Çizgiromana aylık ne kadar bütçe ayırıyorsunuz?

Başlatan pizagor, 10 Ekim, 2010, 14:14:48

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

pizagor

Yabancılar falan derken bu aralr çok abarttım. Kendimi dizginlemeyi hedefliyorum...
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

Büyülü Rüzgar

Alıntı yapılan: pizagor - 19 Ekim, 2012, 19:22:21
Yabancılar falan derken bu aralr çok abarttım. Kendimi dizginlemeyi hedefliyorum...

bak kendımı cok mahcup hissettim şimdi  ;D   ;D   ;D

tommikser

pizagor

Alıntı yapılan: Büyülü Rüzgar - 19 Ekim, 2012, 21:42:50
bak kendımı cok mahcup hissettim şimdi  ;D   ;D   ;D

Doğrudur, müsebbibi İlyas'tır :)

Öyle bir yere koymuş ki yabancıları, muhabbet derinleşirken, önce gözlerim, sonra elim kayıyor yabancılara. Sonra bir bakmışım alınanlar arasında...

Bakkalın kasasının önünde bekleyen şekerlerin, çikolataların albenisine kapılan çocuktan bir farkım yok anlayacağınız...

pizagor

Alıntı yapılan: kalidor - 19 Ekim, 2012, 16:23:41
Bu anketi güncellemekte fayda var, kızmayın valla :) Önemli bir husus ve o kadar yeni yayından sonra çizgiromana ayırdığımız bütçemiz herhalde artmıştır. İlk oyu hiç çizgiroman okumamış olan kullansın :)

Keşke oyları sıfırlamadan ekran görüntüsünü alsaydın Fatih. Kıyaslama yapardık daha sonra!

İyi fikir ama artık çok geç  :P

connyapku

aylik almiyorum biriktikce kitaplar bir seferde aliyorum  son iki ay biraz fazla kacti klasikler fallan derken 1200tl.
yurtdisindan aldiklerim haric.

Büyülü Rüzgar

Alıntı yapılan: gunessemerci - 19 Ekim, 2012, 21:51:31
Senin bütçen ne İlyas abi  ;D ;D ;D

yerin kulagı var soyleyemem ama soyle soylım cebım delık dolasıyorum hep.. ;D

Mister NO

Canına yandığım...

Çizgi romana bu kadar para verirsen olacağı buydu işte Mister No!

Sonra Ballentine's yerine Kaşasaya talim edersin  :P  :P

NIC

2 sene önce aylık 250-300 iken artık 80 tl üzerine çıkmıyorum

Sadece maddiyatlada alakalı değil,bu aralar çizgiromandan pek fazla zevk alamıyorum

Ömrü hayatımda ilk kez böyle oluyor,İnşallah dönemsel birşeydir

logan

benim değişken. genelde uygun bir fırsat yakalarsam dolduruyorum çantamı. geçen birinden etiket fiyatı 850 doları bulunan graphic novel koleksiyonunu 330 liraya almanın mutluluğunu yaşadım  :D

darkwood

Kendi koleksiyonum için her ay ayırdığım hatırı sayılır bir bütçem vardı.
Bunun üzerine yeni açtığımız "Kuzgun Çizgiromanevimiz" için Eski ve Yeni bütün çizgiromanları koyalım derken, ayırdığım bütçe bir anda uzaya çıktı. Bu arada takip etmediğimiz "edemediğimiz" ne kadar çok çizgiroman çeşidi varmış. Daha önce ülkemizde yayınlanmamış gerçekten kaliteli birçok yeni yayın çıktı.  Bu çizgiroman bolluğunda insan hangi kitaba el atsa bırakamıyor eline yapışıp kalıyor.
Darkwood Sakinleri..

NIC

darkwood

Darkwood Sakinleri..

Carnage

2 yıl önce 40 tl demişim. Şimdi ise 100-150 tl arasını işaretliyorum. Ancak 2 yıl önce çrlerin %95'i defalarca okunmuş durumdaydı şimdi ise yarısına yakını "okunmayı bekliyor".

pizagor

Alıntı yapılan: Carnage - 21 Ekim, 2012, 02:00:25
2 yıl önce 40 tl demişim. Şimdi ise 100-150 tl arasını işaretliyorum. Ancak 2 yıl önce çrlerin %95'i defalarca okunmuş durumdaydı şimdi ise yarısına yakını "okunmayı bekliyor".

Buradakilerin de %95'i benzer"durumda. Aramıza hoşgeldin sevgili Carnage :)