Son Dedikodular !!!

Başlatan hanac, 22 Ağustos, 2010, 19:15:04

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

bayram1944

Üreten insan, onurlu insandır, özgür insandır. Ülkelerde insanlar gibidir. Üreten ülke onurlu ülkedir, özgür ve bağımsız ülkedir.

Mrtekin

Çok sağlam bir kaynaktan, Arkabahçe'den Ahmet Bey'in artık DC basmayacağını, bundan böyle Marvel'a yöneleceğini ve DC teliflerini bırakacağına dair bir duyum aldım.
They drew first blood...

Nightrain

Alıntı yapılan: Mrtekin - 18 Aralık, 2020, 23:15:09
Çok sağlam bir kaynaktan, Arkabahçe'den Ahmet Bey'in artık DC basmayacağını, bundan böyle Marvel'a yöneleceğini ve DC teliflerini bırakacağına dair bir duyum aldım.

En son bir canlı yayında uzun bir zaman DC basmayacaklarını, teliflerin çok pahalı olduğunu söylemişti.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

rumar80

Ne kaldı ki Marvel'dan alıp basmayacakları.  Umarım mutant alemine girip ......

ardamad

Alıntı yapılan: Mrtekin - 18 Aralık, 2020, 23:15:09
X-Men hayranı olarak aşırı sevindim. Umarım güzel X-Men serileri basılır.

memospinoz

Alıntı yapılan: ardamad - 20 Aralık, 2020, 14:12:12
X-Men hayranı olarak aşırı sevindim. Umarım güzel X-Men serileri basılır.

:'(
Sonra onlar da yarım bırakılır.  ;D

ardamad

memospinoz

Valla tamamladıkları seri yok gibi bir şey.  :P

IMAGE
9 ciltlik Black Science'yi 2 cilt çıkardılar.
En son 9. cildi çıkan Deadly Class'ı sadece tek cilt bastılar.
Şimdilik 7 cilt çıkan Outcast da 2 ciltte kaldı.
20 ciltlik Spawn serisinden daha 5 cilt çıktı.

MARVEL
Ms Marvel 10 ciltlik bir seri ve 3 cilt çıktı.
Invincible Iron Man (2008-2012) serisinden geriye 1 cilt kaldı, o belki bitebilir. Fear Itself cildi sanırım basılmayacak.
Invincible Iron Man (2015-2016) serisi bitti, zaten kısaydı.
Daredevil, geriye 7 cilt kaldı.
Doctor Strange 5 cilt kaldı geriye, haydi sadece Jason Aaron dönemini bassalar yine de 1 cilt daha var.
Fantastic Four'da iki dobişko cilt daha gelmesi lazım.

DC
Fables 22 cilt, ancak yarısı çıktı. Yarım kalmış oldu.
Green Lantern, sanırım 2 cilt kalmıştı bitmesine.  ???
Flash N52 bitti.
Flash Rebirth yarım kalmış oldu DC'yi bıraktıklarına göre. Ve diğer Rebirth serileri. (Hal Jordan, Titans, Teen Titans)
Flash Klasik 6 cilt, o da tek ciltte kalmış oldu.

IDW
TMNT serisi ara kitapları saymazsak 23 cilt, 3 cilt çıktı. Hatta bu seri TMNT: Reborn ile devam ediyor.

BOOM
Mighty Morphin Power Rangers 13 cilt ve devam ediyor, sadece tek cilt çıktı.

memospinoz

Bence Arkabahçe yayıncılığı ya bıraksın ya da one shot albümler yayımlasın sadece veya çok kısa seriler (2-3 ciltlik).

gamlıbaykuş

Flash Klasik Seri de yarım kalmış oldu. Gerçekten bıraksınlar yayın işini.
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

Kauss

Valla üzücü olmasına rağmen ben şahsen sevindim. Justanordinarygeek adlı arkadaşın dediği gibi, bıraksınlar yayını onlarda rahat etsin bizde. Tek cilt olarak devam etsinler.
Hiç değilse yayıncılığı doğru yapan başka yayınevleri bu serileri ve karakterleri alıp basabilsin.

Mrtekin

Buradaki açmazlar şu;

a-) Bu kitaplar öyle ya da böyle satmamış.

b-) Bu ekonomik konjonktürde arkasında büyük yayınevi&banka desteği olmayan (Yky, İthaki, Alfa vd), hiçbir çr yayıncısının bu serilere gireceğini de düşünmüyorum.

c-) Olan yine okuyucuya oldu. Sevilen çr'ler yarım kaldı. Ekonomik düzelme olmadan da bu serilerin devamı artık gelmez maalesef.
They drew first blood...

memospinoz

Alıntı yapılan: gamlıbaykuş - 20 Aralık, 2020, 17:10:28
Flash Klasik Seri de yarım kalmış oldu. Gerçekten bıraksınlar yayın işini.

Doğru ya, o da vardı. Elindeki Flash gibi kült bir karakteri bıraktığına inanamıyorum. Tabii ki Green Lantern de önemli ama Flash, DC'nin en çok ağırlık verdiği karakterlerden biri. Fables de zira çok iyi bir seriydi. Yazık oldu.

memospinoz

Alıntı yapılan: Mrtekin - 20 Aralık, 2020, 17:25:24
Buradaki açmazlar şu;

a-) Bu kitaplar öyle ya da böyle satmamış.

b-) Bu ekonomik konjonktürde arkasında büyük yayınevi&banka desteği olmayan (Yky, İthaki, Alfa vd), hiçbir çr yayıncısının bu serilere gireceğini de düşünmüyorum.

c-) Olan yine okuyucuya oldu. Sevilen çr'ler yarım kaldı. Ekonomik düzelme olmadan da bu serilerin devamı artık gelmez maalesef.

DC'leri İthaki kapar demedi demeyin. Aslında gönül ister ki - en azından Flash'ı - JBC bassın. Ama ne olacak belli olmaz, bekleyelim ve görelim.
Bana göre paylaşsınlar telifleri:
Flash - JBC (Batman ile uyumlu olur. Zaten Button'u da basmıştı JBC.)
Green Lantern - YKY (WW ve Sup'un yanında yancı olur.  :D )
Fables - İthaki (Sandman yanında iyi gider.  ;D )

frodo

Bırakmaları iyi olmuş. Umarım başka yayınevleri serileri devam ettirir.
"Yaşayan pek çok kişi ölümü hak eder. Ölülerden bazıları da yaşamı. Yaşamı onlara verebilir misin? Ölüm hakkında karar vermekte aceleci olma. En bilgeler bile her sonucu bilemez"