Dizi Muhabbeti

Başlatan Bezgin Bekir, 20 Ağustos, 2010, 16:40:24

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ferzan

- Game of Thrones
    - The Walking Dead
    - Vikings
    - House of Cards
    - Banshee
    - Shameless ( Amerikan versiyonu )
    - Black Mirror
    - True Dedective

Bir de annem için indirip ilk sezonunu izlediğim Hannibal var ama atmosferini sevsem de devam etmeyi düşünmüyorum...Yine annem için indirdiğim ve 2 bölümden sonra devam edemediğim, ilk sezon sonuna doğru hızla ivme kazanıp ikinci sezonunda su gibi aktığını bilmeme rağmen devam etmeyi düşünmediğim Da Vinci's Demons var...Dolayısıyla devam eden diziler arasında izlediklerim yukarıda sıraladığım gibi...Yalnız The Walking Dead'in çizgi romanlarına severek devam etsem de dizisini bu sezon buruk buruk izliyorum ve zerre kadar tat alamıyorum...Alışkanlıktan ötürü devam ediyorum...Geçen sezon süregelen tempoyu özlemedim değil...Öyle aman aman aksiyon meraklısı da değilim, hatta bir dizide aksiyon ne kadar minimumda olursa ve konu ile diyaloglar tek başına öyküyü başarıyla götürürse o kadar hoşuma gidiyor ama TWD'ye doydum sanırım, bilhassa süre doldurma amaçlı konmuş gibi hissettiren ve olaylara çok çocuksu yaklaşan basit ve ısmarlama diyaloglardan sonra...İnsan House of Cards gibi diyalog ağırlıklı ama ekran başına kilitleyen dizileri görünce daha iyi kavrıyor bunun önemini...

Bu arada konumuz devam eden diziler olduğu için başlayıp bitmişlere hiç girmedim...Bende iz bırakanları saymaya kalksam bu liste uzar gider...

Not : Ne yazık ki DC çizgi roman uyarlamalarına ısınamadım, bazısına hiç başlama gereği duymadım...Zaten DC evrenine karşı buz gibi olsam da ( yerine göre Batman'i tenzih ederim ) çizgi romanlarını almıyor değilim...Serde koleksiyonculuk var ne de olsa...
Bağnaz okur, memnuniyetsiz beşer, işkilli büzük, sıfır tolerans iksmen, taş kalpli ahkam efendi...

https://ucuztefrika.blogspot.com

emre ozdamarlar

Mad Men ve Game of Thrones.
Hafta hafta dizi beklemeyi hic sevmiyorum.

Ras Al Ghul

Thé walking dead
gotham
Flash
Arrow
Agents of shield
Contantine alcatraz ve person öf internet başlayacak

HacıGeraltEmmi

Game of Thrones
The Walking Dead
Vikings
The Bridge
Shameless
Da Vinci's Demons
The Big Bang Theory
Rizzoli & Isles
Contantine

lampard

Person of Interest
The Flash
Arrow
Game of Thrones
Sherlock
True Detective
House of Cards
Hannibal
Vikings
It's Always Sunny in Philadelphia
Boardwalk Empire

Eskilerden de 30 Rock izliyorum şu ara

Ahmet Oktay

The Legend Of Korra
The Walking Dead
The Big Bang Theory
The Flash
Constantine haftalık olarak güncel izlediklerim.

Arrow ve The Simpsons geriden takip ettiğim, güncele yetişmeye çalıştıklarım.

Fringe, Turn, Black Mirror ve Black Sails yakında başlayacaklarım.

Caped Crusader

Direk arşivin fotoğrafını atıyım dedim  ;D

Bitenler:
-Blue Mountain State
-EastBound&Down
-How I Met Your Mother
-Smallville
-Spartacus

Başlayacaklarım:
-Fargo
-Game of Thrones
-Teen Wolf

Geriye kalanlarda güncel takipteyim

Chuck

Arrow
Flash
Gotham güncel takip ettiklerim. Üniversite sınavı yüzünden ancak bunları öne alabildim.

Yeni sezonu çıkar çıkmazda Vikings.
+ Her girdiğim yol çıkmaz sokakla son buluyor
- O halde yeni bir harita bulmalısınız

Harun Ça

Şuan güncel izlediklerim;

The Walking Dead
Constantine
Arrow
The Flash
Gotham
American Horror Story - Freak Show

Geçen hafta Da Vinci's Demons 2. sezonu bitirmiştim bu hafta The 100'a başladım ilk sezon bitti gibi sonrada büyük ihtimalle Banshee'ye başlayacam. Bir de final yapmışlardan The IT Crowd izliyorum kafa dağıtmak için.

doktor1881

Alıntı yapılan: Mic-Har - 01 Aralık, 2014, 22:38:55
Şuan güncel izlediklerim;

The Walking Dead
Constantine
Arrow
The Flash
Gotham
American Horror Story - Freak Show

Geçen hafta Da Vinci's Demons 2. sezonu bitirmiştim bu hafta The 100'a başladım ilk sezon bitti gibi sonrada büyük ihtimalle Banshee'ye başlayacam. Bir de final yapmışlardan The IT Crowd izliyorum kafa dağıtmak için.
the 100 hakkındaki fikrin bu arada The It Crowd nasıl tavsiye edermisin

Harun Ça

Sezonu bitireyim kendi başlığına yazacam bir şeyler. IT ingiliz komedisi. Tam anlamıyla geek olan iki bilgi işlem elemanı var ve bunların başına müdür olarak gelen bilgisayarın b sinden anlamayan bir kadın gerisini siz hayal edin. Öyle çok güldürmüyor malum ingiliz mizahı ama sürekli bi tebessümle izliyorsunuz yine de ben arada kahkahayı basıyorum.

poe

http://www.myepisodecalendar.com sitesinden takip etmeye çalışıyorum dizilerimi...
eş zamanlı dizilerim
castle
mentalist
madmen
whitecollar
person of interest
justified
suits
elementary
arrow
flash
hell on wheels

iste böyle 40  dizi. 4 tane de başlaması beklenen dizi

hangisini önerirsin derseniz şu sıralar luther'i izlemek lazım. ilk sezon 6, 2. sezon 4, 3. sezon 4 bölüm. 4. sezonu seyretmeseniz bile 3. sezon sonu final tadında...

Harun Ça

2015 de Luther'ın FOX da amerikan uyarlaması geliyor. BBC de final olarak özel bir bölüm yayınlayacak.

rumar80

Eş zamanlı takip bana zor geliyor. Kendimi Criminal minds'a verdim. Dördüncü sezondayım. Bitince sıra bir başkasına geçeceğim.

dean

Alıntı yapılan: poe - 05 Aralık, 2014, 21:17:14
http://www.myepisodecalendar.com sitesinden takip etmeye çalışıyorum dizilerimi...

Site hoşuma gitti. Bende liste hazırlıyorum site üzerinden. Teşekkür ederim siteyi haberdar ettiğin için.