Paper Girls - Marmara Çizgi

Başlatan Nightrain, 13 Ağustos, 2022, 21:29:53

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Nightrain

Toplam 6 ciltten oluşan seri, çok yakında ilk 2 cildi ile Marmara Çizgi etiketiyle raflarda...

"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

İnancomic

Kuşe olacakmış fiyat için tanrıdan merhamet diliyorum :)

yidar

Nasıl bir seri acaba bilgisi olan yorum yazarsa sevinirim

Kauss

Stranger things tarzı yapımları seviyorsanız hoşunuza gidebilir. Gerçi Paper Girls daha önceden yayınlandı ama olsun. 4 gazete dağıtıcı kızımız; 1988 Cadılar bayramında ortadan kayboluyor. Biraz uzay zamanla alakalı olduğunu hatırlıyorum, okuyalı baya bir zaman oldu. İçinde ki göndermeler filan hoştu. Sonu herkesi tatmin etmemişti. Birde yanlış hatırlamıyorsam renklendirme dalında ödülü olması lazım. Umarım hızlı bir şekilde yayınlarlar.

yidar

Alıntı yapılan: Kauss - 14 Ağustos, 2022, 00:47:41
Stranger things tarzı yapımları seviyorsanız hoşunuza gidebilir. Gerçi Paper Girls daha önceden yayınlandı ama olsun. 4 gazete dağıtıcı kızımız; 1988 Cadılar bayramında ortadan kayboluyor. Biraz uzay zamanla alakalı olduğunu hatırlıyorum, okuyalı baya bir zaman oldu. İçinde ki göndermeler filan hoştu. Sonu herkesi tatmin etmemişti. Birde yanlış hatırlamıyorsam renklendirme dalında ödülü olması lazım. Umarım hızlı bir şekilde yayınlarlar.
Çok teşekkür ederim bu arada size mesaj yazmışım sanırım mesajı görmediniz ☺️

Nightrain

Özel edisyonu gelir mi acaba? Image bu seriyi 2 cildi birleştirip, HC olarak basmıştı.

Nightrain

Yazar: Brian K. Vaughn
Çizer: Cliff Chiang
Sayfa Sayısı: 144
Kağıt Kalitesi: Kuşe
Fiyat: 140 ₺

New York Times çok satanlar listesinin 1 numarasındaki SAGA'nın yazarı
Brian K. Vaughan ve WONDER WOMAN'ın efsanevi çizeri Cliff Chiang'den
yepyeni bir macera karşınızda.

1988 yılının Cadılar Bayramı'nın erken saatlerinde, gazete dağıtan 12
yaşındaki dört kız, gelmiş geçmiş en büyük haberi ortaya çıkarır. Nostalji, ilk işler ve çocukluğun son günlerini konu alan bu muhteşem
seride, banliyö bölgesi dramları ve doğaüstü gizemler iç içe geçiyor

..........................................................................................

Yazar: Brian K. Vaughn
Çizer: Cliff Chiang
Sayfa Sayısı: 128
Kağıt Kalitesi: Kuşe
Fiyat: 130 ₺

New York Times çok satanlar listesinin 1 numarasındaki SAGA'nın yazarı Brian K. Vaughan ve WONDER WOMAN'ın efsanevi çizeri Cliff Chiang, yanlarına övgü toplayan renklendirmeci Matt Wilson ile yenilikçi kaligrafist Jared K. Fletcher'ı da alarak sevilen seri PAPER GIRLS'ün cesurca yeni bir yöne saptığı ikinci cildini sizlere sunuyorlar.

Cleveland banliyölerindeki Stony Stream'de hayatlarının en garip gecesini sağ atlatan gözü pek gazete dağıtıcıları Erin, Mac ve Tiffany, kendilerini 1988 yılı yerine uzak ve dehşete düşürücü gelecekte... 2016 yılında bulurlar.

Bir anda karşınıza 12 yaşındaki haliniz çıksa ne yapardınız? 40 yaşındaki gazete muhabiri Erin Tieng, bu sorunun cevabını kimlik, fanilik ve 21. yüzyılda yaşlanma üzerine yazılmış bu macera dolu hikâyede bulacak.

İnancomic

Fiyat bana biraz uçuk geldi ben pas geçiyorum

ferzan

Yıl sonunda iki cildi de okuyup devamının geç gelme ihtimalinden ötürü orijinal tek ciltlik komple edisyonu için bir hafta ek mesai yapmak durumunda kaldım. Üçüncü cilde tekabül edecek sayıları da oradan okudum ama sonra araya başka şeyler girdi ve devam edemedim. Kesinlikle baştan alıp kesintisiz bir okuma yapmam gerekecek ama son zamanlarda beni sürükleyen ve hızla içine alan ender rastladığım birkaç eserden biri oldu. Umarım toplu okumadan sonra daha sağlıklı ve detaylı bir analiz yaparım ama 6 ciltlik serinin ilk üç cildi beni gram hayal kırıklığına uğratmadı.
Bağnaz okur, memnuniyetsiz beşer, işkilli büzük, sıfır tolerans iksmen, taş kalpli ahkam efendi...

https://ucuztefrika.blogspot.com