2010 Istanbul Kitap Fuari

Başlatan hanac, 19 Haziran, 2010, 16:12:57

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

hanac

Merhaba Arkadaslar,

Bu sene 29. yapilacak olan kitap fuari 30 Ekim de baslayacak.

Yani 4 aydan biraz daha fazla süre var.

Eeee niye baslik açiyorsun diye sordugunuzu duyar gibiyim  :)

Bütün yayinevlerinin bu fuara yetistirmek üzere yeni yayinlarini hazirladigini ve büyük sürprizlerin bizi bekledigini söyleyebilirim.

Bu seneki fuari çizgiroman severler olarak unutamayacagiz galiba.

Hele bazi sürprizler var ki, inanilmaz.

Insallah kesinlesirde yakinda açiklanir.

Biraz merak edelim.  :)

rumar80

Eee Günes,
  Ilk gün izlenimlerin nasil?
  Brosürleri halledebildin mi?
  Bizimle paylasir misin?

tommikser

Sevgili günlügümü bir oku bakalim abi begenecek misin? ;D

rumar80

Okudum notumu da düstüm.   :D

kahramanlarsinemada

Arkadaslar, bugün ben de sabah erkenden bir saatligine ugrayabildim. Fuar bitmeden yine gitmeyi planliyorum.
Sayfamda ilk güne ait çok sayida fotograf paylastim: http://www.kahramanlarsinemada.com/29-istanbul-kitap-fuari-basladi/

siyahderikoltuk

Bende bugün fuara gittim. Öncelikle gördügüm kalabalik beni sevindirdi. Özellikle bizi ilgilendiren 2. salondaki yas ortalamasi oldukça düsüktü, demekki yeni nesil okumaya hevesli diye aklimdan geçirdim. Ilk olarak Gerekli Seyler'e ugradim. Orjinal yayinlar, figürlerle stand gerçekten çok sikti. Ama asil bekledigim G.S'in kendi yayinlariydi. Açikçasi bu konuda büyük hayal kirikligina ugradim. Fuara yetisecegi açiklanan 1602, wolverine origins ve cennetteki yabancilar ancak çarsambaya yetisecekmis. Benim gibi tekrar fuara gidemeyecek olanlar için kötü bir haberdi dogrusu. Neyse joker, hulk, klasik wolverine, gizli savas, zombi derken hiç tarzim olmamasina ragmen standdaki arkadasin verdigi gazla diabolik serisini alip hem kendi hemde onlarin siftahini yapip ayrildim. Hemen yanindaki JBC reyonundan star wars serisini alip gideyim dedim ama fiyatta anlasamadik :) 2. duragim Marmara reyonuydu. Barbar Conan, Red Sonja ve Yürüyen Ölüler serilerini toparlayip uzatmadan devam edeyim dedim. Bu arada Marmara'ninda fuardaki pazar siftahi yine bana nasip oldu. Insallah ugurlu gelmisimdir ;D. Standdaki uzun saçli, yakisikli abimin tarifiyle Büyülü Rüzgara yol aldim. Açikçasi gittiklerim arasindaki en aktif standdi. Isimlerini bilmiyorum beni affetsinler çalisan 2 arkadasta gerçekten çok samimi ve yardimseverdiler. Zaten cüzdanimin büyük bir kisminida orada biraktim. Sin City, Conan klasik Maceralar,Star Wars, Çorak tpraklar, Kara kule hatta ve hatta witchblade, Superman, Spawn gibi eski eksiklerimi bile temin ettim. Son olarak tekrar JBCye ugrayip Bagdat'in Aslanlari ve CSI alip turumu bitirdim. Asil eziyet yeni baslamisti, dönüs yolunda bu kadar kitabi tasimanin getirecegi cefayi hiç hesaplamamistim. Uzun bir yürüyüsten sonra kendimi bir dolmusa zor attim ama daha Yenibosna'dan Sirinevlere uzuuuun bir yürüyüs vardi. Velhasil kelam zar zor kendimi dükkana attim, dükkani geç açip kaybettigim parayami yanayim, cüzdanimin tamtakir kalmasinami yoksa avuçlarimin cayir cayir yanmasinami :D.. Yok yok aldiklarima bakip iç geçiriyorumda, bunlara paha biçilemez...

rumar80

Aldigin o kitaplari okurken yasayacagin zevki düsün, iyi okumalar arkadasim

tommikser

Sevgili siyahderi koltuk bizde tam kadro fuardaydik.Keske beni arasaydin.Ben 1001 romanin standinda resmen çalistim ama çok sey kazandik..Süprizimiz yakin.Altin Madalyon olarak çok sevineceksiniz

Underfined

Ahh ahh Ankara da neden böyle seyler olmuyor anlamiyorum.Yada oluyorsa da neden bu kadar reklam vs yapilip bilgilendirilmiyor.Gerçekten de çok imrendim yani.Umarim kitaplarinizi mutlu bir sekilde okursunuz... :)

ziqo

Bende bugun 3 gibi fuardaydim ekonomik olarak kotu bir donemde oldugum icin sadece greystromu alabildim birde bitirme tezi icin kitap iki kitap aldim ama icim gecti cizgi romanlar ortaligi senlendirmis fiyatlarda cok uygun istanbulda olanlar ugrasin mutlaka

tommikser

Bu ekonomik kisim yok mu hepimizi mahvetti.Sevgili underfield sende bizden takip et artik.Benim günlügü oku.1-2 saate kadar 2. günü eklerim.Neler oldu bir bilsen.Neyse biraz meraklan bakalim ;D

siyahderikoltuk

Alıntı yapılan: gunessemerci - 31 Ekim, 2010, 20:04:27
Sevgili siyahderi koltuk bizde tam kadro fuardaydik.Keske beni arasaydin.Ben 1001 romanin standinda resmen çalistim ama çok sey kazandik..Süprizimiz yakin.Altin Madalyon olarak çok sevineceksiniz
Bu sefer olmadi ama Allah ömür verirse, insallah bir dahaki fuara bende araniza katilmaktan zevk duyarim.
Sevgili rumar80 iyi dileklerin için tesekkürler..
Sevgili underfined darisi senin basina Ankara koca sehir mutlaka böyle bir organizasyona denk gelirsin..
Bu arada posetleri eve tasimama kim yardim edecek :D

rumar80

Günes insanlari meraklandirma.
  Basla günlüge yazmaya