HOZ Comics

Başlatan Sinan Başak, 21 Aralık, 2010, 10:22:11

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

s.b

Hoz oradaysan ses veeeer!!!!!!

1- Örümcek Adam

2- Tom Braks

3- Judas

4- Jeriko

5- Kinova

İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

1001roman

Hoz Comics,sizlerin de belirttiğiniz gibi Türkiye'de çizgi romanı disiplinli olarak yayınlayan üç firmadan biridir.Onlarca seri Teksas,Tommiks,Teks v.s yayınlayan " ve tarihe geçen" Ceylan yayınları bile bu disiplinle çalışmamıştı.
Bu arada bazılarınız bizi Oğlak,Lal ve Hoz üçlüsü ile birlikte yazmış "teşekkürler " ancak biz onları sadece örnek alabiliriz ve o disiplin konusunda daha çok ekmek yememiz lazım.Neyse,konu Hoz,
Ben yayıncı ve çizgi roman derneği kimliğimle sizin yanınızdayım.Gelin hep birlikte Haşim bey'in moralini düzeltelim.
Ben buradan kendisine sesleniyorum;
Sevgili Haşim kardeşim,
Oğlak ve Lal kitap zaten satan ve bilinen kahramanları yayınlıyor.Gel benim gibi yap bazı riskleri göğüsleyip okuyucuları yeni kahramanlarla tanıştır.Göreceksin yeni kahramanlar yüzünü kara çıkarmayacak ! Cassidy'yi bas,Nathan Never bas,Nemrod bas ( özellikle bu çok güzel ve bende 4 sayı hazır )Damian bas....
Devam et de ne basarsan bas ( except Spiderman :))
Fuat AKTÜRE

aa

Türk çizgi roman tarihnde kendisine önemli bir yer edinen HOZ un devam etme kararı beni de çok sevindirdi. Umarım kısa sürede eski performansını yakalar..Kolay gelsin haşim bey...
Esse Gesse Hayranı...

darkwood

Alıntı yapılan: 1001roman - 06 Mayıs, 2011, 14:55:16
Sevgili Haşim kardeşim,
Oğlak ve Lal kitap zaten satan ve bilinen kahramanları yayınlıyor.Gel benim gibi yap bazı riskleri göğüsleyip okuyucuları yeni kahramanlarla tanıştır.Göreceksin yeni kahramanlar yüzünü kara çıkarmayacak ! Cassidy'yi bas,Nathan Never bas,Nemrod bas ( özellikle bu çok güzel ve bende 4 sayı hazır )Damian bas....
Fuat AKTÜRE

HozComics ve yeni çizgiromanlar konusunda Sn. Fuat Aktüre'nin paylaşımlarına katılıyorum.

Sn. Haşim Öz; deneyiminiz ve disiplinli çalışmalarınız ile, istikrarlı bir grafik yakalayıp çizgiroman sektöründe haklı bir yere gelen nadir yayın evlerindensiniz.
Birçok çizgiroman sever gibi bende kitaplarınızı düzenli olarak satın alıp arşivimin baş köşesine koyuyorum.
Düzenli yayınlarınızdan Tombraks, Spiderman ve Dylan Dog'un aynı istikrar ile devamını bekliyorum.
Ayrıca "1001 roman'ın son yayınları gibi" kaliteli ve yeni yayınlar basıp. Türk çizgiroman sektörüne ilkleri getirenlerden olun.
Okuyucu sizi asla yalnız bırakmaz.
Darkwood Sakinleri..

altay1944

Gel benim gibi yap bazı riskleri göğüsleyip okuyucuları yeni kahramanlarla tanıştır.Göreceksin yeni kahramanlar yüzünü kara çıkarmayacak ! Cassidy'yi bas,Nathan Never bas,Nemrod bas ( özellikle bu çok güzel ve bende 4 sayı hazır )Damian bas....
Devam et de ne basarsan bas ..

Fuat Beyin özellikle son yazdıklarına gönülden katılıyorum.Artık bir yenilik gerekli .Kitaplıklarımızda daha çok boşluk var.

Yarabbi bildir de
ben beni bileyim. Beni bilen ben ile kendime geleyim. Benim bensizliğim
ile ben seni bileyim. Seni bilmeyen beni ben neyleyeyim...

Hz. Mevlânâ

pearl jam

Alıntı Yap

Fuat AKTÜRE

aynen katılıyorum.

emre

Hoz Comics'in kapanacağı haberini duyduktan sonra bile Hoz yayınlarını alan biri olarak umarım keyifle okuyacağımız yayınlar ile buluşuruz. Hoz Comics bizi bırakmasın diye imza kampanyasımı başlatmak gerekiyor yoksa.

konnektör

Dylan dog ve Tombraks ın sahipsiz kalmasını istemiyorum. Bu başlayıpta yarım kalan çr. serilerinden artık hepimiz bıktık.
*Resmimi hayal ederim ve daha sonra hayalimi resmederim.
Vincent Van Gogh

essegesse

Hoz Comics yakın zamanda sitede kendisi bir açıklama yapacak.

O zamana kadar biraz sabırlı olalım.

Herkese sevgiler saygılar.

s.b

Alıntı yapılan: essegesse - 06 Mayıs, 2011, 22:35:28
Hoz Comics yakın zamanda sitede kendisi bir açıklama yapacak.

O zamana kadar biraz sabırlı olalım.

Herkese sevgiler saygılar.

Hozcomics'in büyük işler başardığını kimse inkar edemez.

Yapılacak olan açıklamayı sabırsızlıkla bekliyorum.

İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

aa

Bende açıklamayı sabırsızlıkla bekliyorum ve Hoz un bir an önce eski günlerine dönmesini diliyorum...
Esse Gesse Hayranı...

yalcinerol345

Hoz'da hareketlenme var galiba.Hoz'un sitesine göre;Tom Braks sayı 5 Haziran ayında çıkıyor,Judas kalın cilt olarak yakında

hanac

aa

Uzmanlık alanı olan fumettiye geri dönen HOZ bence eski günlerine dönecek..Başarılar Haşim bey...
Esse Gesse Hayranı...

V

Tom Braks'ın tamamlanması iyi olur.Yanlız olan 4. yayıncısında da hüsrana uğrayan
Dylan Dog'a oldu..
"İstemem,eksik olsun.."