Örümcek Adam Sohbet Odası

Başlatan rumar80, 28 Eylül, 2010, 10:13:39

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

V

Birer adet Boselli klonlanıp Marvel ve DC'ye tiz devşirile.. :)
"İstemem,eksik olsun.."

rumar80

Alıntı yapılan: hennessy - 18 Şubat, 2013, 09:55:53
Ben değişiklik olmasına karşı değilim yeterki konusu iyi olsun.Sarı saçlı olmuş kırmızı olmuş zenci olmuış.Konu iyimi arkadaş ona bakarım.Nick Fury zenci oldu.Samuel babaya yakıştı.

Nick Fury Ultimate evreninde zenci olarak sunuldu. Farklı amaçlarla kurulan bir evrende sorun olmaz belki ama orada da karanlık bir tipti. Filmlerde de onu kullandılar buna da eyvallah ama sırf zenci Nick Fury'nin karizması nedeniyle ortaya zenci bir Nick Fury çıkarma çalışması (gerçek Nick'in oğlu) zorlamadan öte değil. Bu da adamın canını sıkıyor.

hennessy

Amazing Spider-Man GOLDEN RECORD Reprint with Record
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

hennessy

Tartışılan sınav sorusu
Çankaya Timur İlköğretim Okulu'nda Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi dersi için test tekniği ile hazırlanan sınav kâğıdına "Namaz Kılan Örümcek Adam" karakteri yerleştirildi.

Sinan Tartanoğlu'nun Cumhuriyet'teki haberine göre, Ankara Çankaya İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı Timur İlköğretim Okulu Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi öğretmenlerinin son uygulaması oldukça tepki çekti.

Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi sınavında, çocukların severek takip ettiği Örümcek Adam karakteri kullanıldı. Din öğretmenleri tarafından ortaokul öğrencileri için hazırlanan Din dersi sınav kâğıdında, Örümcek Adam'ın seccade üzerindeki bir resmi görüldü. Resmin üst bölümünde ise Örümcek Adam çizgi romanının orijinal adı olan "Spiderman" yazısının üstüne "Namaz öğreniyorum" yazılması dikkat çekti.

http://haber.gazetevatan.com/orumcek-adam-namaz-ogreniyor/520608/7/yasam

Spider-Sense

Hayır Peter değil. (Boooo) Green Goblin çıkacak karşımıza.

hanac

8. sayının Tanıtım Bülteni geldi

16x24x1,1cm, 500gr, 196 Sayfa, Renkli, 28TL

New York'ta seçim günü! Belediye başkanlığı koltuğuna herkes aday olabilir!
Menace ava çıkıyor ve eline geçen her fırsatta belediye başkan adayı Bill Hollister'ın bütün seçim bürolarını kırıp döküyor.
Onu durdurmak için sahneye Örümcek Adam çıkıyor—keşke bir de polis, Ağ Kafa'nın peşini bıraksaydı!
Ayrıca, Örümcek Vericisi Katili için sürdürülen arama çalışmaları gittikçe yoğunlaşırken yeni bir kurban, polisi Örümcek'in kapısına kadar getiriyor!
Bütün bunlara ek olarak: Örümcek Adam'ın süper kötüler portföyündeki en kötü adamlardan biri olan Chamelon, yeni seçilen ABD başkanı Barack Obama'nın kılığına girip başkanlık yemin törenini berbat etmek istediğinde yardıma koşan yine Örümcek oluyor!

tommikser

Obama'li macera bana vasat geldi.Yani karsilastirma olarak Zagor'un vasat maceralarini akliniza getirebilirsiniz.Bu maceradan cok sey beklemeyin derim.Sadece prezidenti mutlu etmek icin yalakaca yapilmis bir macera olmus.

kalidor

Prezident aynı zamanda Conan koleksiyoneri. Bir de Conan ile karşılaştırsınlar. Gerçi adamlar Obama'yı direkt Conan yapmışlar ya... Bazı konuları yeniden paylaşmakta fayda var:

BARACK THE BARBARIAN
Bu çizgiromanda diğer politikacıları da görüyoruz. Yani siyasilerin ti'ye alındığı, keyifli bir çalışmaya benziyor.

http://altinmadalyon.com/altin/index.php/topic,1447.msg50100.html#msg50100

Crom! Ölüleri Say...

Carnage

Öykünün adı Superior No More. Peter Parker dönüyor mu acaba diyecektim ancak sanırım Peter'ın dönmesinden çok Otto'nun emekliliği ile ilgili bir durum var.

Öykünün ismi The Amazing Spider-Man 50'nin başlığına gönderme:

hanac

Carnage

Marvel'ın yeni saçmalığı:Spider-Man:Family Business.

spoiler!

Amazing Spider-Man 700'den önceki bir zaman diliminde geçen öyküde, Parker bir kız kardeşi olduğunu öğreniyor.

hennessy

tommikser

Benim bir sorum olacak bilen arkadaşlar cevaplarsa sevinirim.Örümcek Adam'ın geçmişinde çok önemli maceralar var.Bunlardan birisini İlke yakında yayınlayacak.Krave'ın avının konusunu bilka'dan biliyorum.Merak ettiğim bir kaç macera daha var bu maceralar hakkında bilgi alabilir miyim?
venom saga
death of gwen stacy
clone saga
jean dewolf.

Şimdiden teşekkürler.

Not:Bu listeyi örümcek adam'ın önemli maceraları diye yazan bir forumdan aldım.Gerçekten önemli acaba?

rumar80

Alıntı yapılan: gunessemerci - 09 Ağustos, 2013, 16:45:18
Benim bir sorum olacak bilen arkadaşlar cevaplarsa sevinirim.Örümcek Adam'ın geçmişinde çok önemli maceralar var.Bunlardan birisini İlke yakında yayınlayacak.Krave'ın avının konusunu bilka'dan biliyorum.Merak ettiğim bir kaç macera daha var bu maceralar hakkında bilgi alabilir miyim?
venom saga
death of gwen stacy
clone saga
jean dewolf.

Şimdiden teşekkürler.

Not:Bu listeyi örümcek adam'ın önemli maceraları diye yazan bir forumdan aldım.Gerçekten önemli acaba?

Venom sagadan başlayalım

Secret Wars gezegeninde üzerine giydiği ortakyaşardan Reed Richards sayesinde kurtulduğunu sanan Peter acı gerçekle Web Of Spider Man'in birinci sayısında yüzleşir. Bakterin binasından kaçan ortakyaşardan Peter'ı ele geçirir. Sahte akbabalarda yapılan savaş sonrası kilise çanlarının altında Peter ortakyaşardan ayrılmaya çalışır ve başarılı olur. Ortakyaşardan yok olduğu sanılsa da gazetecilikteki başarısızlıklarından Peter Parker'ı sorumlu tutan Eddie Brock ile birleşir ve Venom oluşur. Venom'un önemli bir özelliği de Örümcek hislerinin onu algılayamamasıdır.
Peter kendini öldü gösterir. Amacına ulaştıklarına inanan Eddie ve ortakyaşar inzivaya çekilir. Ancak şartlar Peter'ı Venom'dan yardım istemeye zorlayacak ve bu hastalıklı ikili geri dönecektir.

rumar80

Bundan sonraki her yazım SPOILER içerecektir