BATMAN'İ İSTİYORUZ..

Başlatan V, 30 Haziran, 2010, 23:15:14

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 6 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

HacıGeraltEmmi

Aklımdan "inşallah bunlardan biri değildir" diye geçirdiğim birkaç yayıncı var ;D :D ;)

s.b

Bugün Tayfun beye sorsaydınız keşke.
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

hennessy

Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

DAMPYR

Alıntı yapılan: designer73 - 08 Aralık, 2012, 15:52:18
Aklımdan "inşallah bunlardan biri değildir" diye geçirdiğim birkaç yayıncı var ;D :D ;)
o yayıncılardan biri bu işe girmez merak etme onlardan biri değildir.... ::) :P :D

rumar80

Alıntı yapılan: designer73 - 08 Aralık, 2012, 15:52:18

Meraklanma Abbas, onlardan da var.  ;)

DAMPYR

Alıntı yapılan: rumar80 - 10 Aralık, 2012, 08:00:59
  Meraklanma Abbas, onlardan da var.  ;)
Yapma ya Desene gene ilk sayılardan sonra gene yarım kalacak hevesimiz... :-\ :'( >:(

rumar80

Kimin basacağı konusunda o kadar umutsuz olmayalım. Önce bakalım basılabilecek mi?
   Duyumlarımız alınacaksa sağlam ve comics seven birinin alacağı yönünde, ancak DC'nin tüm teklifleri reddetme ihtimali de yüksekmiş.

s.b

Yayınlansın da kim yayınlarsa yayınlasın.

rumar80

O kadar de değil abi.
   Düzgün yayınlansın, kaliteli yayınlansın, düzenli yayınlansın, aksi taktirde hiç yayınlanmasın.

HacıGeraltEmmi

Alıntı yapılan: rumar80 - 10 Aralık, 2012, 08:22:14
   Kimin basacağı konusunda o kadar umutsuz olmayalım. Önce bakalım basılabilecek mi?
   Duyumlarımız alınacaksa sağlam ve comics seven birinin alacağı yönünde, ancak DC'nin tüm teklifleri reddetme ihtimali de yüksekmiş.

"Senede Bir" yayıncılar olmasın lütfen ;)

> D, J, M, R <

s.b

Alıntı yapılan: designer73 - 10 Aralık, 2012, 17:33:16
"Senede Bir" yayıncılar olmasın lütfen ;)

> D, J, M, R <

Yahu hepsi senede bir yayınlıyor zaten. Hatta iki senede bir olanda var. Bari "korkulan" yayınevi yayınlasında arada sırada ortam gerilerek andrenalimizi yükseltiriz. Diğer yayınevleri çok sakin insanlardan oluşuyor.

HacıGeraltEmmi

Alıntı yapılan: s.b - 10 Aralık, 2012, 17:41:44
Yahu hepsi senede bir yayınlıyor zaten. Hatta iki senede bir olanda var. Bari "korkulan" yayınevi yayınlasında arada sırada ortam gerilerek andrenalimizi yükseltiriz. Diğer yayınevleri çok sakin insanlardan oluşuyor.

Tümüne birden "Senede Bir Yayıncılık" dedim, ikiyıllıkları da gruba dahil etmiştim. (Bkz. üstteki mesajımda kodları mevcut) ;D

Aylık, 2 aylık, 15 günlük düzenli yayın yapanlar var, hepsinin günahını almayalım. ;)

DAMPYR

Bekleyip göreceğiz artık yada göremeyeceğiz... 8) ??? ::)

hennessy

hennessy