Marmara Çizgi: Yorumlar, Eleştiriler, Temenniler

Başlatan hanac, 02 Ekim, 2010, 13:14:36

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NIC

Örümcekler dışında hepsi heyecan verici duruyor(Kraven ayrı tabi)

Özellikle Tapınak merakımı cezbetti

altay1944

Koca sene tek frankofon.Tutkunlarını üzecek bir duyuru(!)..Tapınak..
Yarabbi bildir de
ben beni bileyim. Beni bilen ben ile kendime geleyim. Benim bensizliğim
ile ben seni bileyim. Seni bilmeyen beni ben neyleyeyim...

Hz. Mevlânâ

hanac

pizagor

Alıntı yapılan: alan ford - 06 Şubat, 2013, 13:05:46
  Bu Bilka döneminde yayımlanan ve Kraven'in Peter'ı gömdüğü macera mı?. Geçenlerde Vega sayesinde okumuştum bu macerayı , iyiydi.

Doğru maceradan bahsediyorsun Doğa.
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

rumar80

Hatta Bilka bu macerayı normal seride vermedi de ciltlerde ek olarak verdi gibi hatırlıyorum, ama bunu en iyi Özgür bilebilir.

pearl jam

Bone u aradı gözlerim inşallah listeye koymayı unutmuşlardır. Bir de bu sene frankofonlara biraz daha ağırlık vereceklerini söylemişlerdi. En azından bir Enki Bilal bekliyordum.

connyapku

Conan 7,8,9 merakla bekliyorum ve orumcek adam kravenin son avi cok guzel secim  :) bir de romita jr  cizimli bir kapak resmi gordum.Icinde doktor ahtopot ile bir macerasi var o kitapda yanlis hatirlamiyorsam fena degil biraz farkli bir ahtapot gorucez romita jr cizdigi bir macera.Ben alicaklarimi sectim  ;)

pizagor

Alıntı yapılan: rumar80 - 06 Şubat, 2013, 13:57:45
   Hatta Bilka bu macerayı normal seride vermedi de ciltlerde ek olarak verdi gibi hatırlıyorum, ama bunu en iyi Özgür bilebilir.

Bir zamanlar Vega arkadaşımız Bilka'nın Tabut ismiyle yayınladığı bu macerayla ilgili bilgiyi paylaşmıştı:

Alıntı yapılan: vega - 27 Eylül, 2012, 21:33:52
Biraz anlatmaya kalksam maceranın tüm tadı gider. bende Süper seri 79 da var. Bildiğim kadrı ile diğer ciltlerde yayınlanmadı. Orinal ismi ile "Kraven Last Hunt"
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

hanac

Alıntı yapılan: hanac - 06 Şubat, 2013, 12:42:08
Barbara Conan'ın Vahşi Kılıcı  7, 8, 9
Amazing Spiderman  8, 9, 10, 11, 12
Kraven'in Son Avı / Örümcek Adam
Renkli Conan 3
Astonishing X-Men 6
Yalnız Kurt ve Yavrusu 3, 4, 5, 6
Yürüyen Ölüler 13, 14, 15, 16
Tapınak
Thor & Loki : Kan Kardeşler
Siege / Kuşatma
X-Men / Messiah Complex

23 adet yayın duyurulmuş.

Ortalama olarak ayda 2 yayın eder.

Tarkan Kurt

Bone ile ilgili dün Erdem Bey'e tekrar sordum. Bu sene mutlaka bitireceğini tekrarladı. Hatta Bone ile ilgili her sayının 200 baskısını devlete vereceğimden Bone konusunda bir sıkıntı yok dedi. Devletten kastını sorduğumda, her Bone sayısının 200 adetini anlaşma gereği kütüphanelere verdiklerini söyledi.

HacıGeraltEmmi

Alıntı yapılan: Tarkan Kurt - 24 Şubat, 2013, 14:09:58
Bone ile ilgili dün Erdem Bey'e tekrar sordum. Bu sene mutlaka bitireceğini tekrarladı. Hatta Bone ile ilgili her sayının 200 baskısını devlete vereceğimden Bone konusunda bir sıkıntı yok dedi. Devletten kastını sorduğumda, her Bone sayısının 200 adetini anlaşma gereği kütüphanelere verdiklerini söyledi.

Sevindirici, umut vaadeden bir haber :)

Huma

Alıntı yapılan: Tarkan Kurt - 24 Şubat, 2013, 14:09:58

Harika bir haber :D Teşekkürler.

alan ford

Havalara uçacağım bu haberle , ama çok bis düşeceğim diye korkuyorum  ::). Bedbinlik var üzerimde  :P
kaçmayı denemek bir tutsağın görevidir

V

Bone'nin kütüphanelere verilmesi mevzunu tam olarak anlayamadım.Devlet çizgi romanlardan alıp,kütüphanelere de  mi koyuyor?Başka örnek

var mı?Siz kütüphanelerde çizgi roman gördünüz mü?
"İstemem,eksik olsun.."

rumar80