Brendon - Çizgi Düşler

Başlatan hanac, 07 Eylül, 2010, 22:18:12

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

tommikser

Valla abi moderasyona uzun zamandır girmiyorum ama girdiysem de yanlışlıkla olmuştur.Ben şu ana kadar kendi yazdıklarım hariç hiç yazı silmedim ki olumlu bir yazı neden silinsin.Çok ilginç geldi bu olay şimdi bana başka sildiğim birşey yoktur inş. ;D

kalidor

Yazmam bi daha Brendon hakkında. Sadece Conan yazıcam, bıktırıcam milleti. Burayı Conan formuna çeviricem ;D
Crom! Ölüleri Say...

Mister NO

Güneş arkadaş karıştırmış ortalığı.   ;)

Ben zaten bu Tom Mikser den şüphelenmiştim.  ;D ;D ;D

BAHADIR

Alıntı yapılan: gunessemerci - 16 Ocak, 2012, 11:17:52
Valla abi moderasyona uzun zamandır girmiyorum ama girdiysem de yanlışlıkla olmuştur.Ben şu ana kadar kendi yazdıklarım hariç hiç yazı silmedim ki olumlu bir yazı neden silinsin.Çok ilginç geldi bu olay şimdi bana başka sildiğim birşey yoktur inş. ;D

Güneş çok kolay kabul ettin, ihale sana kaldı...Biraz itiraz et, dirayetli ol, yaptıysan bile yapmadım de...Bak içerdekilere (Kim varsa artık) hala "masumuz biz bir şey yapmadık tüm bunlar birer komplo..." diyorlar...

tommikser

Keşanlı Ali'de geçen gün çok güzel bir şey dedi.Masumum  dedim ezdiler,ben yaptım deyince korkup saygı gösterdiler.Sanırım bu laf herkese cuk oturuyor ;D

rumar80

Eğer Güneş silmezse ben de birşeyler yazmak isterim.  ;)
   Brendon 3'ü bitirdim. Açıkçası çizimler, konu, kahramanın etkinliği (ya da etkisizliği), mekan bana bir (pardon üç) Dylan Dog macerası okuyorum havası verdi. Dylan'a da çok ısınamadığım için bunlara da maalesef ısınamadım.
   Felaket sonrası dünya öyküleri beni çeker ama şimdilik Brendon o etkiyi oluşturamıyor. Yine de 1001 romana çizgi roman yolculuğunda teşekkür ve kolaylıklar dilerim.

DAMPYR

Alıntı yapılan: rumar80 - 16 Ocak, 2012, 14:44:32
   Eğer Güneş silmezse ben de birşeyler yazmak isterim.  ;)
   Brendon 3'ü bitirdim. Açıkçası çizimler, konu, kahramanın etkinliği (ya da etkisizliği), mekan bana bir (pardon üç) Dylan Dog macerası okuyorum havası verdi. Dylan'a da çok ısınamadığım için bunlara da maalesef ısınamadım.
   Felaket sonrası dünya öyküleri beni çeker ama şimdilik Brendon o etkiyi oluşturamıyor. Yine de 1001 romana çizgi roman yolculuğunda teşekkür ve kolaylıklar dilerim.

korkuyu severim ama inan Brendon beni de sarmadı bir türlü belki çizimlerin pek de iyi olmamasındandır.... :( ;)

hanac

Brendon 4 haftaya satışta ...

s.b

İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

Gambit

Alıntı yapılan: s.b - 28 Ocak, 2012, 08:55:40
1001 Roman döktürüyor.

saglam dokturuyor hem; helal olsun
umarim satislar iyi olurda zarar etmezler

Marmara Cizgi den de Yuruyen Oluler icin en azindan bu hiz performansini bekliyorum sahsen

altay1944

Sony ringo ,karaoğlanın akibeti hakkında bilgi var mı?Satışların az olduğu bilgisi var dı...
Yarabbi bildir de
ben beni bileyim. Beni bilen ben ile kendime geleyim. Benim bensizliğim
ile ben seni bileyim. Seni bilmeyen beni ben neyleyeyim...

Hz. Mevlânâ

hanac

Alıntı yapılan: altay1944 - 28 Ocak, 2012, 10:54:48
Sony ringo ,karaoğlanın akibeti hakkında bilgi var mı?Satışların az olduğu bilgisi var dı...

Onların devamı gelmeyecek diye biliyorum.

O yüzden 2011 En İyiler seçiminde tek albümlük (One-Shot) kategorisine dahil ettik.

rumar80

Alıntı yapılan: hanac - 28 Ocak, 2012, 10:58:52
Alıntı yapılan: altay1944 - 28 Ocak, 2012, 10:54:48

Onların devamı gelmeyecek diye biliyorum.

O yüzden 2011 En İyiler seçiminde tek albümlük (One-Shot) kategorisine dahil ettik.

Hasan haklı.
Bu arada 2011 En iyilerini seçtiniz mi???

darkwood

Bu iyi bir haber ve aynı zamanda da  Caravan 4.sayıya yetişip durumu eşitlemiş olacak. Zira Brendon Caravan ile  ile birlikte aynı anda çıkıyordu. Fuar zamanı Caravan yayınlandığında Brendon yayınlanmamıştı.
1001 roman'ın kitaplarının fazla ara vermeden ve güzel baskı kalitesi ile yayınlanması gerçekten güzel. Bu arada Fuat bey in ucuz kitap projesi henüz gerçekleşmesede, en azından yeni çıkan kitaplar umarım aynı kalitede ve zamsız olarak devam eder.
Darkwood Sakinleri..

yalcinerol345

Bu dizinin bir iyi tarafı da bütün sayılarının aynı kişi tarafından yazılması.Böylece konu bir o  tarafa bir bu tarafa gitmiyor.Çoğu sayıda da eski bölümlere göndermeler var.