Batman: Kara Prens - JBC Yayıncılık

Başlatan TKnKT, 14 Ekim, 2022, 14:17:37

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

TKnKT

Batman: Kara Prens

Yazan/Çizen: Enrico Marini
Çeviri: Hasan Süpürgeci
Yayın Tarihi: Ekim 2022
Sayfa Sayısı: 144
Kağıt: 115 Gr Parlak Kuşe
Boyut: 17 x 24 cm
Etiket Fiyatı: 145₺
Tanıtım Metni: "Enrico Marini, başyapıtı Batman: Kara Prens ile sektörün en iyileri arasındaki yerini alıyor. Çağrışım yapmanızı sağlayan canlı görselleri ve kendinden emin, film benzeri hikâye anlatımıyla Marini, hem eskimeyen, klasik bir batman yorumu, hem de bütünüyle yenilikçi, cesur ve yepyeni bir çalışma ortaya koyuyor.

Batman: Kara Prens (Jedbang Variant)

Etiket Fiyatı: 145₺

Örnek Görseller
[offtopic] [/offtopic]
"The man who opens topics faster than his shadow"

hennessy

Hikaye içine gizem güzel yerleştirilmiş. Konu çok iyi olmasa da, konu bildiğimiz konuların tekrarı olsa da son dakikaya kadar acaba diyor insan. Sonu için okunur acaba? 7/10
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

Nightrain

Frankofonların küçültülmesine şiddetle karşıyım. Keşke orjinal boy ve HC basılsaydı. En azından birazı dediğim şekilde limitli basılabilirdi. :'(
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

battlehammer

Bi "Keloğlan Kara Prense karşı" değil...
Var mı incelememiz? 140 lira olmuş, körlemesine alamayacağım artık Batman diye.

-brendon-

Çok çok iyi bir hikaye olmuş zevkle okudum.Özlemişiz Batma i Ertan abi yeni baskıları bekliyoruz

Kauss

Dün akşam bitirme fırsatı buldum. Belki abartıyorum ama; JBC gerçekten farklı bir seviyede benim gözümde. Cillop gibi bir cilt yapmışlar. Okurken Türkçe Batman okumayı özlediğimi hissettim. Hikaye aslına bakacak olursak; yabancı olduğumuz bir hikaye türü değil. Fakat gerilim her sayfada devam etmesi ve tansiyonu düşürmemesi benim oldukça hoşuma gitti.