Ghostbusters: Afterlife

Başlatan dean, 16 Ocak, 2019, 20:02:56

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

dean

Hiç beklenmedik bir duyuru geldi. Orijinal filmlerin yönetmeni Ivan Reitman'ın oğlu olan ve Juno, Up in the Air gibi filmlerden tanıdığımız Jason Reitman, ilk iki filmin evreninde geçecek yeni bir Ghostbusters filminin yönetmeni olarak açıklandı. İlk teaser aşağıda izlenebilir. Filmin 2020 yazına yetişmesi planlanıyor. Sony hızlı şekilde casting'i yapmaya hazırlanıyor.

https://www.youtube.com/watch?v=ZDnqiTuETkc

hennessy

Harika haber güzel bir senaryo olur inşallah
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

dean

Pulluk

23 ay aradan sonra beni sinema salonlarına geri döndüren film olmuştur. her anıyla tam bir 80'ler nostaljisi niteliğinde. özellikle 80'lerde çocuk olup da finalinde duygulanmamak çok zor. son olarak 2 adet jenerik sonrası sahneyi izlemeden salondan ayrılmamanızı tavsiye ederim. (8/10)
Hayallerine giden yol kutuplardan bile geçse vazgeçme!

pizagor

Alıntı yapılan: BulentT - 18 Kasım, 2021, 23:26:26
23 ay aradan sonra beni sinema salonlarına geri döndüren film olmuştur. her anıyla tam bir 80'ler nostaljisi niteliğinde. özellikle 80'lerde çocuk olup da finalinde duygulanmamak çok zor. son olarak 2 adet jenerik sonrası sahneyi izlemeden salondan ayrılmamanızı tavsiye ederim. (8/10)

Henüz sinemaya gidecek kadar cesaretlenemedim, kapalı ortamın tedirginliğini üzerimden attığımı söyleyemem. Gerçi çok uzun zamandır ofise gidiyorum, bazen servise biniyorum ama nedense konu sinema salonu olunca tereddüt halindeyim.
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

gamlıbaykuş

Alıntı yapılan: pizagor - 19 Kasım, 2021, 14:20:19
Henüz sinemaya gidecek kadar cesaretlenemedim, kapalı ortamın tedirginliğini üzerimden attığımı söyleyemem. Gerçi çok uzun zamandır ofise gidiyorum, bazen servise biniyorum ama nedense konu sinema salonu olunca tereddüt halindeyim.

Sinema salonu gerginliği bende de vardı; ama kızımın baskılarına dayanamayarak beraber Shang Chi filmini izledik. Bakalım bundan sonra nasıl olacak?
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

pizagor

Ghost Busters serisinin (kabul ediyorum, seri olarak nitelendirmek oldukça iddialı) en keyiflisi olan ilk filme bağlanan oldukça iyi bir film olmuş. Anlatı modernleşirken, eskinin kullanımı da kıvamında tutularak ortaya tatmin edici bir harman koyulmuş. İzleyin derim, bana kalırsa pişman olmazsınız...
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...