The Walking Dead..

Başlatan V, 02 Haziran, 2010, 23:54:50

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

doktor1881

uzun aradan sonra 4. sezon 9. bölüm yayında Tavsiye ederim Bol aksiyonlu harika bir bölüm Bana göre en güzel 3 bölümden  biri Şiddetle tavsiye edilir

Harun Ça

-spoiler-

10. bölümün sonunda Abraham ve arkadaşları göründü, çizgi romandan farklı ilerlesede ana hatlarıyla hikaye paralellik gösteriyor diyebiliriz.

-spoiler

dean

dean

V

Bu sezon da bitti.

Bir kaç bölümü saymazsak genel itibarıyla vasat bir sezondu malesef..3. sezonda öykü hayli hızlanmıştı.

Çizgi romana yetişeceklerdi neredeyse.Yapımcılar bu sezonda frene basarak arayı açtılar tekrardan..
"İstemem,eksik olsun.."

dean

4. sezonu bitirdim. Hafta hafta değilde toplu izleyince bütünlük olarak sezonu sevdim ama bazı zayıf bölümler vardı. Zaten son iki sezondur sezonlarda ki bölüm sayısını 16 yapmaları bazı bölümlerin anime tabiriyle filler olmasına sebep oluyor. Genel olarak diziden memnunum ama. Önümüzdeki sezon Negan'ın da diziye katılacağını belirteyim.

DAMPYR

Dizide olayların monotonluğuna alıştığımızdan mıdır nedir, ölüler pek bi sıkıcı gelmeye başladı sanki bir yavaşlama var.

3 ve 4.sezonlar pek hoşuma gitmedi, bakalım 5.sezon nasıl olacak... ??? :-\ :(

hanac

4. sezon 8. bölüm ile diziye geri döndüm.

Bu aradan önceki çok beğenilen bölüm oluyor.

4. sezonu bu hafta bitirmeyi hedefliyorum.

DAMPYR

4.sezon final bölümü iyiydi Hasan genelde final bölümleri çok iyi oluyor.ama normal bölümler ağır geçiyor... :( 8) :D

hanac

4. sezonu bitirdim.

Bu Teminus denilen yer ÇR da var mı ?

Yoksa dizi için yaratılmış bir mekan mı ?

Ahmet Oktay

4. sezona kaldığım yerden devam ediyorum.

8. bölümü biraz önce izledim, sanki sezon ortası değil de sezon finaliydi.

2 güne bu sezonu da bitiririm, aslında bugün de bitiririm ama bittikten sonra etrafta zombi falan aramaya başlarım sonra mazallah ;D

DAMPYR

Final bölümüne kadar sabret sonra rüyanda görmeye başlarsın zaten onları.... ;D :o :D

Ahmet Oktay

Alıntı yapılan: KIZILMASKE - 15 Temmuz, 2014, 20:20:38
Final bölümüne kadar sabret sonra rüyanda görmeye başlarsın zaten onları.... ;D :o :D

10. bölümden sonra ara verip kitap okudum, iftardan sonra devam edeceğim.

Sezon finali inşallah sezon ortasından iyidir ;D hem 8. bölüm hem de burada yazılanlar beklentimi yükseltti :D

Harun Ça

Alıntı yapılan: hanac - 29 Mayıs, 2014, 18:36:40
4. sezonu bitirdim.

Bu Teminus denilen yer ÇR da var mı ?

Yoksa dizi için yaratılmış bir mekan mı ?

Çizgi romanda yok,  dizi hem karakterler hem de konu olarak baya saptı.

Ahmet Oktay

Alıntı yapılan: Mic-Har - 15 Temmuz, 2014, 23:41:00
Çizgi romanda yok,  dizi hem karakterler hem de konu olarak baya saptı.

Pek alakası kalmadıysa da dizi çizgiromanın hangi cildine kadar geldi şu an ?
Örneğin 11. ciltte avcılar vardı, dizide henüz görmedim avcıları.