Batman Sohbet Odası

Başlatan pizagor, 24 Haziran, 2010, 19:41:35

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ghostrider

İyi günler adminlere bir sorum var ;Batman Beyond okumaya nereden başlamalıyım?.Sıralama olarak ilkten sona doğru demek istiyorum.
Büyük güç büyük sorumluluk gerektirir.

Nemo

Selam ghostrider,

Benim nacizane kendim icin yaptigim Batman listesindeki Batman Beyond kismini buraya da kopyaliyorum. Umarim yardimci olur sana. Volume 2 haric diger seriler albumlerde toplanmis.

BATMAN BEYOND VOLUME 1 (1-6) (1999)
Batman Beyond:  Batman Beyond vol 1#1-6

BATMAN BEYOND VOLUME 2 (1-24) (1999-2001)

BATMAN BEYOND VOLUME 3 (1-6) (2010-2011)
Batman Beyond: Hush Beyond;    Batman Beyond Vol. 3 #1-6

BATMAN BEYOND VOLUME 4 (1-8) (2011)
Batman Beyond: Industrial Revolution;    Batman Beyond Vol. 4 #1-8

BATMAN BEYOND VOLUME 5 – (Batman Beyond UNLIMITED)

Batman Beyond Vol. 1: 10,000 Clowns;   Batman Beyond vol. 5 and Batman Beyond Unlimited #1-13, Batman Beyond digital chapters #1-16

Batman Beyond Vol. 2: Batgirl Beyond;   Batman Beyond vol. 5 and Batman Beyond Unlimited #11-18 Batman Beyond digital chapters #17-29

BATMAN BEYOND VOLUME 6 (Batman Beyond 2.0)

Batman Beyond 2.0 Vol,1: Rewired;           Batman Beyond stories from Batman Beyond Universe #1-8 (Batman Beyond 2.0 digital chapters #1-8)

Batman Beyond 2.0 Vol. 2: Justice Lords;        Beyond Batman Beyond & Justice League Beyond stories from Batman Beyond Universe #9-12 (Batman Beyond 2.0 digital chapters #9-16 and Justice League Beyond 2.0 digital chapters #9-16)

Batman Beyond 2.0 Vol. 3: Mark of the Phantasm;         Batman Beyond & Justice League Beyond stories from Batman Beyond Universe #13-16

BATMAN BEYOND VOLUME 7 (1-16) (2015-2016)

Batman Beyond: Brave New Worlds;  Batman Beyond Vol. 7 #1-6

Batman Beyond: City of Yesterday;    Batman Beyond Vol. 7 #7-11

Batman Beyond: Wired for Death;      Batman Beyond Vol. 7 #12-16, Batman Beyond: Rebirth #1

BATMAN BEYOND VOLUME 8 (1-25) (2016-2018) Rebirth

Batman Beyond Vol. 1: Escaping the Grave;     Batman Beyond: Rebirth #1, Batman Beyond Vol. 8 #1-5

Batman Beyond Vol. 2: Rise of the Demon;      Batman Beyond Vol. 8 #6-12

Batman Beyond Vol. 3: The Long Payback;       Batman Beyond Vol. 8 #13-19

Batman Beyond Vol. 4: Target: Batman;          Batman Beyond Vol. 8 #20-25

Özel Alfa Ajanı

ghostrider

Çok teşekkür ederim, soylediklerinize bakacağım.
Büyük güç büyük sorumluluk gerektirir.

hennessy

Paralel evrene 1000. sayı Türkiye yakışır. Batman 1000 Az kaldı.....

Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

Nightrain

Bayağı bir varyant çıkıyor. Action Comics'in varyantlarından daha güzelller.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

hennessy

Bomba gibi geliyorlar Superman'dan ders aldılar yakışırdı Paralel evrene Türkiye özel bir kapak yaparsa o yapardı.........

Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

xmenac

Batman: Mask of the Phantasm animasyon filminde yer alan Phantasm karakteri yeni bir çizgi romanla geri dönüyormuş.

cey cey

Merhabalar.
Bir konu hakkında tezim için bilgilerinizi rica ediyorum.
Batman New 52 / Batman Incorporated serisi hakkında bilgisi olan arkadaşlar yardım edebilir mi?

Seriyi okuyacak kadar zamanım yok ve internette de yeterli ve açıklayıcı bir bilgiye ulaşamadım. Şimdi konu içerisinde yer alan Batman'lerin karakter isimleri ve kökenleri hakkında bilgi edinmek istiyorum. Seri içerisinde Uzak Doğulu, Kızıldereli vs. Batman'ler görüyorum fakat isimlerine ve özelliklerine ulaşmak çok zaman istiyor. Bu franchise Batman'ler nereden gelmekte?

Şimdiden teşekkürler....

hanac

Alıntı yapılan: cey cey - 22 Temmuz, 2019, 21:08:24
Merhabalar.
Bir konu hakkında tezim için bilgilerinizi rica ediyorum.
Batman New 52 / Batman Incorporated serisi hakkında bilgisi olan arkadaşlar yardım edebilir mi?

Seriyi okuyacak kadar zamanım yok ve internette de yeterli ve açıklayıcı bir bilgiye ulaşamadım. Şimdi konu içerisinde yer alan Batman'lerin karakter isimleri ve kökenleri hakkında bilgi edinmek istiyorum. Seri içerisinde Uzak Doğulu, Kızıldereli vs. Batman'ler görüyorum fakat isimlerine ve özelliklerine ulaşmak çok zaman istiyor. Bu franchise Batman'ler nereden gelmekte?

Şimdiden teşekkürler....

Cey cey arkadaşımıza yardımcı olabilecek birileri var mı ?

ZGeralt

https://comicvine.gamespot.com/batman-inc/4060-57839/

Şöyle bir şey buldum, International Recruits bölümünde sanırım sorunuzun cevabı var.

cey cey

Alıntı yapılan: ZGeralt - 23 Temmuz, 2019, 09:07:20
https://comicvine.gamespot.com/batman-inc/4060-57839/

Şöyle bir şey buldum, International Recruits bölümünde sanırım sorunuzun cevabı var.

Müthiş, çok sağolun, bir bilene sormanın faydaları. O kadar bakındım bulamadım, tekrar teşekkürler.
hanac'a da çok teşekkürler...

ZGeralt

Alıntı yapılan: cey cey - 26 Temmuz, 2019, 19:37:47
Müthiş, çok sağolun, bir bilene sormanın faydaları. O kadar bakındım bulamadım, tekrar teşekkürler.
hanac'a da çok teşekkürler...
Rica ederiz ;)

dayıcomics

Duyduğuma göre Batman'in meşhur Kinght serisi yeniden basılacakmış. Sahaf sahaf gezmeye son :)

pizagor

Alıntı yapılan: dayıthegamer - 14 Ağustos, 2019, 22:35:59
Duyduğuma göre Batman'in meşhur Kinght serisi yeniden basılacakmış. Sahaf sahaf gezmeye son :)

Knightfall mu kastettiğiniz? Bizde basılan zaten eksikti, atladığı fasiküller vardı. Bu sefer layığınca olacaktır.
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

dayıcomics

Alıntı yapılan: pizagor - 16 Ağustos, 2019, 14:41:56
Knightfall mu kastettiğiniz? Bizde basılan zaten eksikti, atladığı fasiküller vardı. Bu sefer layığınca olacaktır.
Evet Knightfall ve devamı tekrar basılacak. Knight üçlemesi epey önemli Batman tarihinde ve amerikada hala hc ciltleri deli satıyor. Türkiye'de Şövalyenin düşüşü ve Şövalyenin dönüşünü bir şekil bulabiliyoruz ama Şövalyenin arayışı maalesef aşırı zor bulunuyor. Umarım kısa sürede telif işleri halledilip basılır ve Türk okuyucular tekrar bu muhteşem seriye başlar.