Les Revenants

Başlatan hennessy, 17 Şubat, 2013, 11:14:04

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

hennessy

http://www.imdb.com/title/tt2521668/

10 sene ölen kişiler evlerine geri dönmesini anlatan bir fransız yapımı dizi.Sanırım 2004 yılında filmide yapılmış ilginç bir hikayeye benziyor bakalım.
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

DAMPYR

konusu gerçekten ilginç.bu diziyi seyredebileceğimiz bir yer varmı Murat... ??? ::) :)

Harun Ça

8 bölümle ilk sezon tamamlanmış 2. sezon 2014 deymiş. Konu olarak ilginç görünüyor izlemek lazım.

hennessy

5.bölmü bitirdim.Enteresan bir hikaye bakalım nereye varacak.Sanki herkez birşey saklıyor birbirinden.Ölü hayvanlar sahile vuruyor elektrikler kesiliyor.Sanki intikam için dönmişler havası içindeyim biraz ama şans verin bu diziye bu tarz dizileri sevmeyen beni bile meraklandırdı.

Not:Sanki yürüyen ölüler tutunca bizde farklı bir açıdan şu işe el atalım havası var gibi.

hennessy

İlk sezon 8 bölümle bitti.Walking dead yazarı filminden esinlendiyse şaşmam.Gerçi filmi izlemedim.Walking dead'ı da dizi olarak izlemedim ama çizgi romanından bu fikre kapılıyorum.Bu dizi bu atmosferde giderse walking dead'ın papucunu dama atar derim.Lost ve Walking dead tarzı bir diziye hazırlanın derim acaba çizgi romanı varmı :)