsın. :)
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"