Ana Menü

X-men

Başlatan rumar80, 15 Temmuz, 2010, 14:23:17

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

rumar80

Gerçekten satış ön plana çıktıkça konularda güzellik te 90'larda kaybolmaya başlar:
   Cable'ın Cyclops'un oğlu olduğu ortaya çıkar.
   Wolverine hayvanlaşır.
   Magneto gene kötü olur. Xavier beynini durdurur. Ondlaught ortaya çıkar vs
   2000'lerde ortalık biraz toparlar ama eski tadı kalmamıştır.

s.b

Demek ki neymiş... en güzeli eski maceralarmıııııııııııııııııııııııışşşşşşş. Bizde eski maceraları istiyoruz karrrrrrrrrrrrrrrrrrrdeşim. Bu süper düdüklerin geberip geberip hortlamaya başlamadığı dönemdeki maceraları en güzel maceralar işte. Boşuna eskiyi isteyip durmuyoruz yani. Millette bizimle dalga geçiyor " eskici dükkanı" (bu sözümü kullanmak isteyenler patent hakını ödemelidirler) diye.
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

rumar80

Comic'lerde ülke olarak çooook geride kaldığımız için hala o naif ruh içimizde duruyor. Bu nedenle eski sayıları istemek çok doğal.

dorukgs

Gercekten de o kadar gerideyiz ki lotoyu kazansam yayin evlerine vericem :)

BAHADIR

Alıntı yapılan: rumar80 - 26 Ocak, 2012, 21:44:53
   Comic'lerde ülke olarak çooook geride kaldığımız için hala o naif ruh içimizde duruyor. Bu nedenle eski sayıları istemek çok doğal.

Bunun sanırım comics olarak geride kalmamızla bir alakası yok ama ne ile alakası olduğunu ben de çözemedim...Arkabahçenin yayınladıklarından itibaren X-Men klasiklere tekrar başladım şimdi Gereklinin ilk cildini okuyorum... Tamam naif hikayeler, karakterler tüm güçleri ile birbirlerine giriyorlar, kan yok, ölen yok ve en önemlisi çizgilerde abartı yok...Cep telefonu yok...Süper kahramansın ama telepati yeteneğin olmadımı sıkıntı... :)

Jhon Bryne var... O'da tek başına yeter sanırım...

Comics'de varsa yoksa 70'ler ve 80'ler...Gerisi teferruat...

Silver Surfer bile yayınlandı...Hala Fantastic Four bekliyoruz...dorukgs, boşver yayınevlerini lotoyu kazanırsan hayrına FF bas gitsin...

hennessy

Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

tommikser

rumar80

dean

X-Men: Tanrı Sever, İnsan Öldürür. Renkli ve yalnızca Gereklişeyler mağazaya özel 50 adet sınırlı, özel koleksiyon baskısı çok yakında Gereklişeyler Kadıköy mağazamızda. Diye de not düşülmüş.

rumar80

Filmlerden tanıdığımız Williams'ın Stryker'ın X-men dünyasındaki gerçek yeri bu kitapta. Ama alana....

antiochia

Alıntı yapılan: dean - 19 Haziran, 2014, 16:41:04
X-Men: Tanrı Sever, İnsan Öldürür. Renkli ve yalnızca Gereklişeyler mağazaya özel 50 adet sınırlı, özel koleksiyon baskısı çok yakında Gereklişeyler Kadıköy mağazamızda. Diye de not düşülmüş.

Yani İstanbul'da olmayanların okuma şansı yok. Bence saçma sapan bir karar...

esattr

eğer yıllarımı çizgiromana veren beni (ve de bir çok çizgiroman seveni) sırf İstanbul'da yaşamıyorum diye bu şekilde cezalandırıyorlarsa üzülürüm, hem de çok üzülürüm...

dean

İnternet üzerinden satışı olacakmış ama 50 rakamı az görünüyor.

gamlıbaykuş

Bundaki amaç ve tutum nedendir acaba? Ben almak isterim şahsen; ama İstanbul' a gelene kadar kalmaz herhalde. Ee koca İstanbul' da 50 kişi vardır X-Men sever. Belki mesaj da yanlış yazılmış olabilir, 500' dür belki sayı...
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

dean

Alıntı yapılan: hüzünlü flüt - 19 Haziran, 2014, 19:31:25
Bundaki amaç ve tutum nedendir acaba? Ben almak isterim şahsen; ama İstanbul' a gelene kadar kalmaz herhalde. Ee koca İstanbul' da 50 kişi vardır X-Men sever. Belki mesaj da yanlış yazılmış olabilir, 500' dür belki sayı...

Şimdi yine kontrol ettim facebook'tan. Orada da insanlar demiş "50 az" felan diye ama hala 50 duruyor, bakalım.