Marmara Çizgi: Yorumlar, Eleştiriler, Temenniler

Başlatan hanac, 02 Ekim, 2010, 13:14:36

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

V

Yarım kalan Conan The Barbarian serisine de el atan olsa... ::)
"İstemem,eksik olsun.."

ilke

Conan The Barbarian çok karışık bir seri. Bildiğiniz gibi normalde renkliydi ve bizde sb yayınlanıyordu. Lal orijinal boyutta ve renkli bastı ama ne yazık ki pek tutmadı. (çünkü conan okuru biraz bağnaz bizde :) )

Dünyadaki renkli Conan ciltlerinin telifi Dark Horse'ta, sb ciltlerin telifi ise Panini'de. Conan Properties öyle bir anlaşma yapmış. Haliyle ben Dark Horse'a gidip "ben o conanları sb basmak istiyorum" dediğim hepsi mavi ekran çıkardı :) O yüzden de kaldı ortada.

Bur arada SSOC 15. cildi az önce dizgiye yolladım. Sene sonu da 16. cilt çıkar diye tahmin ediyorum çünkü çevirisi bitti gibi.

V

Cevap için sağolasın. Gönül renkli olarak devamını ister..
"İstemem,eksik olsun.."

Nightrain

Alıntı yapılan: ilke - 07 Ekim, 2015, 17:37:32
Conan The Barbarian çok karışık bir seri. Bildiğiniz gibi normalde renkliydi ve bizde sb yayınlanıyordu. Lal orijinal boyutta ve renkli bastı ama ne yazık ki pek tutmadı. (çünkü conan okuru biraz bağnaz bizde :) )

Dünyadaki renkli Conan ciltlerinin telifi Dark Horse'ta, sb ciltlerin telifi ise Panini'de. Conan Properties öyle bir anlaşma yapmış. Haliyle ben Dark Horse'a gidip "ben o conanları sb basmak istiyorum" dediğim hepsi mavi ekran çıkardı :) O yüzden de kaldı ortada.

Bur arada SSOC 15. cildi az önce dizgiye yolladım. Sene sonu da 16. cilt çıkar diye tahmin ediyorum çünkü çevirisi bitti gibi.

Ya Saga 3, 4 ve 5.ciltler?
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

egemen görçek

Yukarlarda sorulmuş, zamansızlıktan bulup kopyalayamadım buraya. Punisher 5 çevrilmekte. Hatta kafama bir şeyler düşmezse yarın, en geç cuma çevirisi bitiyor. Ondan sonraki süreç bu ay biraz sancılı (fuar telaşı malum) ama baskısının çok uzakta olmadığını söyleyebilirim.

Kafama bir şeyler düşmüş bile. günler birbirine girdi kafamda aynı anda bir sürü şey yapmaktan. Punisher çevirisi mümkün olursa bugün, yetiştiremezsem yarın (hop yine cuma) bitiyor. Kafama perşembe, en geç cuma diye kodlayıp kendimi şartlandırdığımdan bir an bugünü çarşamba sandım. Kalan çeviri miktarı da belli halbuki :D

Nightrain

dean

Nightrain

Saga ve Chew den guzel haberler bekliyoruz. Sanirim sözleşme konusunda sıkıntı çıkmıştı. Umarım en kısa zamanda sorun çözülür.

kalidor

Crom! Ölüleri Say...

dean

Nightrain

Zalim Altılı mı? Sinister Six yazmasini tercih ederdim.

Mrtekin

Bu fuarda en çok Marmara'nın paketlerini sevdim.
They drew first blood...

haziran00

connyapku

Bu sene Conan'dan yana  mutluyum acikcasi  :)  Cok sagolun, tesekkurler herkese Marmara cizgi.

altay1944

conan  ve yalnız kurt için sevindim .Hadi birde xııı gelsin ...
Yarabbi bildir de
ben beni bileyim. Beni bilen ben ile kendime geleyim. Benim bensizliğim
ile ben seni bileyim. Seni bilmeyen beni ben neyleyeyim...

Hz. Mevlânâ