Wunderwaffen - Alfa

Başlatan hanac, 24 Temmuz, 2023, 10:21:43

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

hanac

Wunderwaffen - Cilt 1

Çıkış Tarihi: Ocak 2023
Sayfa Sayısı: 176
Etiket Fiyatı: 195 ₺

hanac

Wunderwaffen - Cilt 2

Çıkış Tarihi: Şubat 2023
Sayfa Sayısı: 178

Wunderwaffen - Cilt 3

Çıkış Tarihi: Şubat 2023
Sayfa Sayısı: 160

hanac

Wunderwaffen - Cilt 4

Çıkış Tarihi: Haziran 2023
Sayfa Sayısı: 160
Etiket Fiyatı: 245 ₺

Wunderwaffen - Cilt 5

Çıkış Tarihi: Temmuz 2023
Sayfa Sayısı: 152
Etiket Fiyatı: 245 ₺

pizagor

Bu seri hakkında iki kelam edecek bir dostumuz çıkar mı? Olumlu bir iki yorum beni itkiler açıkçası.
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

YzbVolkan

Ben severek okuyorum. Konusu benim ilgi alanıma giriyor. Havadaki savaş sahneleri çok güzel çizilmiş.
Cizgi romanlar gūnûnūzū aydınlatsın.

Pulluk

Kolay kolay yeni bir seriye başlamayan beni kendisine hayran etmiş bir eser...
Hayallerine giden yol kutuplardan bile geçse vazgeçme!

hanac

Wunderwaffen - Cilt 6

Ziyaretçi'nin yönlendirmesiyle, Gomora Operasyonu herkes için beklenmedik sonuçlar doğurur. Murnau, bin yıllık esaretin ardından Dünya'dan ayrılmaya can atan Ziyaretçi'nin giderken ardında bıraktığı zehirli hediyeden şüphelenir. Churchill, De Gaulle ve Bergier, Truman'la Bermuda'da buluşmaya hazırlanırken, Murnau Prag'daki Ahnenerbe Merkezi'nde Hanna Reitsch'in öbür dünyadan geri geldiğini keşfer. Hanna Reitsch, onu Murnau'nun yanında tuhaf bir göreve atayan Ziyaretçi'nin son bir müdahalesiyle ölüm ve yaşam arasında kalır.
Müttefikler'in durumuysa kötüye gider çünkü ABD'nin "lüzumsuz ve sonsuz bir savaş"tan geri çekilmesini isteyen Cumhuriyetçi aday Joe Kennedy, Truman'ın yeniden seçimini ciddi ciddi tehdit eder. Amerikalıları uyandırmaktan kaçınan Hitler, yeni bir transatlantik amaç uğruna Washington'ı bombalamaktan vazgeçer. Bu, çatışma için yeni bir dönüm noktası olabilir mi?..

Çıkış Tarihi: Ocak 2024
Sayfa Sayısı: 152
Etiket Fiyatı: 345 ₺