Kulağımda Dünyanın Sesi - Çizgi Düşler

Başlatan memospinoz, 24 Şubat, 2020, 23:48:53

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

memospinoz

nicholaihel

İşte bunu merak ettim!

Bir foto muhabirinin 60 gün Newyork da, hiç kimse ile "konuşmadan" geçirdiği deneysel süreci anlatan bir konusu mevcut. Muhtemelen bir travmatik süreci atlatmak gayesi ile.

Konu ilginç. Güzel bir baskı, kaligrafi ile sunulur umarım.

nocardia

Benim de ilgimi çekti, çıkınca alacağım.

Nightrain

Attım listeye. İnşallah ciltli basarlar.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

memospinoz

Alıntı yapılan: Nightrain - 25 Şubat, 2020, 16:38:48
Attım listeye. İnşallah ciltli basarlar.

Özel kapak cilt dediğine göre varyant kapak basılacak ve sanırım sert kapak olur.

memospinoz

Nightrain

Alıntı yapılan: memospinoz - 25 Şubat, 2020, 18:19:50
Özel kapak cilt dediğine göre varyant kapak basılacak ve sanırım sert kapak olur.

Varyant kapak çok güzel. Onu alırım.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

nicholaihel

İki kapak da benim gibi bir kararsız için oldukça güzel :)

İki Kardeş'den beri Çizgi Düşlerden beni heyecanlandıran alternatif janrada iş gelmiyordu, onların damak tadı iyidir. Daha çok böyle özgün iş basarlar inşallah.

tenten

hennessy

Varyant kapak çok güzel. Büyük ihtimal alırım... Güngezgini gibi bir hikaye beni bekliyor gibi...

Not: Bu adamda benim gibi kulaklık ile dolaşıyor :)
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

darbove

"BAZEN GÖRMEDİĞİNİZ ŞEY, EN ÖNEMLİSİDİR..."

Foto muhabiri Sam'in New York'ta bir tek kişiyle bile konuşmadan geçireceği 60 günü kaydetme planı, bir toplumsal yalıtılmışlık deneyinden içsel keşif yolculuğuna dönüşür. Muhabirin umduğu, yalnızca bir gözlem ve özdenetim alıştırmasının ötesinde, sorunlu bir geçmişi unutmak ve kırık bir kalbi onarmak olsa da New York'un, aslında göz önündeki sırları ortaya sererek en iyi tasarlanmış planları ve soylu çabaları boşa çıkarmak için sinsi yöntemleri vardır.

Giacomo Bevilacqua'nın dilimizde yayımlanan ilk kitabı Kulağımda Dünyanın Sesi, karton kapaklı ve 500 adet limitli, sert kapaklı özel cilt seçenekleriyle dükkanımızda!

Tek sayılık bu hikâyeyi Kadıköy'deki dükkanımızdan hemen sipariş edebilirsiniz!

Etiket fiyatı:

Karton Kapak 40₺

Sert Kapak 60₺

Sipariş için:

0 216 347 50 99

0 535 558 88 36 "

şeklinde paylaşılmış facebook sayfalarından. foruma uygunsuz yerler varsa. mod arkadaşlar traşlayabilir o kısımları.
The Bird of Hermes is my name, eating my wings to make me tame.

dayıcomics

Sadece kendi sitelerinde mi satacaklar acaba?

memospinoz

Hardcover olanı bari orijinal varyant kapak illüstrasyonu olarak bassalardı daha anlamlı olurdu.  :(