'Kabus'a Ne Kadar Kaldı?

Başlatan pizagor, 22 Haziran, 2010, 20:22:05

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

pizagor

'Kabus'a başladım... Hatıralarda kaldığı gibi, 'vay canına' dedirterek hikaye ilerliyor.... Deliliğin, korkunun ve karanlığın yüze ve panellere yansımasını Ferri gibi verebilen başka bir çizer daha yok... Büyüksün Üstad!
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

konyakficilari

Kabus'un kalan kısmını içeren LAL KM 72 çıkmış; sanırım böylelikle TAY döneminden sonra ilk defa KABUS yayınlanmış oluyor doğru mu?
ve bu sayıyla da tamamlandı?

hanac

Alıntı yapılan: konyakficilari - 30 Haziran, 2012, 11:36:14
Kabus'un kalan kısmını içeren LAL KM 72 çıkmış; sanırım böylelikle TAY döneminden sonra ilk defa KABUS yayınlanmış oluyor doğru mu?
ve bu sayıyla da tamamlandı?

Evet tamamlandı, 71. sayıda başlayan Kabus 72. sayının tamamında yeralıyor ve macera bitiyor.

darkwood

Kabus'un tamamını okumak için 72.sayınında çıkmasını bekliyordum.
Artık bu kitabı da alıp bu müthiş macerayı tekrar okumanın zamanı geldi.  ;)

Darkwood Sakinleri..

s.b

Zagor Klasik Maceralar Serisini çok geriden takip ediyorum. En son 71. sayıyı satın almış olmama rağmen henüz 28. sayıyı okuyacağım. Maceranın adı Hüzünlü Karnaval. Yani Kabus'a gelmeme daha çok var.
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

caretta

Sami Bey,
    Hüzünlü Karnaval Zagor'un beni en çok etkileyen maceralarındandır.Okuduktan sonra forumda yorumlarsınız umarım...

s.b

Alıntı yapılan: caretta - 01 Temmuz, 2012, 18:27:24
Sami Bey,
    Hüzünlü Karnaval Zagor'un beni en çok etkileyen maceralarındandır.Okuduktan sonra forumda yorumlarsınız umarım...

Okur okumaz dediğinizi yapacağım.
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

hanac

Ben de Hüzünlü Karnaval'ı okuyayım bari.

Muhabbete katılırım.

caretta

İyi Zagor okurları bileceklerdir.Ünlü 'Kabus'macerasının devamı var!Doğan Egmont serisinin 22,23,24,ve 25 sayıları Darkwwood'da Kabus adı altında yayınlanmıştı. (Orijinal 376-379 Ombre su Darkwood-Mario Boselli-Gallieno Ferri).Bu macerada Hellingen dünyaya gerçekten dönüyor.
Bu macerayı Mayıs 2014'de 94.Lal ciltte okuyacağız.Hesabıma göre de tam cilde denk geliyor.Yani 4 sayıyı sayfa 1'den sayfa 384'e kadar
aynı ciltte okuyacağız.Geriye saymaya başlayabilirsiniz...

pizagor

Sanıyorum bu hikaye de Hellingen ile son karşılaşma olacak...

rumar80

Alıntı yapılan: pizagor - 04 Temmuz, 2012, 13:40:23
Sanıyorum bu hikaye de Hellingen ile son karşılaşma olacak...

Darkwood'da kabusu unutmayalım...

darkwood

Alıntı yapılan: caretta - 03 Temmuz, 2012, 18:48:20
İyi Zagor okurları bileceklerdir.Ünlü 'Kabus'macerasının devamı var!Doğan Egmont serisinin 22,23,24,ve 25 sayıları Darkwwood'da Kabus adı altında yayınlanmıştı. (Orijinal 376-379 Ombre su Darkwood-Mario Boselli-Gallieno Ferri).Bu macerada Hellingen dünyaya gerçekten dönüyor.
Bu macerayı Mayıs 2014'de 94.Lal ciltte okuyacağız.Hesabıma göre de tam cilde denk geliyor.Yani 4 sayıyı sayfa 1'den sayfa 384'e kadar
aynı ciltte okuyacağız.Geriye saymaya başlayabilirsiniz...

Hellngenli "Darkwwood'da Kabus" macerası harika bir maceradır.
2014 yılına gelmeden önce Doğan Egmontlardan bir kez daha okuyayım bakalım unutmuşmuyum.  :)
Darkwood Sakinleri..

pizagor

'Darkwood'da Kabus'a ne kadar kaldı  :P

NIC

şu an 96 sayı var,buda 24 cilt demek yani tam 2 sene sonra okuyabileceğiz tekrardan
ama o hikaye o kadar güzel değildi bence Kabus kadar ses getirmez

essegesse

Konuyla alakası yok ama 55.999 ileti olmuş.60.000. ileti benim olsun istedim. ;D