X-Men: First Class (2011) - XMU Film 5

Başlatan Alperen, 10 Temmuz, 2010, 20:13:21

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Gambit

Mesajin ilk basinda Bryan singer i gorunce olamaz demistim

cast i gorunce tam anlamiyla emin oldum yine igrenc bir filmin geleceginden.

rumar80

İlk iki X-men kalitesinde olamayacağı kesin.

kahramanlarsinemada

Filmde Kevin Bacon'in kötü karakterlerden birisini canlandiracagi resmi olarak açiklandi.

Mystique rolünü kimin oynayacagi yakinda resmi olarak açiklanacak gibi gözüküyor:

Son aday Jennifer Lawrence.

kaynak: http://www.kahramanlarsinemada.com/mystique-icin-yeni-aday/

hanac

Jason Flemyng de Azazel rolünü üstlenecek.

hanac

Underfined

Ben Hugh Jackman ı göremedim..Eğer oynamayacaksa Wolverine rolünde,benim için hiçbirşey ifade etmeyen bir film olur...

rumar80

Film herşeyin başını anlatıyor. Profesör X ve magnetoyu bile başkaları oynuyor. Ama illa da wolverine diyorsan yeni filmini bekle. Bu sefer Japonya'da olacak macera.
   Wolverine Shingen Yashida ile mücadele edecek.

Underfined

Zaten hiçbir beklentim yoktu,şimdi oyuncular da değiştiği için beklentim 0ın altına indi.Ama bir şans veririm o ayrı :)

rumar80

Wolverine ile ilgili yazıyı wolverine bölümünde bulabilirsiniz.

emre ozdamarlar

Fragman guzel bence. Efektler falan guzele benziyor, masraftan kacinmamislar belli :)
Beni hafiften rahatsiz eden sey film Kuba Fuze Krizi/Domuzlar Körfezi Cikarmasi ile alakali heral. Tutup da bunu maksimum Amerikan yanlisi sekilde sunarlarsa tiksinti gelir ister istemez.

rumar80

Biraz evvel fragmanı seyredebildim. Kötü değil, benim beğendiğim iki nokta var:
  Kevin Bacon'ın varlığı (Sebastian Shaw rolünde)
  Magnetonun denizaltını kaldırması. Biraz çizgi romana gönderme olmuş. Çizgi romanda ruslar Magneto'ya denizaltından nükleer füze atarlar, magneto da ceza olarak denizaltıyı batırır ve füzeleri bir Rus kentine atar.
  Beklediğim kadar kötü olmayacak gibi.....

tommikser

Gene de kötü olacağını ama fazla olmayacağını mı düşünüyorsun abi? ;D

rumar80

İlk iki X-men'den aldığım tadı alabilecek miyim, çok emin değilim