Tom Braks - HOZ Comics

Başlatan darkwood, 30 Haziran, 2010, 22:30:07

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

hanac

Alıntı yapılan: abselemon - 09 Mayıs, 2012, 11:25:00
Tom Braks toplamda kaç cilt olacak? Bu konuda bilgisi olan varsa bir bilgi yazabilir mi?

Sanırım sorunuzun cevabı aşağıda verilmiş

Alıntı yapılan: Tarkan Kurt - 17 Nisan, 2011, 14:08:32
Bildiğim kadarıyla seri 100 maceradan oluşuyor. Hoz'un ilk baştaki planı da 20 kitapta seriyi tamamlamaktı.

Yani 20 cilt de bitecek.

drfuhrer

iyi o zaman..en azından fazla sürmeyecek..arşivimde hoz teksas,tommiks takımları var.tombraks'ı da tamamladıktan sonra swing'e yönelirim.swing biraz tuzlu çünkü

aa

Ben 20 cilt diye biliyorum. Esse Gesse ve Fransız çizimler dahil.
Esse Gesse Hayranı...

DAMPYR

Alıntı yapılan: ArAmAS - 09 Mayıs, 2012, 13:31:13
iyi o zaman..en azından fazla sürmeyecek..arşivimde hoz teksas,tommiks takımları var.tombraks'ı da tamamladıktan sonra swing'e yönelirim.swing biraz tuzlu çünkü
Hoz sitesinde Swing için kampanya yapmış oradan takımı alabilirsin.... 8) :D ;)

drfuhrer

hanac

HOZ açıklama yaptı

DUYURU

TOM BRAKS'IN YAYININA BİR SÜRE ARA VERİYORUZ...
NEDENİ İSE İTALYAN YAYINCI GIANNI BONO'NUN, ESSEGESSE AİLESİ İLE YAPTIĞI ALAN MİSTERO (TOMBRAKS) LİSANS SÖZLEŞMESİNİN SONA ERMESİ...
AİLE İÇİNDEKİ ANLAŞMAZLIK, BİZİM DE BU YAYINI DURDURMAMIZA NEDEN OLMUŞTUR.
HOZCOMİCS OLARAK ESSEGESSE AİLESİ'NE BAŞKA KANALLARDAN ULAŞIP, ALAN MISTERO COPYRIGHT SORUNUNU ÇÖZMEYE ÇALIŞIYORUZ...
ELİMİZDE OLMAYAN BU NEDENDEN TOMBRAKS SEVERLERİN ANLAYIŞ GÖSTERECEĞİNİ UMUYORUZ...

papillon7

9. sayının son macerası essegesse çizimlerine benzemiyordu. Bu sayıda essegesse çizimleri tükenmiş olabilir.

Tom Braks'ı kısa bir süre çizip Kaptan Swing'e başladıklarını biliyoruz.

DAMPYR

Alıntı yapılan: hanac - 06 Temmuz, 2012, 22:48:43
HOZ açıklama yaptı

DUYURU

TOM BRAKS'IN YAYININA BİR SÜRE ARA VERİYORUZ...
NEDENİ İSE İTALYAN YAYINCI GIANNI BONO'NUN, ESSEGESSE AİLESİ İLE YAPTIĞI ALAN MİSTERO (TOMBRAKS) LİSANS SÖZLEŞMESİNİN SONA ERMESİ...
AİLE İÇİNDEKİ ANLAŞMAZLIK, BİZİM DE BU YAYINI DURDURMAMIZA NEDEN OLMUŞTUR.
HOZCOMİCS OLARAK ESSEGESSE AİLESİ'NE BAŞKA KANALLARDAN ULAŞIP, ALAN MISTERO COPYRIGHT SORUNUNU ÇÖZMEYE ÇALIŞIYORUZ...
ELİMİZDE OLMAYAN BU NEDENDEN TOMBRAKS SEVERLERİN ANLAYIŞ GÖSTERECEĞİNİ UMUYORUZ...

Hoz'un Okuyucusuna karşı göstermiş olduğu bu ilgiye gerçekten hayranım.

Diğer yayınevleride bu yolu izlemeli bence. Teşekkürler Hoz iyi ki varsın.... 8) 8) 8)

abselemon

Hoz'u her zaman takdir etmişindir. Dijital olarak çr satmaya başlasınlar herhalde ilk müşterileri de ben olurum.

s.b

Tombraks'ın yayınına engel olanları kınıyorum. Umarım ki bu sorun çabuk aşılır.
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

s.b

Hoz Comics'ten açıklama:

TOM BRAKS:
Çok üzgünüm... Telif sorununu çözemiyorum. Çözmede yardımcı olacaklara kapı açık.

s.b

Tom Braks'ın yayınına engel olanları son sayı olan 9. cildin son sayfasındaki kafaya inen sopayla kınıyorum.

Mister NO

"Hay bir milyon kokmuş köfte>:(  >:(

Takım halinde eli yüzü düzgün bir şekilde koyamadık raflara Tom Braks'ı  :-[

Yine Tay'ın farklı serilerinden macera bazında toplama takımlara kaldık.  >:(  >:(

DAMPYR

Tombraksada hoşçakal diyoruz. :'( Yerini Zembla ne kadar doldurur bilmem ama yerine yeni yayınlardan birine kavuşsaydık çok iyi olacaktı... :-\ :( :D

Perpetual

Ne kadar üzüldüğümü anlatamam.Taş gibi içime oturdu valla :(.   Hiç mi imkan, olasılık yok telif sorunları için. 2-3 yıl içinde de halledilmez mi ? Yarım bir seri olmasın. Ne gerekiyorsa söyleyin yapalım.İmza mı toplamak gerek, para mı nedir ?  (İyi ki eski kitapları satmamışım. Artık Hoz'un yayınlamadığı maceraların listesini oluşturup onları Hoz'un serisinin sonuna ekliycez :D.)

Zembla'ya da çok sevindim o ayrı. Kapağı gerçekten güzel olmuş.Umarım macera çizimleri de iyi olur.
7. Biriktirici