Ghost Rider - Presstij

Başlatan rumar80, 07 Şubat, 2024, 11:13:29

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

rumar80

Ghost Rıder'ın ilk çıktığı sayı ve Road to Damnation macerası (Garth Ennis yazmış) Prestij imzası ile çıkıyor. Meraklısına duyurulur

hanac

Alıntı yapılan: rumar80 - 07 Şubat, 2024, 11:13:29Ghost Rıder'ın ilk çıktığı sayı ve Road to Damnation macerası (Garth Ennis yazmış) Prestij imzası ile çıkıyor. Meraklısına duyurulur

Çevirisi kime ait ?

rumar80

Nemo

Çevirine sağlık Umar abi. 6 fasikülmüş. Şimdilik ilk 2 fasikül mü çıktı? Cilt olarak da çıkar umarım.
Özel Alfa Ajanı

rumar80

İlk üç. Bildiğim kadarıyla sonra cildi de çıkacak.

pizagor

Clayton Crain çok seviliyor da ben panellerini fazla yapay buluyorum. Aslında yapay kelimesi tam da karşılamıyor bende yarattığı hissiyatı, sanki yapay zeka oluşturmuş gibi hissediyorum. Aradan yaratıcı insan faktörü çıkmış gibi, hatasız, biraz da ruhunu yitirmiş gibi :) Crain'i bizde en son 'X-Force'ta gördük, yanlış anımsamıyorsam.
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

BAHADIR

Özgür'ün yaşadığı hissi bende yaşamakla birlikte hikayelerin özüne verdiği o karanlık ve vahşet, baskı güzel olursa keyif veriyor açıkcası...

Ghost Rider'ı daha almadım ama ebatın orj olması çizimleri ve panelleri daha da rahatlatacağından ve Crain'İn, Gohst Rider'ın özüne uygun o karanlık havayı da vermesi sebebi ile keyif verebilir ki yazarın da Garth Ennis olduğunu es geçmemek lazım...

Ayrıca Crain bizde Marmara'nın bastığı Venom Carnage fasikülünü de çizmişti... O fasikül özelinde baskıdan kaynaklanan bir sıkıntı oldu sanırım gerçekten çizim namına bir şey göremedik... Okuduk... Ama sadece okumak için...

pizagor

İyi hatırlattın sevgili BAHADIR. O fasikül de gerçekten okuması eziyete dönüşenlerdendi. Ve o kadar bezmişim ki kimin çizdiğine bile ne bakmışım, baktıysam da aklımdan silmişim. Bu yeni Crain bilgisi ışığında bir kez daha okumaya çalışayım onu.
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

Animvader

Cilt şeklinde basacaklarmış açıkçası ben fasikül almayı sevmiyorum, ne rafta sergileniyor ne de okuması sarıyor. Cilt olarak çıkarsa alırım.

hanac

Ghost Rider: Lanetlenmeye Giden Yol - Bölüm 3

Serseri iblis Kazann'ın peşine düşen Hayalet Sürücü, diğer taraftan gelen başka bir ödül avcısıyla ilk kez karşılaşıyor: Boynu ruhundan daha kırmızı olan Hoss adında bir iblis. Ancak her ikisinin de endişelenmesi gereken kişi, Ruth adındaki ateşli baş melektir.

Çıkış Tarihi: Şubat 2024
Sayfa Sayısı: 24
Etiket Fiyatı: 64 ₺

Yazar: Garth Ennis
Çevirmen: Rıza Umar Gürsu
Çizer: Clayton Crain
Orjinal Adı: Ghost Rider Road to Damnation
Kapak: Kuşe
Kağıt: Kuşe
Boyut: 17 x 26 cm

Ghost Rider: Lanetlenmeye Giden Yol - Bölüm 2

Hayalet Sürücü, Cehennemden sonunda kaçtığını düşünüyor ama bu doğru değil. Malachi kendini gösterir ve Johnny'ye onu kovalayan iblislerin artık özgürce konuşabilmeleri için bir illüzyon peşinde olduklarını gösterir.

Malachi, Kazann'ı yenmesi ve Hoss ya da Ruth'tan önce onu cehenneme geri göndermesi şartıyla, Johnny'ye Hayalet Sürücü'den tamamen kurtulmayı ve geri kalan günlerini özgürce yaşamayı teklif eder.

Johnny kabul eder ve Hayalet Sürücü bir kez daha Dünya'da dolaşır!

Ghost Rider: Lanetlenmeye Giden Yol - Bölüm 1

Şeytan'la yaptığı anlaşmanın bedelini ödüyor. Hayalet Sürücü sonsuza dek Cehennem otoyollarında dolaşmaya mı mahkum olacak?

Onu kurtaracak kişi ise beklenmedik bir müttefik olabilir: Hayalet Sürücü'yü sonsuza dek özgür kılacak bir anlaşma yapan çalışkan bir melek!

hanac

Marvel Spot Işığı Altında Ghost Rider

Hayalet Sürücü Johnny Blaze, New York şehrinin sokaklarında gezinirken kazara iki adamın diğerini öldürmesine tanık olur. Olanların bir parçası olmak istemeyerek yoluna devam eder, ancak daha sonra katiller tarafından kovalanır. Adamları eken Blaze, Madison Square Garden'a geri döner ve burada tekrar insan formuna dönüşür. Geçmişte dair bazı cevaplar bulmayı umarak olanları hatırlamaya çalışmaktadır.

Çevirmen: Rıza Umar Gürsu
Yazar: Gary Friedrich
Çizer: Mike Ploog
Orjinal Adı: Marvel Spotlight on Ghost Rider
Kapak: Kuşe
Kağıt: Kitap Kağıdı
Boyut: 17 x 26 cm

Agamotto

Okuyan, bilen var mıdır güzel hikaye midir? Cilt basılırsa alabilirim belki

Nightrain

Toplam 6 fasikülmüş. Son 3 fasikülü de aynı anda basarlarsa toplu alıp okurum.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

rumar80

Alıntı yapılan: Agamotto - 24 Şubat, 2024, 21:13:52Okuyan, bilen var mıdır güzel hikaye midir? Cilt basılırsa alabilirim belki
Okudum tabi  ;D Değişik bir Garth Ennis hikayesi. Hızlı tempo, Değişik karakterler. Çizimler de oldukça iyi.

Spider-Man

Umarım yakında cildi de çıkar.