Gizli İmparatorluk - Marmara Çizgi

Başlatan dean, 08 Şubat, 2020, 14:12:21

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

memospinoz

Alıntı yapılan: justanordinarygeek - 09 Temmuz, 2020, 13:25:43
2. Cilt çıksa da alsak keşke.  :-*

Neredeyse 1 yıl olacak çıkalı, 2. ciltten haber yok.  :(

pizagor

2. cildi bekliyoruz. Ara çok uzadı, bu kadar ara verince de tadı kaçıyor.
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

dayıcomics

İkinci cildi neden basmıyor marmara hiç anlamıyorum?

kırkambar

Dolar kuru makul seviyelerdeyken yayınevini beklemekten yorulduğumda, İngilizcesini alıyordum. Şimdi onu da yapamıyorum. Bekliyeceğiz bakalım.

darbove

Okuma sırasında önemli yer aldığı için uzun süredir 2.albümü bekliyorum . Keza örümcek adam için de kırmızı sırtlı seriyi.
The Bird of Hermes is my name, eating my wings to make me tame.

darbove

ZGeralt

pizagor

Alıntı yapılan: darbove - 07 Eylül, 2022, 01:08:48
2.cildin bandrolü alınmış.

Ne yalan söyleyeyim, bu albümün üzerine konacak fiyat beni bir miktar korkutuyor. Bu hikayenin Türkiye şartlarında iki değil dört cilt olarak çıkarılması gerekiyormuş ama kimse bundan üç sene önce bugün şu duruma düşeceğimizi düşünemezdi. Marmara'nın hiç mi suçu yok? Tabi ki var. Bu kadar arayı açmasaydı, 2020'nin başında yayınladığı birincin cildin sonunu 2020'yi devirmeden getirseydi keşke. En azından bu yayın özelinde ununu elemiş, eleğini asmış olur, bu şartlarda yeni bir yatırıma girip girmemenin muhasebesini yapıyor bir konumda bulunurdu. Olan azıcık okuruyla, nakdi döndürmeye çalışan şuncacık yayıncısıyla daracık bir piyasanın birer tarafı hepimize oluyor!
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

darbove

Instagram'da paralel evrenin gönderisine denk geldim. Sırt kısmında gizli imparatorluk yazmıyordu.
Bilmediğimden soruyorum farklı bir durum mu var konseptle alakalı? Sizde de öyle mi yoksa baskı hatası mı?
İlgili gönderi 2.resim

https://www.instagram.com/p/ClA-tcVoYM9/

kırkambar

Isıyla açığa çıkan bir "gizli" yazı olabilir mi? Espri bir yana gerçekten özel bir nedenden dolayı, bilinçli olarak sırtta kitap adı yoksa rafta hoş durmayacak.

Vassago007

Aradan 500 sene geçtikten sonra kitap basılırsa, böyle olması normal  ;D ;D Muhtemelen unutulmuştur.

YERDENİZ

Belki de zamanında basıldı, depo raflarında dura dura sırt soldu ve gizlendi. İmparatorluk işte gizli nedenlerden de olabilir :P

kırkambar

Bugün ikinci cildi görme fırsatım oldu. Maalesef cilt adı sırtta unutulmuş.

darbove

Alıntı yapılan: kırkambar - 17 Kasım, 2022, 13:08:59
Bugün ikinci cildi görme fırsatım oldu. Maalesef cilt adı sırtta unutulmuş.
Sırt kısımlarına takıntılıyım. Cidden rafta hoş görüntü oluşturmayacak. Kırmızı sırtlı seride de sırt kısımlarının birinde simge var o da hiç hoş durmuyor. Numara kaymalarından bahsetmiyorum bile.

battlehammer

Alıntı yapılan: TKnKT - 17 Kasım, 2022, 14:55:57
    Buradan bir inovasyon çıkar sanki. "Yayıneviniz bastığı bir şablonu ikinciye tutturamıyor mu? Kitap isminin fontu mu değişti? Yoksa kitap ismini yazmayı mı unuttular? İşte tam aradığınız ihtiyaç, kitap sırt stickerı. Üstelik kitap rengi tasarımı ile birebir uyumlu. Hemen şimdi, Gizli İmparatorluk - Cilt 2 ile birlikte sepete ekleyenlere kitap sırtı stickerı sadece 9,99₺". Dilediğiniz kitaba özel şömiz desteğimiz için lütfen reklamlarımızı takipte kalın."

Dur, ben de korsan kitap sırt etiketi sektörüne gireyim o zaman. Yayıncılar toplanıp açıklama yapsın, "korsan kitap sırtına hayır!" diye, ben de "ne olmuş sırtıma? Siz body shaming yapıyorsunuz!" diye anlamadan dinlemeden arıza çıkartayım.