BATMAN'İ İSTİYORUZ..

Başlatan V, 30 Haziran, 2010, 23:15:14

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

hennessy

Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

Nightrain

Bayağı hırpalamıştı Batman'i bu seride. Bari Knighfall tekrar basılsa.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

rumar80

Knightfall 3 dev cilt olarak basıldı. (Daha doğrusu ikisi çıktı, üçüncü yolda)

pukay

Alıntı yapılan: rumar80 - 23 Temmuz, 2012, 00:24:32
  Knightfall 3 dev cilt olarak basıldı. (Daha doğrusu ikisi çıktı, üçüncü yolda)

????????????????

rumar80

ABD'nde DC Bane'in filmde görülmesi şerefine (!) Bane'li çizgi romanlar çıkarıyor. Bunlardan biri Batman vs Bane. Ayrıca Knightfall'u ilk maceradan Knightsend'in sonuna kadar üç dobişko cilt olarak çıkarıyorlar. İkisi çıktı. Şimdi son cild Knightsend çıkmak üzere.

hennessy

pukay

Alıntı yapılan: rumar80 - 23 Temmuz, 2012, 10:35:28
   ABD'nde DC Bane'in filmde görülmesi şerefine (!) Bane'li çizgi romanlar çıkarıyor. Bunlardan biri Batman vs Bane. Ayrıca Knightfall'u ilk maceradan Knightsend'in sonuna kadar üç dobişko cilt olarak çıkarıyorlar. İkisi çıktı. Şimdi son cild Knightsend çıkmak üzere.

biran türkçe olarak tekrar basıldı zannettim...

rumar80

pizagor

Alıntı yapılan: rumar80 - 23 Temmuz, 2012, 10:35:28

Bizde basılanlardan farklı mı bu 3 cilt?
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

rumar80

Türkçe basılanlardan diyorsan maalesef bilmiyorum. Çünkü bende sadece 2. cilt var. O da Batman olduktan sonra Azrael'in maceralarını içeriyor. Bizde onlar zaten çok yayınlanmadığı için karşılaştırmak zor. Diğer ciltleri alınca söylerim.
  Eğer Cenk foruma girerse ona sorarız olmadı Cuma ben GON'a gidince sorarım

hennessy

hennessy

BATMAN: NO MAN'S LAND VOL. 3: NEW EDITION kapağı yayınlandı.ilk kitabı sipariş verdim bunu da ve 2.kitabıda ileride alacağım kesinlikle keşke türkçeye çevrilsede çok sevdiğim bir hikayedir...

hennessy

dursar

BASLIK  VE ICERIGI GORSELLERIN ETKISI ILE INANIN PIYASADA SATILIP ERISILEBILEN BUTUN BATMAN LERI TOPLADIM.
BEN DE BATMAN ISTIYORUM KAMPANYASINA  GONULDEN KATILIYORUM.

hennessy