Marmara Çizgi: Yorumlar, Eleştiriler, Temenniler

Başlatan hanac, 02 Ekim, 2010, 13:14:36

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

tommikser

Alıntı yapılan: Tarkan Kurt - 31 Aralık, 2013, 11:54:25
Borgia'yı eninde sonunda orijinal boyutunda yayınlamaya devam edeceğim dedi.

Bu lafı yıllardır duyarım.Şarap olsaydı oldukça güzel yıllanmış bir şarabımız olurdu :D

pearl jam

Chew ve Saga, ikisini de çok merak ediyorum. Marmara'nın seçimleri çok iyi. Ben Borgia'dan umudu kestim devamı basılırsa çok büyük sürpriz olur. Beklentim Enki Bilal yayımlamaları.

dean

yunusmeyra

Alıntı yapılan: tommikser - 31 Aralık, 2013, 11:57:48
Bu lafı yıllardır duyarım.Şarap olsaydı oldukça güzel yıllanmış bir şarabımız olurdu :D
o zaman sıhhatinize , fon dip  ;)  ;D
HULK DEĞERLİ BİR KAHRAMANDIR!
HSD YENİ ÜYELERİNİ BEKLİYOR

Jedmau

Harun Ça

Chew ve Saga'yı ben de merakla bekliyorum.

dean

tommikser

Marmara gönlümde iyice yer edindi.Ellerine sağlık.Bu arada astonishing x menden bir haber var mı?

darkwood

Kapağa bakılırsa, Marmara dan güzel bir yayın daha gelmek üzere..
Darkwood Sakinleri..

pukay

Marvel'ın sadece main eventlarını takip eden benim gibi biri için ilaç gibi bir haber.

rumar80

Biraz evvel sevgili Ilke ile konuştum. Bonn'un kalan sayılarının da telifi alınmış durumda ve en kısa zamanda yayınlanacağını söyledi. Bu ay içinde yayınlayacağını açıkladıkları üç başka comics de satışta olacak. Ancak şunu da üzülerek söylüyorum ki 25 ay önce çıkan ve hala ilk fiyatı ile çıkan Örümcek adamın ilk sayısının toplam satışı da 2000 adet. Sanırım çok ta fazla comics okuyucusu (genci/yaşlısı) yok.

tommikser

Bone olayına çok sevindim.Sanırım Örümcek adam bu ülkede satmazsa hiç bir şey satmaz.Ben bu işi çözemiyorum arkadaşlar.İlke'ye teşekkürler(lütfen tenkitlerime alınma).

doktor1881

örümcek adamın az satması beni de şasırttı gençler ne yi okuyor ;D ;D

zagortenay

Alıntı yapılan: rumar80 - 22 Ocak, 2014, 16:10:08
   Biraz evvel sevgili Ilke ile konuştum. Bonn'un kalan sayılarının da telifi alınmış durumda ve en kısa zamanda yayınlanacağını söyledi. Bu ay içinde yayınlayacağını açıkladıkları üç başka comics de satışta olacak. Ancak şunu da üzülerek söylüyorum ki 25 ay önce çıkan ve hala ilk fiyatı ile çıkan Örümcek adamın ilk sayısının toplam satışı da 2000 adet. Sanırım çok ta fazla comics okuyucusu (genci/yaşlısı) yok.

Yanlıs bılmıyorsam orumcek adamın etıket fıyatı 30 kusur lıra emınım kı telıf hakkıyla cevırısıyle duzenlemesıyle vs 30 lırayı sonuna kadar hakedıyordur ancak bu fıyatla bır ogrencının bu cızgı romanı alması gercekten cok zor

HayalGücü

Bone'nun telifi alındığına göre gerçekten artık bekleyebiliriz çıkması için.