Nathan Never - Çizgi Düşler

Başlatan hanac, 10 Ekim, 2010, 15:31:17

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Nightrain

Özer Sahaf ilk cildi bassa tekrar. ::)
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

Nightrain

İlk cilt tekrar stoklara girmiş. Eğer kalırsa, gelecek ay 2.cilt ile birlikte alacağım.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

DAMPYR

Alıntı yapılan: Nightrain - 18 Mayıs, 2012, 12:22:19
İlk cilt tekrar stoklara girmiş. Eğer kalırsa, gelecek ay 2.cilt ile birlikte alacağım.
Bence şimdi al biliyorsun sonradan ilk ciltleri piyasada bulmak çok zor oluyor... ::) :-* ;)

mutarad

3.ciltin HC'ı ne zaman çıkacak? Bilgisi olan var mı?
İnsan için, diğer insanlar yollarına serilmiş irili ufaklı taşlardır. Çoğunun farkına ancak çarptığımızda varırız. Taşları biriktiren koca bir bina diker ölene kadar... Taşları atan ise ölür kalır, taşları bitirene kadar...

hennessy

Alıntı yapılan: mutarad - 23 Mayıs, 2012, 09:46:02
3.ciltin HC'ı ne zaman çıkacak? Bilgisi olan var mı?

Çıktı aldık arşivimize koyduk....
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

hennessy

Nathan Never Lal 34.katil uydu

Nathan NEver okumaktan keyif alıyorum ve her geçen mazera çizimlerde gelişiyor ve düzeliyor.Bu bölümdeki çizimler hoşuma gitti.Link adındaki bir rabot Nathan'dan Olga adındaki hoşalndığı rabot ile bağlantıları koptuğu için yardım ister.Nathan'da onu kıramaz ve gizlice dinozorların olduğu bir parka onu aramay giderler okuyun beğeneceksiniz.

NIC

NN 3. cildi bitirdim

Kozan Demircan kapak içinde NN kronolojisi hazırlamış,NN hiç okumayan yada az bilgisi olanlar için çok yararlı bir yazı olmuş

Ayrıca çevirmenlere birazda sitem etmiş ki bazı yönlerden haklı bence

Üç hikayede güzeldi,ikinci hikaye ise daha çok hoşuma gitti

Nathan'ın ergenlik arkadaşlarından olan bir yazara yönelik suikast,kocası ve kızkardeşinin para için yaptıkları,akbaba isimli

kiralık katil ve süpriz son!

Kitaptaki bir sahne aynen Total Recall filminden alınma,muhtemelen hepiniz hatırlarsınız

http://www.dailymotion.com/video/x9dkfu_quaid-removes-the-mask-in-total-rec_shortfilms

HacıGeraltEmmi

Önceki ciltlere göre maceralar çok çok daha iyi diyebilirim. Bu kıvamdaysa sonraki sayılar, ben de Nathanseverler arasına katılacağım demektir. Cildin tamamını sıkılmadan okudum, özellikle ilk macerayı (insan avı) çok beğendim.

altay1944

Tatil dolayısı ile ad/de,lal 38 lik seri baştan sona sindire sindire okudum.Böylesi güzel bir seri nasıl yarım kaldı aklım almıyor.Kesinlikle teksas/tommiks gibi çocuksu konulu bir çizgiroman değil .Her satırı anlamak konuya girebilmek için elinizin altında tüm seriyi birkaç kez açıp incelemeniz gereken bir kahraman...Eğer bir kitabı okumadan es geçin kesinlikle açık veriyorsunuz .Bir olay kesintiye uğramadan daha sonra bir şekilde karşınıza çıkıyor.Dolayısı ile nathan neverlerin tümü alınmalı ,okunmalı.Çevirmenin notuna göre elimizde ilk 5 yılın hemen hemen tamamı var(aldıysanız tabii)Alın arkadaşlar pişman olmazsınız.
Yarabbi bildir de
ben beni bileyim. Beni bilen ben ile kendime geleyim. Benim bensizliğim
ile ben seni bileyim. Seni bilmeyen beni ben neyleyeyim...

Hz. Mevlânâ

darkwood

Bu ay sonuna kadar İlker Özer den Never'in 4.sayısı geliyor ve hemen peşinden Brendon 6 ve Julia 4 te her an gelebilir.  ;)
Darkwood Sakinleri..

hennessy

Alıntı yapılan: darkwood - 14 Temmuz, 2012, 23:05:10
Bu ay sonuna kadar İlker Özer den Never'in 4.sayısı geliyor ve hemen peşinden Brendon 6 ve Julia 4 te her an gelebilir.  ;)

Güzel haber Nathan okumak güzel hard cover'ı çıkınca alıp okuyacağız bu aralar çizgi roman yağıyor nazar değmesin İlke kardeşimde örümcek adam 6'yo çeviriyor oda gelir yakında demek...

darkwood

Dün karşılaştığım İlkerden güzel bir haber daha Brendon ve julia'nın kendi basacağı yeni sayıların telifleri konusunda yayınevi ile anlaşmaya varmış hadi hayırlısı.
Umarım bu arada, yine aynı edisyon ile "yani 3'lü tek bir cilt ile"  Lilith'i de çıkarır.  ;)
Darkwood Sakinleri..

Cantürk

dilerim brendon dan ziyade, nathan ve juliaya ya ağırlık verir.

NIC

Az önce İlker beyden harika bir mesaj aldım aktarayım;

"Maxi dampyr ve julia , brendon 1 er sayı bu sene çıkaracağız"

"Brendon baskı adedi 500 adet olacak"

Ve buraya dikkat lütfen;

"Nathan için önümüzdeki sene Nathan yılı olacak...

Her ay bir Nathan (normal seri 2 aylık periyotlu, aralarda almanak ve spesialler olacak...."

Allahım sana geliyorum  :D :D :D

Cantürk

Alıntı yapılan: NIC - 12 Eylül, 2012, 21:44:00
Az önce İlker beyden harika bir mesaj aldım aktarayım;

"Julia , brendon 1 er sayı bu sene çıkaracağız"

"Brendon baskı adedi 500 adet olacak"

Bu bölüm kötü